GOBLİN 700 COMPETİTİON PİLOT MESUT

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Dedim bu soğuk kış günlerinde içinizi Isıtacak bir klip çekim. Umarım beğenirsiniz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vaavvv videodan sonra hararet epey bir yükseldi doğrusu. :laugh: :bravo: :bravo: :bravo: Bu saatte heliyi alıp atasım geldi kendimi dışarı. :lollol:

Eline sağlık Mesut, tadı damağımda kaldı videonun. :halay: Kamerada Selçuk kardeşimize de teşekkürler. :RCKolik:

Mesut inanmayacaksin ama tam 3 defa ust uste seyrettim :halay: Senaryo, montaj, cekim, duzenleme ve ozellikle de muzik secimi tek kelime ile harika :thumbup: :bravo:

Anlasilan bundan sonra Adana ekibi ucuslari kadar video montajlari ile de icimizi isitacak :yuppi: Ellerinize, emegine saglik :RCKolik:

Ozcan Deniz 1 sen 2 Mesut artizz dogmussunuz:)
Muzik de guzel montaj da eline saglik

Bu arada unutmadan soyleyeyim. Adana Funfly sonrasi Adana ekibinde kucuk bir suskunluk vardi ucus anlaminda ama bekledigimize değdi :halay:

Güzel video. Artık Goblin 380 lerinde çekersin videosunu. [emoji12] [emoji12]

Valla hep aynı Video yayınlamak yerine biraz aksiyon dolu bir klip çekelim dedik selçuk lâ. Ve cekdigimize değdi. Müzik te güzel olunca ona uygun Video olsun dedim. Beğendiyseniz ne mutlu. Devam ı yakında yine olacak.

Mesut video çok profesyonel olmuş tebrikler.. Keyifle izledim :thumbup:

Teşekkür ederim İsmail.Senden de Bekliyoruz güzel videolar.

Mesut Sert' Alıntı:
Valla hep aynı Video yayınlamak yerine biraz aksiyon dolu bir klip çekelim dedik selçuk lâ. Ve cekdigimize değdi. Müzik te güzel olunca ona uygun Video olsun dedim. Beğendiyseniz ne mutlu. Devam ı yakında yine olacak.
Bence de kesinlikle değmiş :thumbup: Bu seri bence tutar ve devamı 2,3,.. şeklinde mutlaka gelmeli :laugh: :D

Aynen Memet abi.Müziği duyunca hemen kafamda senaryoladım.Müzik güzelleştiriyor videoyu.Yeni Müzikler ve yeni efektlerle yakında tekrar görüşmek üzere.:) :yuppi:

Hahaha baba süper olmuş. Valla tez zamanda bende çekecem böyle videolar , tabi ben montajla araya bir kaç bert kamerer hareketi atacam.

Mesut abi keyifle izledim vallaha. Sonraki videoları şimdiden çok merak etmeye başladım. Ellerine sağlık abi, fazla meraklandırma bizleri.

Bu videonun yönetmeni Steven Spielberg' olsa gerek :bravo: :bravo: :bravo:
Tebrikler. süper olmuş...

İlker Sönmez' Alıntı:
Hahaha baba süper olmuş. Valla tez zamanda bende çekecem böyle videolar , tabi ben montajla araya bir kaç bert kamerer hareketi atacam.

Valla İlker Abi ben bile videoyu izleyince ayrı bir havaya girdim.Bu benmiyim falann :lollol:. Güzel bir hava katıyor insana.Sankim Goblin team falan filan. :lollol: