Goblin Fireball Kutu Açılımı ve Hızlandırılmış Montajı

Elimde fazladan FBL olsa bende alırdım , ama hem pil hem fbl almak lazım .Fiyat yüksek çıkıyor. Belki Goblin 500 satılırsa alırım. Yada 180 trio alırım bilemedim şimdi :p

İlker Sönmez' Alıntı:
Elimde fazladan FBL olsa bende alırdım , ama hem pil hem fbl almak lazım .Fiyat yüksek çıkıyor. Belki Goblin 500 satılırsa alırım. Yada 180 trio alırım bilemedim şimdi :p
Bu tür durumlar için Rescue özellikle IKON-1 en güzel çözüm İlker hocam. Ayarlaması kolay, sürekli yeni özellikle geliyor ve 2.el 300 TL civarında bulunabiliyor.

Tavsiyem 1 tane denk gelirse, al kenara koy. En az 6 yıldır bu piyasada güncelliğini daha devam ettiren tek elektronik ekipman desek yalan olmaz :D

Bir iki tane de kıyaslama fotosu koyalım. Gerçi bazen açıdan ya da konumdan dolayı fotograflar yanlış fikir verebiliyor ama :rolleyes:

Oxy2, Fireball, Protos380 yanyana

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fireball - Goblin 380 Kıyaslaması

Makinenin detaylarini gordukce daha fazla isiniyorum :) biraz da fiyatina isinabilsem :D Bin liranin altina dusunce bi konusalim bu konuyu Mehmet abi :D

güzel olmuş valla, fiyat düşünce değerlendirilir...

Gerçekten çok güzel ve mantıklı bi model yalnız boyut olarak neredeyse 450 boyutu... Bu manada beni X2 daha bi cezbediyor.

Bu arada ilgilenen arkadaşların dikkatine bu modelde one way bearing olmadığı için otorotasyon kabiliyeti mevcut değil.

2 saatlik montaj videosu :eek: :rolleyes:

Neyse özlemiştik Bert kardeşimizi. Bu işlere geri dönmesi güzel oldu :thumbup: :halay:

Simone Bert ve Kyle'dan Low ve High RPM ucuslari

Bert Ucusu: Stok Motor ve servo. Sport 3D fly, 1200 mAh batarya , Gov %80, 5-6 dak ucus suresi

Kyle Ucusu : Competition motor, BK servo, 1050 mAh batarya, Hard 3D ve Gercekten Cok yuksek kafa devri (6.000 rmp civari), 2 dak ucus suresi

Simone Ucusu : Gov %60

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Manual, opsiyonel antistatik kit ve uygulama örneği.

12 dolar çok, insan bi kabloyu kendi de takar mevcut vidalara... Guide pulleyin supportuna antistatik kit için delik açmışlar, gerek yok bence, yan taraftaki vidadan da alınabilir...

Rasim Öztürk' Alıntı:
12 dolar çok, insan bi kabloyu kendi de takar mevcut vidalara... Guide pulleyin supportuna antistatik kit için delik açmışlar, gerek yok bence, yan taraftaki vidadan da alınabilir...
Evet biraz gereğinden fazla detay ve fiyatta olmuş. Almadan kendimizin de rahatlıkla yapabileceği basit bir uygulama :)