FT Mini Arrow Yapım

İsminiz nihasyakreb ise kusura bakmayın . İsimlerin ilk harfi büyük harf olacağından ve çok alışıla gelmedik bir isminiz olduğundan lakabınız olduğunu düşündüm .
Büyük bir tepki değil ama tepki çünkü mesele sorduğunuz sorular değilde izlediğiniz yol . Maalesef sorulan soruların geneli tıpkı sizin izlediğiniz yol neticesinde ortaya çıkıyor . Yani önce ürünler alınıyor sonra bunlardan ne olur veya bunlardan birşey olur mu , olursa uçar mı vs gibi yüzlerce soru geliyor . İşin aslı önce okuyup , araştırıp sonra soruları sorup ,öğrenip ondan sonra ürünleri almak olmalıdır . Bu arada aldığınız ürünlerde de sorunlar yaşayabilirsiniz elbet . Onlarıda seve seve cevaplarız .

• Sevdim
Tepkiler: Berkay ŞAHİN
Sen öyle öyle diyorsan sıkıntı yok demeye getiriyor galiba?
O öyle diyorsa bizde kesin sıkıntı olur . Bilgi , tecrübe , meleke farkı var .Mehmet abi kendisi için dinazor( kendş tabiri olması nedeniyle cüret edip kulkanıyorum ) dediğine göre biz henüz civciv olma yolundayız ...

• Sevdim
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Sen öyle öyle diyorsan sıkıntı yok demeye getiriyor galiba? ?
Deniz hakikaten anlayamadım. Cümleler uzun olunca başını kıçını bir araya getirmek zor oluyor. :rolleyes:

O öyle diyorsa bizde kesin sıkıntı olur . Bilgi , tecrübe , meleke farkı var .Mehmet abi kendisi için dinazor( kendş tabiri olması nedeniyle cüret edip kulkanıyorum ) dediğine göre biz henüz civciv olma yolundayız ...
Estafrullah, civciv ne kelime. Denize de yazdığım gibi, sadece "anlamadım" :lol:
Ayrıca son mesajlarımızın da konuyla ilgisi yok.
Hepimiz sadece deneyimlerimizi paylaşıyoruz, Kiminin 20 yılda ulaştığı bilgi birikimine bazıları 1 yılda ulaşabiliyor. Teknoloji...:rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam öncelikle ismimi dikkatli okursanız kuralları ihlal etmediğimi anlarsınız. 2. olarak ise, soruma olan büyük tepkinize şaşırdım. Onun dışında gayet makul bir soru sorduğumu düşünüyorum. Sonuçta bu forum, bilmediğimiz soruları sorma ve bildiğimiz konulara cevap verme amacıyla açılmış. Bilmeden sizi kırdıysam özür dilerim. :)
Berkay bey, kusura bakmayın. İsminizi dikkatli okumak zorunda değiliz. İsim ve soyisim ayrı ayrı ve her birinin ilk harfi büyük olarak yazılır ve bu forumun kuralı budur. Lütfen düzeltiniz.

Berkay bey, kusura bakmayın. İsminizi dikkatli okumak zorunda değiliz. İsim ve soyisim ayrı ayrı ve her birinin ilk harfi büyük olarak yazılır ve bu forumun kuralı budur. Lütfen düzeltiniz.
Yanlışın var Sümer Abi . Arkadaşın adı Berkay falan değil . nihasyakreb . Soyismi yok . Ben defalarca dikkatli bir şekilde okudum ve gördüğüm şey nihasyakreb .

Yanlışın var Sümer Abi . Arkadaşın adı Berkay falan değil . nihasyakreb . Soyismi yok . Ben defalarca dikkatli bir şekilde okudum ve gördüğüm şey nihasyakreb .
O zaman zaten Soyadı Kanunu'na muhalefet oluyor ki gönül rahatlığı ile forumdan kaydı silinebilir. O nedenle Berkay Şahin olarak düzeltmesi için biraz zaman verdim.

• Beğen
Tepkiler: Özgür Öztürk
O zaman zaten Soyadı Kanunu'na muhalefet oluyor ki gönül rahatlığı ile forumdan kaydı silinebilir. O nedenle Berkay Şahin olarak düzeltmesi için biraz zaman verdim.

Sumer bey, adımı ve soyadımı değiştirdim. Her Türk vatandaşı gibi benimde bir soyadım var. Soyadım ismimle karışmasın diye büyük harflerle yazdım.Umarım şimdi forum kurallarını doğru uygulamışımdır. Teşekkürler.

Sumer bey, adımı ve soyadımı değiştirdim. Her Türk vatandaşı gibi benimde bir soyadım var. Soyadım ismimle karışmasın diye büyük harflerle yazdım.Umarım şimdi forum kurallarını doğru uygulamışımdır. Teşekkürler.
Ben teşekkür ederim.

Sümer Abi, Berkay bey tersten yazmaktan hoşlanıyorsa cavapları tersten yazarız :lol:

Hocalarım Merhabalar,

Geçen sene yazın FT mini mustang yapmıştım, çiftlikte bir süre uçurduktan sonra esc(30A normal sarı renkteki ESC) nin patlayıp, uçağın öyle düştüğünü düşünüyorum. Çünkü uçağı açtığımda ESC batarya yapışmıştı. (Patlıyorsun, bataryaya niye yapıyorsun bee!). Şimdi evde gözüme ilişince bir kontrol edeyim dedim. Bütün kanat servoları çalışıyordu fakat Elevetor ve rudder servolarını söküp dışarı aldım çünkü içerde çok sıkışıyordu ve telleri birbirine değiyordu( Düşmesinin bir nedenide bence bu) Şimdi ekte yeni ve eski halini paylaşıyorum. Sizce bu motor, esc, power hub ve batarya uyumuyla tamir ettiğim modeli uçurabilir miyim ?Hazır yarın çiftliğe gidiyorken, bu uçağı değerlendirmek istedim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol