Fast-Lad'dan Alışveriş sırasında DHL kargo istemediğinizi belirtin !!

Ben de ilk seferde halletmiştim bir sıkıntı olmadı.. Kredi kartı seçimi sayfasından sonra bir sayfa ardından da bir sayfa daha açıldı sanıyorum.. O sayfada da kredi kartı bilgilerini girmiştim... Hiçbir sorun yaşamadığım için de açıkçası çok dikkat etmedim, ne nasıldı diye.. Hatırladığım kadarıyla böyleydi... Saygılar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fastladı geçtim. Şimdi hobbykingdende alış veriş yapamadım. Paydolar dışında bir ödeme seçeneği çıkmıyor. Paydolarıda tıklayınca sayfa çalışmıyor diye bi yazı geliyor.... Neyse paralar cepte kaldı gene :) Ama bi şekilde çözüm bulmak lazım...

Merhaba :RCKolik:

Fastlad den "kredikartı online" seçeneği ile alışveriş yapmak isteyenler olursa biraz zorlanabilirler. En azından ben yapamadım, sebep ise güvenlikle alakalı. yukarıdaki mesajlarda da belirttiğim üzere birçok web browser ve farklı cihazlarda denedim. Ödeme için yönlendirilecek "Global Iris" sitesi güvenlik gerekçeleri ile engellenmekte. Az önce Mustafa dan rica ettim android cep telefonundan kolaylıkla girilebilnekte ki bu da Android ile ilgili "güvenlik zaafiyeti" konusunu bir anlamda kanıtlamakta.

Sanal Kart dahi olsa Paypalın Türkiyeden çıkması hiç iyi olmadı maalesef

:saygilar: valla ben boyle bi sorunla karsilasmadim zenmate kullaniyorum chromede sikinti olmadi cok sukur :RCKolik:

Cem Tataroğlu' Alıntı:
Merhaba :RCKolik:

Fastlad den "kredikartı online" seçeneği ile alışveriş yapmak isteyenler olursa biraz zorlanabilirler. En azından ben yapamadım, sebep ise güvenlikle alakalı. yukarıdaki mesajlarda da belirttiğim üzere birçok web browser ve farklı cihazlarda denedim. Ödeme için yönlendirilecek "Global Iris" sitesi güvenlik gerekçeleri ile engellenmekte. Az önce Mustafa dan rica ettim android cep telefonundan kolaylıkla girilebilnekte ki bu da Android ile ilgili "güvenlik zaafiyeti" konusunu bir anlamda kanıtlamakta.

Sanal Kart dahi olsa Paypalın Türkiyeden çıkması hiç iyi olmadı maalesef

Merhaba Cem Bey
Global Iris sitesi engelleniyorsa neden bazı arkadaşlarda engellenmiyo acaba ? Mesela gokhan cunlu sorunsuz alışveriş yapabilmiş.Mesela az önce amainhobbies sitesinden denedim. Kredi kartı bilgisi ekranı geldi.Durum hepten karıştı . :) Paypal kullanamamak gerçekten çok kötü oldu.

oguzhannn' Alıntı:
Merhaba Cem Bey
Global Iris sitesi engelleniyorsa neden bazı arkadaşlarda engellenmiyo acaba ? Mesela gokhan cunlu sorunsuz alışveriş yapabilmiş.Mesela az önce amainhobbies sitesinden denedim. Kredi kartı bilgisi ekranı geldi.Durum hepten karıştı . :) Paypal kullanamamak gerçekten çok kötü oldu.

Oğuzhan Merhaba,

Bence de karıştı, valla ben bu sipariş için harcadığım zamandan daha kısa sürede v977 iyi invert hover da tutmayı öğrendim :) :mad:

Güvenlik ve gizlilik ayarları ile ilgili, bizde maalesef böyle oluyor demekten başka bir şey gelmiyor aklıma.

Mesala Gökhan chroma dan zenmate eklenti ile girmiş, tabi bu da bir çözüm...

V
Cem Tataroğlu' Alıntı:
Oğuzhan Merhaba,

Bence de karıştı, valla ben bu sipariş için harcadığım zamandan daha kısa sürede v977 iyi invert hover da tutmayı öğrendim :) :mad:

Güvenlik ve gizlilik ayarları ile ilgili, bizde maalesef böyle oluyor demekten başka bir şey gelmiyor aklıma.

Mesala Gökhan chroma dan zenmate eklenti ile girmiş, tabi bu da bir çözüm...

Abi bi şekilde çözüm bulacağız artık...Yurtdışı alış verişi olmadan bu hobi olmaz....

:saygilar: mesela son yaptigim alisverisim kredi kartiyla fastladden
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

gökhan cünlü' Alıntı:
:saygilar: mesela son yaptigim alisverisim kredi kartiyla fastladden
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun :)

Selamlar :RCKolik:

Her nekadar sanal kart ile online ödemede zorlanmış ve ödeme onayını tel açarak yapsamda, fastlad + ups ile yeni modelim 230s ve bolca yedek 1,5 günde adresime sıkıntısız şekilde teslim oldu bilginize :)

Kısmetse ctesi maiden yaparız artık :halay:

Herkese iyi forumlar ve kırımsız uçuşlar dilerim. :RCKolik:

Demek yeni model eline sag salim geldi. Hadi hayırlı olsun o zaman :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun abi

Hadi hayırlı olsun abi filomuz genişliyor[emoji122]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi hayırlı olsun :halay:
Memnun kalacağın bir model olacağı kesin.
Adım adım büyüyor model :thumbup:

Herkese teşekkürler,

Fatih sağ olsun 3 saat uğraştık ama bind işlemi pek başarılı gibi değil, swash düzeltmiyor kendini :mad: video ekliyorum belki çözüm buluruz, teşekkürler...