Fırçasız motorlar öneriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan üstündağ

Yeni Uye
Yasaklı
İlgi Alanı
Uçak
selamlar fırçasız motorlar konusunda bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar .

Racerstar-BA2216 1400 kv motoru almayı düşünüyordum 169 tl idi , buda linki :

ama başka markaların yada üzerinde hiç marka yazmayan motorların çok daha ucuz olduğunu gördüm :

bunların arasında bu kadar marka değeri olması normal mi ? Motor alırken sadece dikkat etmemiz gereken değer kv değeri mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar efendim,yardım isterken bir selam verirseniz,yardımınıza koşan çok olur , ??

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin
Bu konu ile ilgili forumda daha önce açılmış başlıklar var onlara bakmalısın
Önemi olan kv değeri değil motor boyutu ve buna bağlı olarak gücü.
Ayrıca markasız kalitesiz motorlarda önermem üzerinde yazan değerli sağlayıp saglamadiklari bile belli değil 1400kv diye alırsın 1200kc çıkar veya mıknatıslar düzgün yapıştırlmamıştır sürtüyordur kısa sürede motor bozulur birşey çok ucuzsa bir bit yeniği vardır bu kesinlikle kalitesiz olacak diye birşey değil ama kalitesiz çıkma olasılığı yüksek . Racestar diğer markalara göre uygun fiyatlı bir motor zaten

@hasan üstündağ konu başlığı seçerken hiç eski konu başlıklarına baktın mı acaba ?

Sen mesajının ilk cümlesinin yarısını başlığa yazıyorsun sonra cümlenin geri kalanını mesaj içine yazıyorsun.

Lütfen konu açarken forumda biraz dolaş ve vakit geçir ve kurallara uygun şekilde konuları aç.

Senin yerine başlığı bu seferlik değiştiriyorum. Bu konuda SON uyarımız olsun :saygilar:

Bu konu ile ilgili forumda daha önce açılmış başlıklar var onlara bakmalısın
Önemi olan kv değeri değil motor boyutu ve buna bağlı olarak gücü.
Ayrıca markasız kalitesiz motorlarda önermem üzerinde yazan değerli sağlayıp saglamadiklari bile belli değil 1400kv diye alırsın 1200kc çıkar veya mıknatıslar düzgün yapıştırlmamıştır sürtüyordur kısa sürede motor bozulur birşey çok ucuzsa bir bit yeniği vardır bu kesinlikle kalitesiz olacak diye birşey değil ama kalitesiz çıkma olasılığı yüksek . Racestar diğer markalara göre uygun fiyatlı bir motor zaten
hocam birde pervanelerde ki çap hesabı nasıl oluyor mesela 9060 bir pervanenin çapı nedir ?

hocam birde pervanelerde ki çap hesabı nasıl oluyor mesela 9060 bir pervanenin çapı nedir ?
Bu sorduğun soru ve muhtemelen soracağın soruların %80 şu konudan erişebilirsin. Birazcık vakit ayıp kaynak konuları okumanı tavsiye ederim.
Okumana rağmen anlaşılmaya konular olursa, ilgili eski konunun altına rahatlıkla sorunu sorabilirsin :saygilar:

Bu sorduğun soru ve muhtemelen soracağın soruların %80 şu konudan erişebilirsin. Birazcık vakit ayıp kaynak konuları okumanı tavsiye ederim.
Okumana rağmen anlaşılmaya konular olursa, ilgili eski konunun altına rahatlıkla sorunu sorabilirsin :saygilar:

forum eski yazım şekliniz iğrenç aradığım çoğu şeyi bulamadım . ukala ukala cevap veriyosun sürekli . bulamadım ki soruyorum evde oturmaktan kafayı yemişsin biraz forumu geliştirsen kaynakları düzeltsen tamam da oda leş bi durumda .kaynakların çoğu senin gibi tarih eseri olmuş .

• Beğenme
Tepkiler: Süleyman Aydık

bana sormadan başlığımı ne hakla değiştiriyosun ?

• Beğenme
Tepkiler: Süleyman Aydık
forum eski yazım şekliniz iğrenç aradığım çoğu şeyi bulamadım . ukala ukala cevap veriyosun sürekli . bulamadım ki soruyorum evde oturmaktan kafayı yemişsin biraz forumu geliştirsen kaynakları düzeltsen tamam da oda leş bi durumda .kaynakların çoğu senin gibi tarih eseri olmuş .
Doğrudur sayın üyemiz. Sana laik daha iyi ve modern platformlarda mutluluklar :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...