EZNOV Neuron flybarless

EZNOV Neuron flybarless

Emre Ellerine saglik, sahane bir inceleme olmus :thumbup: Mesajini ilk sayfaya tasidim :RCKolik:

EZNOV Neuron flybarless

Eline sağlık Emre, çok güzel bir inceleme ve paylaşım olmuş. :thumbup:

EZNOV Neuron flybarless

Ne demek, ben teşekkür ederim :)

Ynt: EZNOV Neuron flybarless

Self leveldemi var.ia unitelerde arrik pehh benim gibi 3gx ile ucanlar ne yapsin ciplak ham ucus :D valla geri kalmisim bu fbl sistemlerde :D

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Ynt: EZNOV Neuron flybarless

Mesut AKIN' Alıntı:
Self leveldemi var.ia unitelerde arrik pehh benim gibi 3gx ile ucanlar ne yapsin ciplak ham ucus :D valla geri kalmisim bu fbl sistemlerde :D

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Dur Mesut usta , daha ben KDS 800 gyro kullanıyorum , öle geri kalmışım falan dedin mi , ben kendimi daş devrinde falan hissediyom , gücüme gidiyo... :D

EZNOV Neuron flybarless

Emrem , mükemmel özetlenmiş , almış kadar olduk dedirten bir inceleme olmuş , forumda böyle profesyonel incelemeci arkadaşlarımızın olmasını , kendi açımdan bir nimet olarak görüyorum.Şimdi bir de müsait zamanında self level nedir , rescue nedir , aslında ne görevleri var , farkları nedir , artıları nedir eksileri nedir gibi güzel bir konu daha bekliyorum.(Benim gibi ünite cahili birisinin anlaması açısından :) ) Tabii ki ricamız olur , maaşlı eleman muamelesi yapıyormuşum gibi algılanmasın sakın abi ha...
Harika bir inceleme , daha ne diyelim , sadece şapka çıkarılır... :saygilar:

EZNOV Neuron flybarless

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Emrem , mükemmel özetlenmiş , almış kadar olduk dedirten bir inceleme olmuş , forumda böyle profesyonel incelemeci arkadaşlarımızın olmasını , kendi açımdan bir nimet olarak görüyorum.Şimdi bir de müsait zamanında self level nedir , rescue nedir , aslında ne görevleri var , farkları nedir , artıları nedir eksileri nedir gibi güzel bir konu daha bekliyorum.(Benim gibi ünite cahili birisinin anlaması açısından :) ) Tabii ki ricamız olur , maaşlı eleman muamelesi yapıyormuşum gibi algılanmasın sakın abi ha...
Harika bir inceleme , daha ne diyelim , sadece şapka çıkarılır... :saygilar:

Sen iste yeter abi :D Hatta bana şunu incele de, internetin altını üstüne getiririm, daha olmadı bulur incelerim :D

EZNOV Neuron flybarless

Emre Kaman' Alıntı:
Sen iste yeter abi :D Hatta bana şunu incele de, internetin altını üstüne getiririm, daha olmadı bulur incelerim :D

Yaaa :embarras: , bir de böyle mütevazi oluyorsun ya , ne diyeyim kardeşim , Allah pallerinize zeval vermesin............ :thumbup: :RCKolik:

EZNOV Neuron flybarless

Yıllardır IKON'dan başka ünite kullanmayan TAREQ, aynı kişi tarafından geliştirildiği için olsa gerek, NEURON test etmiş :)

Anlaşılan o ki, her şey yoluna girmiş. Yeni ünite arayışında olan arkadaşlara duyurulur ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

EZNOV Neuron flybarless

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yıllardır IKON'dan başka ünite kullanmayan TAREQ, aynı kişi tarafından geliştirildiği için olsa gerek, NEURON test etmiş :)

Anlaşılan o ki, her şey yoluna girmiş. Yeni ünite arayışında olan arkadaşlara duyurulur ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uçuşa bayıldım , Tareq uzun zamandır klasikleşmiş hareketlerini yapıyordu. Bu uçuşu gerçekten harika , başka bir başlık altında paylaşacaktım. Neuron da gerçekten güzel iş çıkarmış.. Yalnız model 2400 devirden aşağı gözükmüyor ama siz ne düşünüyorsunuz :laugh:

Ben de uçuşu çok sevdim, gerçekten çok güzel uçmuş.
Bunun büyük versiyonu alınır fiyatı mantıklı olursa..

adam değişmiş mi ne?
sanki farklı biri uçuyor gibi geldi, baya farklılaştırmış :thumbup: