FrSKY X8R bind problemi

Ömer Öztürk

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Öncelikle Selamünaleyküm yakın zamanda bir adet EU LBT X8R aldım sorun şu ki bing olmuyor😁 bind moduna alınca hem kırmızı ışık hemde yeşil ışık sürekli yanıyor firmware güncellemeyi denedim ama yapabildimmi yapamadımmı emin olamıyorum (kumanda Taranis X9D Plus 2019) yardımcı olursanız sevinirim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle Selamünaleyküm yakın zamanda bir adet EU LBT X8R aldım sorun şu ki bing olmuyor😁 bind moduna alınca hem kırmızı ışık hemde yeşil ışık sürekli yanıyor firmware güncellemeyi denedim ama yapabildimmi yapamadımmı emin olamıyorum (kumanda Taranis X9D Plus 2019) yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam frsky bu multiprotocol kumandaların önüne geçmek için alıcıları özel bir yazılımla çıkarmaya başladı diye duydum bu nedenle kumandalar bir güncelleme gelmişti.
Kumandanızın yazılımını güncellemeyi deneyin

Son sürüm open tx yükledim çare olmadı
Çözüm bulamazsam edgetxe yükselticem artık onuda benim kumandaya önermiyolar

FCC abi, doğru çözümmü bilmiyorum ama alıcıya FCC firmware yükledim ama fayda etmedi ben şahsen alıcıda bir sorun olduğunu düşünüyorum 1 adet LBT 2 adet FCC taranisde denedim hep aynı şey elimdeki X6R üçünede bağlanıyor. X8R daha bindda iki ışığıda yakıyor😅

Yaptım abi hatta garanti olsun diye 2 kere yaptım değişen birşey yok.

Sonuç: Sorun çözüldü
Kumandayı son sürüme yükselttim alıcıya FCC firmware ile güncelledim ama atladığım birşey vardı isrm 🫡 isrm yazılımınıda güncelledikten sonra bağlantı kuruldu :halay:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Şimdiki sorum ise şu (korkmayın bu alıcı değil) ters bağlanma sonucu yanmış alıcının tamiri mümkünmüdür.

Şimdiki sorum ise şu (korkmayın bu alıcı değil) ters bağlanma sonucu yanmış alıcının tamiri mümkünmüdür.
Alıcının modeli nedir nasıl çözülür bilmiyorum ama, piyasanın en ucuz flysky alıcısını 20 kere ters bağladım bişey olmadı merak ettim sizin alıcı ne

Alıcının modeli nedir nasıl çözülür bilmiyorum ama, piyasanın en ucuz flysky alıcısını 20 kere ters bağladım bişey olmadı merak ettim sizin alıcı ne
Modeli X8R bir yakınımın alıcısı ters bağladığını ve uzun süre fark etmeyip ışıkların yanmasını beklediğini söyledi :lollol: