F 14 TOMCAT

• Konbuyu başlatan CAGDAS
  • Başlangıç tarihi
  • 6,113
Ynt: [Video]: Ynt: F 14 TOMCAT

Çağdaş DABAN' Alıntı:
ve son olarak uçağın videosu da hazır.... iyi seyirler....
Çağdaş eline sağlık oldukca güzel bir klip olmuş :bravo: :thumbup: Video düzenlemede ne kullandın bakalım ?? ;)

Ynt: F 14 TOMCAT

Çağdaş harika bir video olmuş. :bravo:
Tahmin ediyorum epey bir zaman harcamışsın ama değmiş doğrusu, bundan güzel bir hatıra olamaz. :thumbup:
Paylaştığın içinde ayrıca teşekkürler keyifle izledik sayende. %p

Mehmet Abi ve Türker Abi teşekkürler yorumlarınız için. videoyu hazırlarken ulead video studio 11 plus kullandım. kolay bir program. yaklaşık bir saat sürdü klibi hazırlamak. hava rüzgarlı olduğu için çekimler biraz baş döndürücü olmuş sanırım. pazar günü görüşmek üzere....

Eline sağlık Çağdaş... Güzel bir çalışma olmuş

F 14 TOMCAT

Mükemmel olmuş bunu mu yapayım ? Mig 29 mu yapayım Çağdaş abi ? Video harika Pilot iyi olunca böyle oluyor :bravo:

F 14 TOMCAT

Serhat BOYRAZ' Alıntı:
Mükemmel olmuş bunu mu yapayım ? Mig 29 mu yapayım Çağdaş abi ? Video harika Pilot iyi olunca böyle oluyor :bravo:
Serhat'çım Çağdaş Abi'n gemiyle sefere çıktı. İnternet'e girebilecek mi bilemiyorum.
Gelince seni birinci ağızdan cevaplar. Ben F-14'ü uçurdum, çok güzel uçuyor ben olsam onu yapardım. ;)

F 14 TOMCAT

Abi bu ucagin kumandasindan yapistiricisina kadar maliyeti ne oldu acaba?

F 14 TOMCAT

150elektronik desen 150 kumanda desen 300eder.50de şarj aleti 350 minimum tr den alınırsa.

F 14 TOMCAT

Serhat ucagin malzemelerini hobbykingten alirsan 200 tl ye mal olur hersey dahil.. malesef gemide oldugum icin internete giremiyorum. Haftaya donunce daha ayrintili yazarim.