Farklı marka Kumanda ile Alıcı eşleme

Mansur Taşkın

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Elimde bulunan T6EPH-E model Radiolink kumandamın alıcısının piyasada bulamadığım için farklı bir model alıcı ile eşlemek istiyorum. Fakat araştırmama rağmen bu konu hakkında yeterli bilgi edinemedim, kullanılan protokoller ve modüllerle ilgili birkaç yazı bulsam da. Farklı markalardaki kumanda ve alıcıyı nasıl kullanabilirim ya da hangi marka alıcıyı temin etmem gerekir

Kumandan multiprotokol bir kumanda olmadığı için kumandayı modlamadan farklı marka bir alıcıyla eşleşmesi mümkün değil. Radiolink in kendi marka bütün alıcılarıyla büyük ihtimal eşleşir

R6F ile eşlenmiyor, tam olarak, beklediğim gibi. :( Yeni bir kumanda arayışına başlamak en mantıklısı gibi

R6F ile eşlenmiyor, tam olarak, beklediğim gibi. :( Yeni bir kumanda arayışına başlamak en mantıklısı gibi
Ben de radiomaster tx16s var yeni aldım şuanda gayet memnunum. Tek sıkıntısı var daha önce flysky i6x kullanıyordum ondan sonra menüsü biraz karışık geldi. Onun dışında müthiş bir kumanda

Uzun bir araştırmadan sonra, belirlediğim fiyat aralığında iki kumanda vardı Radiolink T8FB ve Flysky FS-i6 fakat tekrar bir alıcı eşleme sorunu ile karşılaşmamak için Flysky'a karar verdim.