GİMBAL TEST ve PARAMOTOR UÇUŞLARI

Hüseyin EFECAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar Phantom için aldığım Gimbali dün sahilde test ettim, ilk deneme için oldukça iyi olduğunu düşünüyorum, bakalım siz nasıl değerlendireceksiniz... görüntüyü 1080P olarak güncelliyorum

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Huseyin daha ne olsun :halay: Sifir titresim, sifir oynama :thumbup: Bence gayet basarili, artik gelsin birbirinden guzel Antalya cekimleri :yuppi:

Bu arada bence tek bir eksik kaldi, o da yakin mesafe FPV sistemi. Onu da tamamlarsan yari profesyonel olarak bence olay tamamdir. ;)

Bu arada bizim gibi bu cihazlara henuz yabanci modelciler icin, gerek Phantom gerekse Gimbal icin video destekli bir urun inceleme konusu acarsan super olur :RCKolik:

Mesela Gimbal nasil hareket veriyorsun ? Kumanda uzerinden neyi ayarladin ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Huseyin daha ne olsun :halay: Sifir titresim, sifir oynama :thumbup: Bence gayet basarili, artik gelsin birbirinden guzel Antalya cekimleri :yuppi:

Bu arada bence tek bir eksik kaldi, o da yakin mesafe FPV sistemi. Onu da tamamlarsan yari profesyonel olarak bence olay tamamdir. ;)

Bu arada bizim gibi bu cihazlara henuz yabanci modelciler icin, gerek Phantom gerekse Gimbal icin video destekli bir urun inceleme konusu acarsan super olur :RCKolik:

Mesela Gimbal nasil hareket veriyorsun ? Kumanda uzerinden neyi ayarladin ??

FPV sistem şart oldu abi :) kadraja giren görüntüyü görmeden mükemmel videolar çekmek imkansız gibi, ilk fırsatta Gimbal ve Phantomla alakalı videoları sizler paylaşırım inşallah

Delikopter' Alıntı:
FPV sistem şart oldu abi :) kadraja giren görüntüyü görmeden mükemmel videolar çekmek imkansız gibi, ilk fırsatta Gimbal ve Phantomla alakalı videoları sizler paylaşırım inşallah
Kesinlikle online yer goruntusu sart :) Bu arada DVD eline ulasti mi ? Bir sikinti yok degil mi ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle online yer goruntusu sart :) Bu arada DVD eline ulasti mi ? Bir sikinti yok degil mi ?
DVD bugün elimde olur inşallah

Hüseyin mükemmel olmuş :bravo:
Burdur'a çıkarsan bizim fabrikayı şöyle üstten bi dolanışa ne kadar istersin.... ;)
Bu işin devamı gelir , hadi bir hava görüntü fotoğrafçımız daha oldu..... %p

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hüseyin mükemmel olmuş :bravo:
Burdur'a çıkarsan bizim fabrikayı şöyle üstten bi dolanışa ne kadar istersin.... ;)
Bu işin devamı gelir , hadi bir hava görüntü fotoğrafçımız daha oldu..... %p

:) Teşekkürler Hakan abi, Fiyatta anlaşırız siz yabancı değilsiniz :yuppi:

Hüseyin süper olmuş. :bravo:

Yalnız benim gibi cahiller için hiç olmazsa bir tane dışardan görüntüsünü koysaydın çok makbule geçerdi. :lollol: :lol: Nasıl bir alet yapıyor bunu insan merak ediyor. :laugh:

Video harika, kamera sanki sabitmiş gibi. :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Hüseyin süper olmuş. :bravo:

Yalnız benim gibi cahiller için hiç olmazsa bir tane dışardan görüntüsünü koysaydın çok makbule geçerdi. :lollol: :lol: Nasıl bir alet yapıyor bunu insan merak ediyor. :laugh:

Video harika, kamera sanki sabitmiş gibi. :halay:

Teşekkürler Türker, detayları en kısa zamanda paylaşacağım inşallah....

Walla süper olmuş.

Gimbal ne vardı sende? Benim de almam şart, çok güzel video çekilecek yerler var ama gimbal olmadığı için rezil oluyor videolar :\

Bekir Topuz' Alıntı:
Walla süper olmuş.

Gimbal ne vardı sende? Benim de almam şart, çok güzel video çekilecek yerler var ama gimbal olmadığı için rezil oluyor videolar :\

Gimbal ile alakalı birazdan bi konu açacam kardeşim...