Goblin Fireball Kutu Açılımı ve Hızlandırılmış Montajı

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bizden birileri canlı canlı yenisini yapıncaya kadar bu konuyu şimdilik paylaşalım dedik :thumbup:

Tahmin ettiğimiz üzere ne yazık ki Canopy Sticker, dünya kadar para vermemize rağmen biz kendimiz yapıştırıyor muşuz :eek:f: :angry: :lollol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da Helidirect tarafından hazırlanmış montaj videosu. Burada ilginç gelen modelin kuyruğu plastik ve kayışlı olunca Antistatik kablolama yapılıyor olması :) Goblin başka modeller gibi en azından bunu upgrade olarak satmıyor, ilgililere duyrulur :laugh: ;D ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da kutu açılım videosu. Gerçi yapan arkadaş epey bir fantezi yapıp bolca basmış dumanı ama neyse :lollol: :lol:

Sticker yapıştırmayı geçtim, altına astar elbise giydirmek lazım ;D Bu hali ile içindeki detayları belli ediyor hafiften, güneşli havalarda frikik verdirir :eek:f:

Canopy biraz fazla ''plastik'' olmuş gibi ;D

Ben esas yedek parça fiyatlarını merak ediyorum. Çünkü bu modelde sürekli düşük Kırım maliyetini vurgulayıp durdular.

Zor ama bakalım dedikleri gibi fiyatlar uygun olacak mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben esas yedek parça fiyatlarını merak ediyorum. Çünkü bu modelde sürekli düşük Kırım maliyetini vurgulayıp durdular.

Zor ama bakalım dedikleri gibi fiyatlar uygun olacak mi?

Belkide model kırılmıyordur abi, o yüzden kırım maliyeti düşük diye vurgulanıyordur :D

Conopy ve boom görünce bütün hevesim kaçtı. Çok basit görünüyor. Tüm içi ortaya çıkmış.

Oğuz Gün' Alıntı:
Conopy ve boom görünce bütün hevesim kaçtı. Çok basit görünüyor. Tüm içi ortaya çıkmış.
"Benim orijinalliğim içimde " demek istemiş olmasınlar :lol: :lollol:

Şaka bir yana aslında cozum cok basit. Benzer malzemeden ozel üretim yaptırmış olduğum 180 canopy bu sorun yok. Çünkü adam nihai renk öncesi malzemeyi ilk önce beyaz renkte astar ile boyama yapiyor.

Ama iscilik maliyetinden yirtmak icin sticker yapistirmayi bile kullaniciya birakilan bu modelde :angry:, bu astar boyama isinin olmamasina cok sasirmadim.

Sahsen cok rahatsiz olmadim, hele yedek parca fiyatini bir gorelim ;)

NOT: Diger taraftan Upgrade canavari LYNX eminim buna hemen bir alternatif uretecektir ;D

255-285 sınıfında bu model zaten Lynx Oxy3'e alternatif çıktı ;D

Kullanıcılar seviyor böyle tatlı modelleri, parkta falan hart hurt takılıyorlar. Oxy3 konusunda bir sürü uçuş videosu, doğa ile iç içe sanatsal fotoğrafları falan var. Tareq, Mirko Cesena, Valerio Bottero ve diğer birçok pilotun uçuşları mevcut.

bence de canopy e çok takmamak lazım, fusuno falan bu işe hemen el atacaktır. Öncelikli konu kırım maliyeti :)

Evet beklenen yedek parça fiyatları belli olmuş. Tail boom $9.5, Canopy ise $ 14.5. Şahsen bu fiyatları ben beğendim %p

(Ki bu fiyatlar Goblin online fiyatları. Fast-Lad fiyatları muhtemelen daha uygun olacaktır :) )

Bu sefer Bert Kammerer'dan bir kutu açılımı ve Tiyolar videosunu izleyelim :saygilar:

Kanopinin ve kuyrugun icine beyaz sprey boya puskurtulurse ici gorunmez [emoji5]

Evet firmadan bekliyoruz böyle bir püskürtme :laugh:

Fiyatlar güzel bu arada, 2-3 dolar olmasını bekleyemeyiz, o paralara anca vida seti falan var :)

Ben bu halini sevdim. Bence guzel. Biraz ucuzlasin, alirim belki [emoji1]