FBL 100 - V922 Brushless Çevirme Çalışması

serkan bey soketi iptal ederseniz yani soketi kesip doğrudan esc ye lehip yaparsanız daha net sonuçlar alırsınız Birde siz önce heliyi yük altında deneyin şayet bahsettiğim sorunla karşılaşırsanız bu işlemi gerçekleştirirsin eğer sorun yoksa zaten gerek kalmayacaktır şimdiden kolay gelsin %p

Zafer bey heliyi test ettim gayet güzel sonuç kar verdi dediğiniz gibi yaptım lehimleme işini swasplate tte çarpmadan dolayı sıkıntı oldu onu halledip en kısa zamanda video koyup paylaşıcam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tekrar hayırlı olsun serkan bey %p O zaman ben yeni brushlesimin videosunu paylaşayım videoyu tamamlayamadan telefon çaldı ama performansı için yeterince çekim yaptı. 2. performans ise çok kötü sonuçlandı ama hayatta :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

zaferr' Alıntı:
Tekrar hayırlı olsun serkan bey %p O zaman ben yeni brushlesimin videosunu paylaşayım videoyu tamamlayamadan telefon çaldı ama performansı için yeterince çekim yaptı. 2. performans ise çok kötü sonuçlandı ama hayatta :thumbup:
Valla ne yalan söyleyeyim ilk video izlerken ha şimdi, gidecek derken 2.videoda düşündüğüm şey oldu Zafer Bey :-\

Neyse anladım kadarı ile çok şükür hala hayatta bizim ufaklık :thumbup:

Yanlız siz "Pitch Pump" olayı tam anlamı il çözmüşsünüz %p Şahsen ben o odada o şekil uçuramazdım ;) Fakat komutları biraz daha az ve sakin vermeye çalışın. Zira malum ufaklık komutu biraz fazla verince resmen mermi gibi sağa sola fırlıyor ;) Yine de tebrikler, bence gayet başarılı bir uçuş olmuş :halay:

zaferr' Alıntı:
Devir inanılmaz yüksek modelde Zafer Bey, güç belliki muazzam. :thumbup: Üstelik bu kadar devire, dolayısyla torka rağmen çok başarılı tutan bir kuyruğunuz da var. :eek:

Gerçekten çok başarılı bir model topladınız birkez daha tebrikler. :bravo:

çok teşekkür edrim güzel yorumlarınız için bu heli beni çok yordu gerçekten sizden böyle olumlu yorumlar almak beni çok rahatlattı ilginize takibinize çok teşekkür ederim :RCKolik:

zafer bey elinize sağlık.gerçektende güzel ve bir okadar da zor bir iş olmuş.ama sonuçta sıkıntı yaratmaması güzel.ilk videoyu izlediğimde acayip derecede şaşırdım,çünki;sesi acaip derecede çok fena yüksek bir ses duydum.o sesin bu küçücük heliden gelmesi beni çok şaşırttı gerçekten.bendeki v922 den bu kadar yüksek ses gelmiyor.demekki brushless olunca sesi çok fena etkilemiş görünüyor.benim v922 den vıız vızz sesi gelirken sendekinden dehşet bir ses geldiğini fark ettim.çok yüksek olmasına rağmen çok güzel ve tatlı bir ses geliyor.
tekrar emekleriniz ve bizimle bunları paylaştığınız için teşekkürler.
kısacası;sesine hasta oldum,çok fena :) :D
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar..................

Zafer bey mcpx anakart çarpmadan dolayı entegre lehimlerinde çatlama oldu video çekip göndermek şansım olmadı malesef ama şunu söylüyüm çok stabil ve kontrolleri çok iyiydi tek sıkıntı pili 3 dkda bitirip ısıtmasıydı anakartı tamir için uğraşıcam direniyorum v977 almamak için ;))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ahmet bey ilginize çok teşekkür edrim :saygilar: Benimde ençok hoşuma giden olay devirden gelen hırçın ses olayı şimdi yeni bir projem var eğer hesaplarım doğru giderse çok daha devirli ve hassas bir mikro helim olacak İnşallah :)

Serkan bey sabretmeye devam kırılmalara daha yeni başlıyoruz :laugh: Pilin ısınması sorun yaratmıyor yalnız pil amperini büyütmek lazım buda yeni piller demek ben siparişi verdim 3 adet 500 mahlık piller bu pillerle uçuş süresi baya uzuyor. Bide nano tesh 600 mah pil bulabilirseniz onlardan temin edebilirsin güzel piller

zaferr' Alıntı:
Ahmet bey ilginize çok teşekkür edrim :saygilar: Benimde ençok hoşuma giden olay devirden gelen hırçın ses olayı şimdi yeni bir projem var eğer hesaplarım doğru giderse çok daha devirli ve hassas bir mikro helim olacak İnşallah :)
Valla Zafer Bey, bu işin sonu yok :D Yerinizde olsam artık daha fazla nakit ve vakit kaybetmeden biraz da pilotaja yoğunlaşırdım ;)

Aynen dedğiniz gibi mehmet bey vakit nakit hep sıkıntı :( Plotaj konusunda haklısın ama bu son projemi gerçekleştireyim sonra rahat bırakacam kendimide heliyide ;)