Fastlad'de %10 paskalya indirimi

Tevfik Sıkılı

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Belki ilgilenenler olur.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ahh ahh her seferinde boyle oluyo ben aliyorum ustune indirim geliyo artik indirim olmadan hic bisey almicam :)

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Allah Allah Rasim bunu nasıl atladı[emoji16]

Maili cepten gördüm de dışardaydım Celalettin abi :) Zaten mailler düzenli alışveriş yapan herkese gidiyor sanırım...

ogulcan acar' Alıntı:
Ahh ahh her seferinde boyle oluyo ben aliyorum ustune indirim geliyo artik indirim olmadan hic bisey almicam :)

Biz de kırım alışverişi yaptık, istanbula geldi parçalar... Bileydik beklerdik iki gün. Tamam büyük bi alışveriş değildi ama olsun, indirim indirimdir :coolxf:

Rasim Öztürk' Alıntı:
....Biz de kırım alışverişi yaptık, istanbula geldi parçalar... Bileydik beklerdik iki gün. Tamam büyük bi alışveriş değildi ama olsun, indirim indirimdir :coolxf:
Ne demis atalarimiz "Indirimin buyugu küçüğü olmaz" :laugh: :D

Ne o Tevfik abi yaaa , nöbeti Rasim'den devir mi aldın. :lollol: Bir tane kart düşmanı yetiyorduuu... :lol: :lol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ne o Tevfik abi yaaa , nöbeti Rasim'den devir mi aldın. :lollol: Bir tane kart düşmanı yetiyorduuu... :lol: :lol:

Baktım Rasim'den ses seda yok nöbeti devralayım dedim. ;D

Aslında bizi %10 indirim falan pek kesmiyor ama ne yapalım hiç yoktan iyidir. :)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

Aslında bizi %10 indirim falan pek kesmiyor ama ne yapalım hiç yoktan iyidir. :)

Değil mi , fast-lad bu sefer birazcık cimrilik etmiş.Şöyle %25 falan olsaydı , çok iyi olurdu...... :D , Rasim bu sıralar yoğun iş temposunda sanırım , ama yine de kaçırmazdı , belki indirimi O da az bulduğu için gerek görmemiştir konu açmaya... :p

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

Eldeki 1 kuş daldaki 100 kuştan iyidir Tevfik Bey.

En son spirit olayından sonra bi süre sessiz kalayım dedim :coolxf:

Spirit demişken, biz soruyoruz yok trex500 e takılır mı, yok gaui x5 e takılır mı falan diye... Adam Chronos'a takmış :eek: Ne güzel heli bee :(

Kodu nerden alıyoruz birde sürekli aktif degil sanırım saatleri var

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Kod almıyorsun, kod girilecek yere EASTER yazıyorsun. Farklı farklı kodlar yok, tek kod var.

Tamam Rasim bey tesekkürler

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Fiyat düşük göstermiyorlar orda ve kargo seçenekleri pahalı, teslim süresi daha uzun... Hadi son ikisi tamam da, ilk maddeden büyük kayıp var, yüzde 20 vergi :)