Flysky fs th9 nasıl bir kumanda?

tugay şahin

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Flysky fs th9 nasıl bir kumanda? Bu kumandayı alma arifesindeyim bilen üstat lar tavsiyeler verirse minnettar kalacağım.

Bu kumandayı kullanan birisi olarak tavsiye etmiyorum.Sebebi ise sinyal kopması nedeniyle kırım tehlikesi yaşamıştım.Devre kartlarının görünümü bana iyi izlenim vermedi.Bu fikrime karşı çıkanlar olabilir.Doğal karşılarım ancak benim görüşüm bu yönde.

Tamer'in arızalı kumandasını ben aldım, diğer üç kumandama yedek parça olsun diye. Bu kumandadan bende 5 adet var, bazı basit modifiye ler ile harikalar yaratıyorlar. Yeğenlerim büyüyünce onları da yetiştirip ilk kumandaları olarak hediye edeceğim. Çok başarılı başlangıç seviyesi kumandalardır.

Tamer'in arızalı kumandasını ben aldım, diğer üç kumandama yedek parça olsun diye. Bu kumandadan bende 5 adet var, bazı basit modifiye ler ile harikalar yaratıyorlar. Yeğenlerim büyüyünce onları da yetiştirip ilk kumandaları olarak hediye edeceğim. Çok başarılı başlangıç seviyesi kumandalardır.
Deniz abi 5 adet kumanda nedir? Turnigy'nin bayiliğini mi aldınız? :D Şaka bir yana sinyal sorunu olmasaydı güzel kumandaydı.

• Beğen
Tepkiler: tugay şahin
Bende havada Turnigy 9X kullananlardanım. Daha çok tekne ile uğraştığımdan uçakta çok aktif değilim. Kumanda üzerine FrSky XJT modül ve X8R receiver'lar ile kullanıyorum. Ayrıca telemetri ilavesi var. Bendede hiç sıkıntı yapmadı.

• Beğen
değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim bir arkadaşımdan 250 tl gibi bir fiyata aldım ikinci el olarak , biraz geliştirme yapmak istiyorum açıkcası . üzerinde anten olarak uzatmalı metal alnten var. umarım pişman olmam fiyat olarak zaten çok uyguna aldım.

hocam nasıl bir geliştirme yapabilirim , kumandanın arkasında çıkan bir modül var bunu mu değiştirmem gerek birde anten uzatılabilir tel anten bunu nasıl değiştirebilirim?

Google'da ve Youtube'da Er9x diye arat. Yığınla şey bulursun. Bir iki mesaj ile anlatılacak gibi değil çünkü. Şu Forumu da incelemeni tavsiye ederim:

• Beğen
Sizin kumanda ilk versiyonlardan. 2.4 GHz ama MHz için gerekli anten var. Öylesine orada duruyor. Uzun çubuk anten boşta

• Beğen