[Gorseller]: Kaçak Microcu Buluşması - 06.10.13

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Geçtiğimiz hafta nezle ile uğraşmak zorunda kaldım. Bugün de hava soğuk olunca, o kadar süre dışarda durmayı gözüm yemedi. Benzer durum Türker kardeşimde de vardı.

Dedik sahaya gidemiyoruz ama biz MICRO cuyuz. :laugh: Istediğimiz her an her yerde uçabiliriz ;D Hemen şirketin futbol sahasında kaçak bir buluşma gerçekleştirdik :thumbup:

Acele ile çıkınca kamerayı unutmuşum :embarras: Cep telefondan çekim yaptım ama onunda şarj bitti :-\

İkimizde 10 pile yakın toplam uçuş yaptık ve gerçekten epeydir böyle eğlenmemiştik :D Buyrun eğlencemizden küçük bir kaç kesit :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlar da videolarımız :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tebrikler...

Sağolsun mikro modellerde olmasa uçmak hayal olacaktı bu haftasonu da. :'(

Mehmet abi sağolsun beni yalnız bırakmadı da epey bir kurtlarımızı döktük. :lollol:

Harika bir uçuş olmuş. ;) Böyle , modeller özellikle kışın soğuk ve kısmi yağışlı havalarda çok pratik.Yağmur yağdı kaç,yağmur geçti uç.... :D

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Harika bir uçuş olmuş. ;) Böyle , modeller özellikle kışın soğuk ve kısmi yağışlı havalarda çok pratik.Yağmur yağdı kaç,yağmur geçti uç.... :D
Aynen abi, bu microlar can simidi gibi, hayat kurtariyor valla :thumbup:

Sizi gidi kaçakçılar sizi!... :bravo: Ama kaçak buluşma öyle olmaz, evden bir bahaneyle çıkılıp sahaya gelmekle olur...

Yahu sahaya gelseydiniz ya Mangalda balık da vardı :D

Omer Erkan' Alıntı:
Sizi gidi kaçakçılar sizi!... :bravo: Ama kaçak buluşma öyle olmaz, evden bir bahaneyle çıkılıp sahaya gelmekle olur...
Haklısın abi, biz daha bu işlerin acemisiyiz :laugh:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Sağolasın inan yemiş kadar olduk ;) Yeni geçen hastalık sonrası o kadar süre dışarda kalma riskini göze alamadık doğrusu :) Bir dahaki sefere inşallah %p

kim satıyor bilocan bunları

Mehmet abi bırakın bu ufak modelleri artık siz daha büyük modellere layıksınız :) yapmayın etmeyin :laugh: :laugh: baş başa güzel bi buluşma olmuş :D bizlerden sıkıldınızmı yoksa abi :D ;D ;D

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:

Genemi balık vardı abi ? nispetmi yapıyorsunuz bana :laugh: :laugh:

Hüseyin GENCER' Alıntı:
kim satıyor bilocan bunları
Alalım abi sana bir tane, inan sana çoook yakışır, tam senlik ;)

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi bırakın bu ufak modelleri artık siz daha büyük modellere layıksınız :) yapmayın etmeyin :laugh: :laugh: baş başa güzel bi buluşma olmuş :D bizlerden sıkıldınızmı yoksa abi :D ;D ;D
Genemi balık vardı abi ? nispetmi yapıyorsunuz bana :laugh: :laugh:
Doğru söylüyorsun üstad. Millet model büyütmeye çalışır biz küçültmeye :laugh: Nedendir bilinmez ama Türker ve özellikle ben bu micro işini çok sevdik :) Örneğin bu sene bu micro heli olmasa, yok Ankara idi, yok düğündü derken inan uçmaya vaktim kalmayacaktı.

Ayrıca ben nedense model korkusunu bir türlü aşamadım. Sanki havada iken modelde heran teknik bir problem olacakmış gibi geliyor. Hal böyle olunca da yusufcuk ile uçmak oldukça zor oluyor ve yapabildiklerinin ancak %30 yapabiliyorsun :-\

Ama bu MICROLAR ADAMA RESMEN UCURUYOR :D Mesela şu an mciro ile invert alan turu atmaya başladım ;)

Bu mikrolar adamı asosyal yapar , sahaya gitmeden modelci mi olunur :p
Şaka bir yana benim de iştahım kabarıyor , bir 911 alsam da evde odalarda falan gezinsem mi bilemedim şimdi , malum kış erken geldi , sabah evden çıkarken Burdur artık sanki Sibirya.... :-\

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi bırakın bu ufak modelleri artık siz daha büyük modellere layıksınız :) yapmayın etmeyin :laugh: :laugh: baş başa güzel bi buluşma olmuş :D bizlerden

Büyük modelin acısıda büyük oluyor üstad. :lollol:
Benim hatun geçen gün Bülent Bey'in AirBus A330'u görünce siz bırakın bu işleri dedi. :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Alalım abi sana bir tane, inan sana çoook yakışır, tam senlik ;)
Doğru söylüyorsun üstad. Millet model büyütmeye çalışır biz küçültmeye :laugh: Nedendir bilinmez ama Türker ve özellikle ben bu micro işini çok sevdik :) Örneğin bu sene bu micro heli olmasa, yok Ankara idi, yok düğündü derken inan uçmaya vaktim kalmayacaktı.

Ayrıca ben nedense model korkusunu bir türlü aşamadım. Sanki havada iken modelde heran teknik bir problem olacakmış gibi geliyor. Hal böyle olunca da yusufcuk ile uçmak oldukça zor oluyor ve yapabildiklerinin ancak %30 yapabiliyorsun :-\

Ama bu MICROLAR ADAMA RESMEN UCURUYOR :D Mesela şu an mciro ile invert alan turu atmaya başladım ;)

Mehmet abi hadi bu sene için bahanen vardı önümüzdeki yaz sezonu içinde bahanen olacakmı :D teknik problem konusunda eğer sakin kafayla modeli kontrol edersen hiçbirşey olmaz havada pilotaj dışında :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bu mikrolar adamı asosyal yapar , sahaya gitmeden modelci mi olunur :p
Şaka bir yana benim de iştahım kabarıyor , bir 911 alsam da evde odalarda falan gezinsem mi bilemedim şimdi , malum kış erken geldi , sabah evden çıkarken Burdur artık sanki Sibirya.... :-\

Hakan abi evde de tek başına uçur in uçur in sıkıntı ya :D canı sıkılır adamın ya, alandaki gibi tatlı sohpet olmayınca ne eyleyim modelciliği :)

Türker Akgün' Alıntı:
Büyük modelin acısıda büyük oluyor üstad. :lollol:
Benim hatun geçen gün Bülent Bey'in AirBus A330'u görünce siz bırakın bu işleri dedi. :lol:

Türker mağlesef bu konuda haklısın ki bunu sen bizden iyi bilirsin birkere yaşadın, Allah birdaha göstermesin :)

hanımın yaklaşımıda çok iyi yalnız :lollol: :lollol: :lollol: