FlySky FS-TH9X ve Flysky FS-R8B

aztbdu

Çalışkan Uye
Merhabalar arkadaslar.Azerbeycandan hepinize selamlar.yardiminiza ihtioyacim var.FlySky FS-TH9X ve Flysky FS-R8B bind islemi nasil yapmaliyim?bind yerine bind kablosunu takmaliyim yoksa bat yerine takmaliyim?google-da arasdirma yaptigim zaman forumlarin birinde soylendiki bat ve bind pinleri yalnishmish.oylemi?bu proseduru nasil yapmam lazim?bat yerine esc-den gelen kabloyumu takmaliyim?Tesekkurler

Merhaba Subhi Bey, öncelikle kardeş ülke Azerbeycan'a selamlar %p

Muhtemelen bulduğunuz ve kafanızı karıştıran konu şu :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sizin de dediğiniz gibi bu konuda alıcının imalatının yanlış yapıldığı ve BIND ile BAT yer değiştirdiği vurgulanmış. Ama konunun tarihi epey eski. Muhtemelen sonraki üretimlerde problem düzeltilmiştir ;)

Bu yüzden sizin yerininizde olsam :

1- Ilk olarak Jumber'ı olması gerektiği şekilde BIND yerine takardım.
2- Eğer çalışmaz ise o zaman BAT kanalına takıp öyle denerdim.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Subhi Bey, öncelikle kardeş ülke Azerbeycan'a selamlar %p

Muhtemelen bulduğunuz ve kafanızı karıştıran konu şu :

Sizin de dediğiniz gibi bu konuda alıcının imalatının yanlış yapıldığı ve BIND ile BAT yer değiştirdiği vurgulanmış. Ama konunun tarihi epey eski. Muhtemelen sonraki üretimlerde problem düzeltilmiştir ;)

Bu yüzden sizin yerininizde olsam :

1- Ilk olarak Jumber'ı olması gerektiği şekilde BIND yerine takardım.
2- Eğer çalışmaz ise o zaman BAT kanalına takıp öyle denerdim.
Coook saolun Mehmet bey selam ve yardiminiz icin.:) bir sorum daha olucak esc-den gelen guc kablosunu channnel-dan hangisine takmaliyim receviver-da?insallah topladigim heliyi sizlere sunucam(Trex 450 Sport V2).bitireyim ondan sonra.yeniyim yardimlarinizla yaparim diye dusunuyorum.

subhi taghiyev' Alıntı:
Coook saolun Mehmet bey selam ve yardiminiz icin.:) bir sorum daha olucak esc-den gelen guc kablosunu channnel-dan hangisine takmaliyim receviver-da?insallah topladigim heliyi sizlere sunucam(Trex 450 Sport V2).bitireyim ondan sonra.yeniyim yardimlarinizla yaparim diye dusunuyorum.

CH 1 : Aileron

CH 2 : Elevator

CH 3 : Throttle

CH 4 : Rudder

CH 5 : Gain

CH 6 : Pitch

subhi taghiyev' Alıntı:
Rica ederiz subhi Bey :thumbup: Gerek fiziksel toplama gerekse ayar konusunda oldukça detaylı olarak hazırladığımız aşağıdaki konular size çok yardımcı olacaktır.
Sadece sizin model kayışlı. Konularda anlatılan ise Tork Tube. Diğer bütün temel prensipler aynı %p

Takıldığınız yerde ben ve arkadaşlarım elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız ;)