[Video]: Blade mCPx BL Soft 3D Yemek Arası Mini Uçuş

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugün hava güneşli ve güzel olunca, Türker kardeşimle yemekten sonra mCPx BL alıp 2-3 pil uçuş yapalım dedik. Her ne kadar cep telefonu ile çekim yapmış olsak da, model yine de gözüküyor :D

V922 sonrası, BL'nin pal sesi gerçekten harika %p Üstelik 3D hareket limitlerini heli değil, tamamen pilotaj belirliyor. Uzun süredir ara verdiğim sim çalışmalarına hız vermekten başka çare kalmadı :laugh:

Mesut üstadım özellikle sen 01:05 dak sonrasına dikkat et lutfen.

Keyifli seyirler :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok güzel video olmuş abi keyifle izledim. Elinize sağlık.

Helinin tırmanışları filan fena maşallah :D Minik goblin :)

bırakın bu sivrisineklerle oynamayı

Ynt: [Video]: Blade mCPx BL Soft 3D Yemek Arası Mini Uçuş

Güzel uçuş olmuş

Allahtan bunların cep tipi yok! Yoksa yolda yürürken, otobüs beklerken falan uçuş yapmaya kalkardınız!... :lollol:

güzel uçuştu tebrik ederim

Abi, güzel uçuş olmuş gerçekten... elinize sağlık biz buralara ne zaman gelicez kim bilir. özellikle bu helikopteri invertten hızlıca fırlatma süper bir hareket... helikopter de hafife alınmayacak kadar güçlü maşallah

Güzel video. Mehmet Bey bir de pilotajım iyi değil diyorsunuz.

Bir daha micro alsam kesinlikle fırçasız alırım.

Arda Erkan' Alıntı:
Çok güzel video olmuş abi keyifle izledim. Elinize sağlık.

Helinin tırmanışları filan fena maşallah :D Minik goblin :)
Teşekkürler Arda. Evet tırmanış ve pal sesi tek kelime ile harika. Ufaklık o kadar güçlü ki bir anda Pitch Max versen bile çok az bir kuyruk kaçırması yapıyor :thumbup:

Hüseyin GENCER' Alıntı:
bırakın bu sivrisineklerle oynamayı
Tamam abi, bırakalım da önerin nedir :D

akan tekin' Alıntı:
Güzel uçuş olmuş
Teşekkürler Akan Bey %p

Omer Erkan' Alıntı:
Allahtan bunların cep tipi yok! Yoksa yolda yürürken, otobüs beklerken falan uçuş yapmaya kalkardınız!... :lollol:
Abi bu gidişle inşallah bir gün o dediğin de olacak :laugh:

uğur ilhan' Alıntı:
güzel uçuştu tebrik ederim
Teşekkürler Uğur ;)

kadir kocaman' Alıntı:
Abi, güzel uçuş olmuş gerçekten... elinize sağlık biz buralara ne zaman gelicez kim bilir. özellikle bu helikopteri invertten hızlıca fırlatma süper bir hareket... helikopter de hafife alınmayacak kadar güçlü maşallah
Sağolasın Kadir :) Zamanla her şey oturuyor yerine. Ben inanıyorum ki sizler çok daha kısa sürede çok daha güzel seviyelere geleceksiniz %p

Hızlı fırlaması, pal sesi gerçekten harika. Mesela Türker'in yaptığı funnel da pal sesi çok daha güzel çıkıyor özellikle kameraya yakın geçişlerde. İnşallah yakında öyle de bir video çekip paylaşırız ;)

Cahit Kaş' Alıntı:
Güzel video. Mehmet Bey bir de pilotajım iyi değil diyorsunuz.

Bir daha micro alsam kesinlikle fırçasız alırım.
Teşekkürler Cahit kardeş :D Ben modelcilik sürem ve geçmişim ile pilotaj seviyemi kıyaslayarak bunu söylüyorum hep. Sizler bu hızla beni rahatlıkla geçeceksiniz, kesin eminim bundan %p Ki güzel olanda bu zaten ;)

İlk 6 kanal heli ve micro tercihi bu fırçasız olsa, inanın yanlış olurdu. Bence şu an yeni helinizdeki bu başarı ve rahatlığı hem sim çalışmanıza hem de V922 borçlu olduğunuzu düşünüyorum. Başka bir değişle V922 başlangıç seviyesi için çok doğru bir model. Ha büyük model almayıp V922'den sıkıldım artık deseydiniz o zaman bu fırçasız modeli size tavsiye ederdik :)

Mehmet bey çok güzel bi uçuş olmuş tebrikler. Bu arada Türker beyinde hakkını vermek lazım güzel çekim yapmış. :bravo:

Mehmet şunu toptan getirtin de hepimiz nasiplenelim ne bu kardeşim her gün uçuş her gün uçuş, öğle arası uçuş kahvaltıdan sonra uçuş cebinize koymuş geziyorsunuz en sonunda ben de alacağım bir tane. :thumbup:

Çok güzel hareketler bunlar :) Tebrikler abi :bravo: Model hayırlı olsun :)

ismail şencan' Alıntı:
Mehmet bey çok güzel bi uçuş olmuş tebrikler. Bu arada Türker beyinde hakkını vermek lazım güzel çekim yapmış. :bravo:
Teşekkürler Ismail Bey :saygilar: Aynen sağolsun Türker kardeşim de güzel yakalamış uçuşu %p

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet şunu toptan getirtin de hepimiz nasiplenelim ne bu kardeşim her gün uçuş her gün uçuş, öğle arası uçuş kahvaltıdan sonra uçuş cebinize koymuş geziyorsunuz en sonunda ben de alacağım bir tane. :thumbup:
Harikasın abi, bir durum bu kadar güzel özetlenebilir :laugh: :D

Abi toplu alım olacak gibi olursa RCKOLIK olarak Miracle-Mart ile temasa geçer özel bir indirip alıp fiyatı $160 indirmeye çalışırız, yeterli talep olsun ;)

Berkay35' Alıntı:
Çok güzel hareketler bunlar :) Tebrikler abi :bravo: Model hayırlı olsun :)
Teşekkürler Berkay'cım. Model gerçekten çok harika. V922 gibi değil. Uçururken gerçekten insanı yoruyor ve büyük heli uçurmuş kadar tatmin ediyor :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Teşekkürler Ismail Bey :saygilar: Aynen sağolsun Türker kardeşim de güzel yakalamış uçuşu %p
Harikasın abi, bir durum bu kadar güzel özetlenebilir :laugh: :D

Abi toplu alım olacak gibi olursa RCKOLIK olarak Miracle-Mart ile temasa geçer özel bir indirip alıp fiyatı $160 indirmeye çalışırız, yeterli talep olsun ;)
Teşekkürler Berkay'cım. Model gerçekten çok harika. V922 gibi değil. Uçururken gerçekten insanı yoruyor ve büyük heli uçurmuş kadar tatmin ediyor :)
Abi zaten bu model ile 922 kıyaslamak doğru olmaz ikiside tamamen farklı klasmanlarda :)