Goblin 280 - Fireball Kutu Açılımı ve Toplama Süreci

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Aa inanmıyorum Aytaç hocam :D Bayram dönüşü haftasonu kesınlıkle bi maiden bi ucuş bişeyler yapalım canlı görmeyi çok isterim ,hayırlı olsun :D
Vala al benden de o kadar Mehmet :) bende canli olarak cok merak ettigim icin canla basla calisiyorum :)

Bu arada gun sonu aktivitelerini 2. Mesaja ilave ettim. Adim adim ilerlemeye devam. Ins sonu guzel olur :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Bu arada gun sonu aktivitelerini 2. Mesaja ilave ettim. Adim adim ilerlemeye devam. Ins sonu guzel olur :)
Süper, fiziksel montaj bitmiş gördüğüm kadarı ile :bravo:

Bu arada FBL unite olarak tercihin ne olacak Aytac ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Süper, fiziksel montaj bitmiş gördüğüm kadarı ile :bravo:

Bu arada FBL unite olarak tercihin ne olacak Aytac ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aynen Mehmet abi kabasi bitti :) Fbl su an icin vbar olacak. Baska bir unite almaya firsatim olmadi acikcasi. Compass'ta zaten su an ucacak durumda degil. En iyisi onun uzerindeki Vbar'i kullanayim dedim. Yani simdilik Vbar control ve vbar fbl ile devam abi :)

Maiden icin haziriz [emoji106]
Son gelismeleri ikinci mesaja ekledim. Bilginize...

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Umarim paylasim konusunda beklentileri karsilayabilirim Turker abi...

Hemde fazlasıyla Aytaç, şuan forumda en hararetle takip ettiğim konuların başında geliyor. :bravo:

Geriye birtek maiden kalmış... :thumbup:

Stickerları yapıştırma konusu anladığım kadarıyla seni biraz yormuş ama sonuç gayet güzel olmuş bence. :coolxf:

Bakalım nasıl uçacak. :)

Vay model bitmiş ve geriye sadece maiden kalmış :thumbup: :bravo:

Inşallah maiden videosunu da hep beraber izler ve o heyecana ortak olabiliriz :thumbup:

Sticker konusunda keşke seni uyarsak ve cam sil suyu kullanarak sticker yapiştırmanı önerseydik. O zaman hiç bu kadar zorluk çekmezdin Aytaç :embarras: Bu tüyoyu Ömer abimiz uçak kaplamasında paylaşmıştı ama nedense konu olarak şu an bulamadım :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay model bitmiş ve geriye sadece maiden kalmış :thumbup: :bravo:

Inşallah maiden videosunu da hep beraber izler ve o heyecana ortak olabiliriz :thumbup:

Sticker konusunda keşke seni uyarsak ve cam sil suyu kullanarak sticker yapiştırmanı önerseydik. O zaman hiç bu kadar zorluk çekmezdin Aytaç :embarras: Bu tüyoyu Ömer abimiz uçak kaplamasında paylaşmıştı ama nedense konu olarak şu an bulamadım :rolleyes:

Maiden 'da bitti şükür Mehmet abi :)
Cam sil benimde aklımdaydı ama çok gerek olmayan birşey aslında abi çünkü sticker'lar çok sökülmez sağlamlıkta değil. Hata yapınca kaldırıp düzeltilebiliyor. Bende aslında bu kısmını sevmedim. İşcilikten çok sanki sonradan yapıştırıldığı her türlü belli oluyor gibi:)

Bu arada Maiden video'sunu 3. mesaja ekledim :saygilar:

Hayırlı uğurlu olsun Aytaç bey. :bravo:
Kırımsız ve keyifli uçuşlar dilerim. :thumbup: :saygilar:

Öncelikle baştan sona tüm detayları zevkle ile takip ettiğim bu konu için tekrar teşekkür ederiz Aytaç :thumbup:

Maiden videoları da gayet detaylıydı, yanındaymış gibi izledik :bravo:

Canopy çıkması kötü olmuş ama allahtan canopy inçe olunca başka bir yere hasar vermemiz :)

Son cümle aslında tüm bu emekledi özetlemiş. Uçuştan zevk aldığımız tüm modeller güzeldir :hoppa:

Güzel günlerde kullanman dileğiyle :saygilar:

Nazarı da çıkmış bundan sonra bol bol keyifli uçuşları olur inşallah Aytaç. :halay: :halay: :bravo:

Maiden videoları da çok güzel. :hoppa: :RCKolik:

Cok tesekkur ederim cumleten. Ilk firsatta bir araya gelince sizde rahat rahat deneyebilirsiniz. Sonrasinda zaten mutlaka begenilecektir diye dusunuyorum model. Alip almama arasinda kalanlarin oylarini olumlu yonde kullanacagi kesin[emoji106]

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Cok tesekkur ederim cumleten. Ilk firsatta bir araya gelince sizde rahat rahat deneyebilirsiniz. Sonrasinda zaten mutlaka begenilecektir diye dusunuyorum model. Alip almama arasinda kalanlarin oylarini olumlu yonde kullanacagi kesin[emoji106]

Bir TUR alırım Aytaç :thumbup: :laugh:

Sonunda maiden da tamamlanmış tebrikler, canopynin fırlaması kötü olmuş ama sonuçta heliye zarar gelmemesi ve o durumdayken sorunsuz iniş gayet iyi bundan sonra tekrarlanmaz umarım. Tekrar hayırlı olsun kırımsız uçuşlar.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bert tarafından hazırlanmış 2 saatlik montaj videosunu da eklenmiş olalım %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ

Geçtiğimiz hafta sonu yaptığımız Gölyaka buluşması sırasında bildiğimiz kadarı ile Türkiye'nin ILK ve TEK GOBLIN FIREBALL'nu dünya gözü ile inceleme imkanımız oldu :halay:

Buluşmaya eşi ile beraber katılarak bizleri yanlız bırakmayan Aytaç kardeşimize bir kez daha teşekkür ederiz %p

Modeli Hakan Sözmen abimize anlatırken sağolsun Emre video çekti ve oldu bize bir "Saha inceleme Videosu" :laugh:

Şafak kardeşimiz de kaşla göz arasında modelin çok güzel resimlerini çekmiş :thumbup:

Hepsini bu konu altında paylaşalım istedik.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ