Goblin 180 Test uçuşu ;)

Goblin 180 Test uçuşu ;)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Fotolar harika , heli palinde sörf teması , güzel bir fikir olmuş...... :thumbup:.......
Valla Hakan abi ,artık klasik fotolar yerine , Biraz daha enterasan fotolar çekelim dedik.Güzel de oldu...

Goblin 180 Test uçuşu ;)

Emre Kaman' Alıntı:
Ahaha :D cok begendim, cok guldum. Bol bol ve kirimsiz ucuslar dilerim

Teşekkür Ederim Emre kardeşim.Beğendiyseniz ne mutlu. :halay: :halay: :halay:

Goblin 180 Test uçuşu ;)

Recep Şurgun' Alıntı:
Mesut abi model maşallah çok güzel uçuyor :thumbup: ama resimler harbiden harika olmuş ya :halay: Tekrardan hayırlı olsun kırımsız güle güle uç abi :saygilar:

Teşekkür ederim Recep kardeşim.Valla bende gülüyorum resimlere.Değişik oldu gerçekten. :lollol: :lollol:

Goblin 180 Test uçuşu ;)

Ergün Gürer' Alıntı:
..
Notlarıma göre ve standart brain/ikon için (zamanında hobiye ara verirsem unutmayayım diye herşeyi bir deftere not etmiştim :) )
Elevatör autolevel ekseninde numara azaldıkça heli daha öne, numara çoğaldıkça geriye gidiyor. (ön negatif, arka pozitif)
Aileron autolevel ekseninde numara azaldıkça heli sağa, numara çoğaldıkça sola gidiyor (sol pozitif, sağ negatif)
[/b][/color]
Bu yararlı bilgiyi esas konuya taşıdım ve mevcut Software ilgili sayfasının printscreen ilave ettim. Oradan devam edebiliriz :)

Goblin 180 Test uçuşu ;)

Ucus videosunu yeni izleyebildim :) Valla ne yalan soyleyeyim fusage ile gorunurluk tahmininden cok daha belirtin ve guzel olmus. Micro ikonun da masallahi var :thumbup: Bana gore tek eksigi alisilmis Rescue ozelliginin eksik olmasi. Nedense ben ikonun her daim duzde kurtarmasina alisamadim bir turlu. Eger eksik olan bu ozellik soylendigi gibi 2-3 ay icinde yazilimsal upgrade ile gelirse tadindan yenmez hala gelecek :halay:

Tekrar hayirli olsun Mesut kardesim. Model sana, sen modele cok yakisiyorsunuz %p

Goblin 180 Test uçuşu ;)

üstat, mikro brain/ikon için bir setup videosunu istiyoruz. özellikle self level bölümü için...
işi üstadından görüp uygulamak elbetteki başka bambaşka olur. :saygilar:
spektrum cular girdi sıraya. :halay::halay::halay: iyiki tercihini spektrum dan yana kullanmışın.

Goblin 180 Test uçuşu ;)

uçuş gayet güzel olmuş abi fotoğrafları çekerkende eğlenmişsiniz :D :thumbup: kırımsız uçuşlar dilerim.

tacettin sahin' Alıntı:
üstat, mikro brain/ikon için bir setup videosunu istiyoruz. özellikle self level bölümü için...
işi üstadından görüp uygulamak elbetteki başka bambaşka olur. :saygilar:
spektrum cular girdi sıraya. :halay::halay::halay: iyiki tercihini spektrum dan yana kullanmışın.
Teşekkür ederim Tacettin abicim. Beni şımartiyorsunuz valla.Kendimiz ce birşeyler yapmaya çalışıyoruz Allaha şükür.
Abi self level bölümü normal ıkon ile birebir aynı ,zaten menüde aynı .Sadece ilk bilgisayara bağlanırken mikro ıkon mu , normal ıkon mu diye soruyor. Gerisi hep aynı. [emoji106] [emoji106]
oğuz kaan kanarya' Alıntı:
uçuş gayet güzel olmuş abi fotoğrafları çekerkende eğlenmişsiniz :D [emoji106] kırımsız uçuşlar dilerim.
Teşekkür ederim oğuz. Valla çok eğlenceli bir gündü. [emoji1] [emoji1]