Flitetest FT-22 Raptor 70*100cm Lazer Kesim Planı

Hocam bu modeli yapıyorum da bir parçayı nereye koycağımı bulamadım
@AhmetKartal bu mesajı yine kardeşin yazdı galiba.. Bu şekilde olmuyor ama..:angry:

Sorun olduğunda lütfen bunu kendin bizzat açıklayıcı bir şekilde kendin yaz ya da yardım alacak başka bir platform bul. Çünkü böyle devam edersen üyeliğini silmek zorunda kalacağız. Bu son uyarımız olsun. :saygilar:

@AhmetKartal bu mesajı yine kardeşin yazdı galiba.. Bu şekilde olmuyor ama..:angry:

Sorun olduğunda lütfen bunu kendin bizzat açıklayıcı bir şekilde kendin yaz ya da yardım alacak başka bir platform bul. Çünkü böyle devam edersen üyeliğini silmek zorunda kalacağız. Bu son uyarımız olsun. :saygilar:
Mesaja görsel eklemişim ama nedense gelmiyor. Bir türlü mesajıma eklenmiyor.

Mesaja görsel eklemişim ama nedense gelmiyor. Bir türlü mesajıma eklenmiyor.

Mesajinizda "fotograftaki parca" demis olsaniz, su aciklamanin bir anlami olur, yardimci olmaya calisiriz. Yazdiginizi okuyun, mesajinizi kontrol edin lutfen bundan sonrasi icin ! Forum ortaminda hos olmuyor...

Bu platformda bizim iletisim aracimiz, yazdiklarimizdan ibaret malum... Mesaj aciklayici olmadiktan sonra, herkes icin iskence haline doner... Sozlerim yalnizca size degil, forum ortaminin geregince mesajlarinda kendini ifade etmeyen ben dahil tum forumdaslar icin gecerli !

Biraz emek verince olacak gibi. Bunca yazilanlarin sebebi, size faydamizin dokunma ihtimalidir... Sizin yerini bulamadiginiz parcadan bize ne normal sartlarda degil mi ? Amac hep birlikte bu hobiyi ayakta tutmak, ortak noktalarimizda bilgi paylasimi yapmak...

fotoğraf ektedir. Alt kısma koyulacağını anladım ama tam mantığını çözemedim hocam, tekrardan özür dilerim.