Frsky Taranis X9D Inceleme / Tanıtım ve Unboxing

burak s' Alıntı:
Kış sezonunda indirim vs yakarlarsam bende almayı düşünüyorum hem belki ozamana kadar quadımı uçurmayı öğrenirim :)

Çok güzel bir inceleme olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler :)
Geçenlerde çok güzel bir Indirim ile $150 satılmıştı....

Fena kaçırmışım onu :/ İnşallah yeniden böyle bir indirim olur ve yakalayabilirim.

İhtiyaç üzere bana switch lazım ama çalışma mantığını anlayamadım şöyleki anahtar mantıklı çalışanlar var bundan eminim ortadaki girişten aldığını diğer bacaklara sırasıyla ileten tip kumandalarda bunlarımı kullanıyoruz. yoksa kumandalarda kullanılan bir potansiyometre tarzından en alt konumda 0 sinyali orta konumda 50 sinyali üst konumda 100 sinyali şeklindemi çalışıyor bir türlü bilemedim yani anlayacağınız.

şu ürünle

şu ürün aynımı.

Evet aynı switch. Anahtar yukarıdayken yukarı ve orta kısa devre yapar, aşağıdayken alt ve orta kısa devre yapar. Yazdığım yönler tamamen izafidir. Bu tip switchler yaylı oldukları için kısadevreye karşı iyidir.

Ekli dosyalar

• SPDT-symbol.png
    SPDT-symbol.png
    1.5 KB · Görülme: 7
Merhabalar FrSky 2.4GHz Taranis X9D Plus SE için pil giriş jackı hangisidir. Ürün daha elime ulaşmadı lakin gelmeden pilini almayı düşünüyorum tam anlayamadım direk pilin balancerını mı takıyoruz yoksa ana uca bir balancer konnektörü mü bağlıyoruz. Pili kutu içeriğinde gelmediği için uygun boyutlarda 2s lipo bir pil kullanmak istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Kayra