FBL 100 acil yardım

Arkadaşlar geçenlerde sipariş ettiğim fbl 100 elime ulaştı yalnız şu linkteki sorunun aynısı bendekinde de mevcut v922 ile aynı yapıya sahip olduğundan bana yardım edebileceğinizi düşündüm şimdiden çok teşekkür ederim

FBL 100 acil yardım

hangi link

FBL 100 acil yardım

evet sorun çok ciddi. ne olduğunu yazarsan belki çözümünü bilen birileri çıkar...

FBL 100 acil yardım

zaferr' Alıntı:
Arkadaşlar geçenlerde sipariş ettiğim fbl 100 elime ulaştı yalnız şu linkteki sorunun aynısı bendekinde de mevcut v922 ile aynı yapıya sahip olduğundan bana yardım edebileceğinizi düşündüm şimdiden çok teşekkür ederim
Zafer Bey konuyla alakalı hassasiyet ve heycanınızı çok iyi anlıyorum. Haklı olarak biran önce çözüm bularak endişelerinizi gidermek ve biran önce uçuşlara başlamak istiyorsunuz, buda tamam.
Ama bir selam bile vermeden, kendinizi tanıtacağınız bir tanışma konusu bile açmadan ilk mesajınız acil yardım olursa sağlıklı cevap alma ihtimaliniz de azalır diye düşünüyorum. Keşke ilk mesajınız hiç olmazsa bir merhaba olsaydı.

Bu arada linki kopyalamayı unutmuşsunuz ortada bir link falan yok.

FBL 100 acil yardım

Türker Akgün' Alıntı:
Zafer Bey konuyla alakalı hassasiyet ve heycanınızı çok iyi anlıyorum. Haklı olarak biran önce çözüm bularak endişelerinizi gidermek ve biran önce uçuşlara başlamak istiyorsunuz, buda tamam.
Ama bir selam bile vermeden, kendinizi tanıtacağınız bir tanışma konusu bile açmadan ilk mesajınız acil yardım olursa sağlıklı cevap alma ihtimaliniz de azalır diye düşünüyorum. Keşke ilk mesajınız hiç olmazsa bir merhaba olsaydı.

Sabır küpü mübarek :D ben bukadar sabırlı olamıyorum Türker bu konudada ünüm vardır :D

FBL 100 acil yardım

Mesut AKIN' Alıntı:
Sabır küpü mübarek :D ben bukadar sabırlı olamıyorum Türker bu konudada ünüm vardır :D
Üstad haklısın sinir bozucu bir sabrım vardır benim, cinslik işte. :laugh: Bende hayatta senin kadar hızlı olamam.

Bizi sevende böyle sevecek dimi ama. :lollol:

FBL 100 acil yardım

Kusura bakmayın arkadaşlar olaydan anlaşılacağı gibi daha yeniyim:) Kedimi tanıtmadığım ve selam vermediğim için ayrıca özür diliyorum. Aslında yeterince araştırmadan 6 kanallı mikro heliye merak saldım sonuç olarak sıkıntısını çekiyorum.Forumdan v922 incelemelerini daha yeni gördüm keşke önceden fark etseydim her şey daha kolay olurdu. v922 incelemesi bulunmaz nimet ayrıca teşekkür ediyorum . videoda görüldüğü gibi bendede böyle bir dengesizlik oldu sebebini az çok anladım ama sizinde değerli yorumlarını bekliyorum. Bir de fbl 100 ve v922 nin parçaları birbirine uyumlu araştırdığım kadarıyla uyumlu olmayan bir parçası var mıdır? Teşekkürler

FBL 100 acil yardım

Türker Akgün' Alıntı:

Türker bey anlayışınız için ayrıca teşekkürler. Aslında forum olyında benimde çok kızdığım bir durumu fark etmeden yapmışım

FBL 100 acil yardım

heli de bi anormallik yok bence

FBL 100 acil yardım

zaferr' Alıntı:
.... videoda görüldüğü gibi bendede böyle bir dengesizlik oldu sebebini az çok anladım ama sizinde değerli yorumlarını bekliyorum. Bir de fbl 100 ve v922 nin parçaları birbirine uyumlu araştırdığım kadarıyla uyumlu olmayan bir parçası var mıdır? Teşekkürler
İlk sorunuz için :

İkinci sorunuz içinse aşağıdaki konu sanırım size yardımcı olacaktır.

Eğer ilk konudaki bilgilerde yardımcı olmaz ise (sanki biraz fazla aileron kontrolü alıyor gibi) kumandanızdan hold'u aktif edip (böylece pervane dönmez) gazı minimumdan makismuma doğru hareket ettirirken helinin swashplate hareketini görebileceğimiz şekilde yakın çekim bir video paylaşın lütfen. Swashplate'in hareketleri normal mi görelim.

FBL 100 acil yardım

Bence ilk enerji verildiği anda düz bir zeminde ve hareketsiz durmadığı için bu sorun oluyor. Bunu forumdan okumuştum ve V922 de test ettim. Gerçekten düz zeminde enerji verilmezse ya da enerji verildikten hemen sonra hareket ettirilirse, gaz verdikten sonra servolar kendiliğinden saçma sapan hareket ediyor.

FBL 100 acil yardım

Banggood parça siparişi verdi elime ulaştığında tekrar olması gerektiği gibi deneyecem cevaplar için teşekkürler