Gunaydin Forum

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırdır Deniz, yine kime ne topluyorsun bakalım :D
Abi bir haftadır JR TR dist. De çalışıyorum isim verebilirsem söylerim. İzmirde 3 mağazası var birinin yönetimi satış ve teknik servisi bende haliyle vitrin için bütün JR Heli Division Ürünlerinden 2 şer adet toplanıyor 2 adet Nex E6 FBL (500size) ve bi adet Forza 450 yarımdı bitirdim şimdi sıfırdan bir Forza daha toplanacak bu hafta :)
JR helilerle ilgili bilgi vermek gerekirse adamlar japonluğunu konuşturmuş bir modelden 4 ayrı pinion cıkıyor, işçilik hat safada kaliteli :) Bir resim ekliyim kelimelerime tercuman olsun ki eski bir kit rahat 5-6 yıllık bir tasarım :D
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gunaydin Forum

DenizSERT' Alıntı:
Abi bir haftadır JR TR dist. De çalışıyorum isim verebilirsem söylerim. İzmirde 3 mağazası var birinin yönetimi satış ve teknik servisi bende haliyle vitrin için bütün JR Heli Division Ürünlerinden 2 şer adet toplanıyor 2 adet Nex E6 FBL (500size) ve bi adet Forza 450 yarımdı bitirdim şimdi sıfırdan bir Forza daha toplanacak bu hafta :)
İsim verebilirsin Deniz, şahsen JR helilerin Türkiye dist olduğunu ilk defa senden duyuyorum. Nette dolaşırken JR Heli'nin bir iki modelini görmüştüm zamanında ama ne yalan söyleyeyim model ve görsellik olarak pekte dikkatimi çekmemişti.

Olmadı bir konu olarak bu modeller hakkında bizlerle bilgi paylaşımda bulunabilirsin. Biz de sayende Türkiye'de pekte bilinmeyen bu modelleri biraz daha yakın tanımış oluruz ;)

Ynt: Gunaydin Forum

Günaydın arkadaşlar

Gunaydin Forum

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İsim verebilirsin Deniz, şahsen JR helilerin Türkiye dist olduğunu ilk defa senden duyuyorum. Nette dolaşırken JR Heli'nin bir iki modelini görmüştüm zamanında ama ne yalan söyleyeyim model ve görsellik olarak pekte dikkatimi çekmemişti.

Olmadı bir konu olarak bu modeller hakkında bizlerle bilgi paylaşımda bulunabilirsin. Biz de sayende Türkiye'de pekte bilinmeyen bu modelleri biraz daha yakın tanımış oluruz ;)

Mehmet abi yapma gözünü seveyim ya :D HK da satılan hani benim 5 6 tane alıp kullandığım model varya aslen JR Vibe Clonudur :) JR ın helileri high end ürünlerdir ve çok başarılıdır kalite çok iyidir ama pahalı aletler :)

yeni 700 serisi forzalarda şahane ben çok beyeniyorum :)

ikitane vidyoyla şenlendirelim ortalığı :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gunaydin Forum

3D Heli Masters Venlo 2014 JR Propo Forza 700

Pilot: Hiroki Ito

Gunaydin Forum

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi yapma gözünü seveyim ya :D HK da satılan hani benim 5 6 tane alıp kullandığım model varya aslen JR Vibe Clonudur :) JR ın helileri high end ürünlerdir ve çok başarılıdır kalite çok iyidir ama pahalı aletler :)
Tamam sen söyleyince düştü jetonumuz, senin TZ-V2 diyorsun :-\ :laugh: :D

Gunaydin Forum

evet ama senin eklediğin TZ 90 lık :D JR Vibe 50 lik yani 600 size

konu şu :)

sanırım benim yaptığım TZ dünyadaki en güzel TZ dir ;) abartısız söylüyorum bunu %p bu fotoğraflardan 1 2 ay sonrada FBL ye döndürmüştüm zaten :)

Gunaydin Forum

günaydın ;)

foto mak ı da yazarsak iyi olur, aynı zamanda varsa diyafram enstantane hızı gibi bilgileri... çok kaliteli çekimler %p

Gunaydin Forum

Rasim Öztürk' Alıntı:
günaydın ;)

foto mak ı da yazarsak iyi olur, aynı zamanda varsa diyafram enstantane hızı gibi bilgileri... çok kaliteli çekimler %p

Rasim selam. link verdiğim konuda açıklamıştım bunu :) makina Nikon D40 18-55 GED-II lens UV Filtre, 5 6 yıl önce sıfır almıştım hala severek kullanıyorum :) fotoğrafları netten aldım orjinalleri evde şuan diafram shutter perde hızı vs aklımda değil tabi :D