FPV icin Kamera Onerisi

FPV icin Kamera Onerisi

Bu aleti çok sevdiğimden forumda çok önerdim. Bir kez daha öneriyim. ;D bu işinizi çözermi?

Buda tanıtımı.

Görüntü hd değil tabi.

FPV icin Kamera Onerisi

Bu ne kadar sevimli bisi ya :halay: :bravo: :thumbup: sağol kardeşim su sistemimi kuruyum deniycem bunu da

FPV icin Kamera Onerisi

İyi günler. İyi uçuşlar.
şu linkteki kamerayı almak istiyorum. ekstradan bir gimbal almalımıyım ? birde bu kamerayı kontrol kartımıza nasıl takacağız ?

Herkese iyi uçuşlar.Sabit kanatlı hava aracıma fpv cam takmak istiyorum,indexi taradım fakat kendinden depolamalı (anlık görüntü değili,micro sdye veya başka bir depolama aracına kaydeden) bir kamera bakıyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Herkese iyi uçuşlar.Sabit kanatlı hava aracıma fpv cam takmak istiyorum,indexi taradım fakat kendinden depolamalı (anlık görüntü değili,micro sdye veya başka bir depolama aracına kaydeden) bir kamera bakıyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Aksiyon kameraları ve goprolar bu işi yapıyor

• Beğen
Tepkiler: CANKUT TAŞ
Kullanacağım uçak 1 kg ve altı bir ağırlığa sahip.Malesef kameranın hafif bir şey olması gerekiyor.

Kullanacağım uçak 1 kg ve altı bir ağırlığa sahip.Malesef kameranın hafif bir şey olması gerekiyor.
İnsta360, gopro mini serileri, runcam 5, caddx orca gibi kameralar var bunun için veya HD kayıt alıp dışarıya normal fpv çıkış veren HD fpv kameralar var ikisi bir arada

• Beğen
Tepkiler: CANKUT TAŞ