Günün Videosu

Günün Videosu

Yurtdışında kargom nerede diye merak edenlere bu tanıtıcı videoyu sunmak istiyorum.

Hiç endişe etmeyiniz Çin'de her türlü kargonuz itina ile hazırlanır ve güvenilir ellerde hassas bir biçimde tasniflenir. ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

Kumandaların falan bu şekilde atıldığını düşünüyorum da , iyi çalışıyor bizim aletler...Sağlamlık testini yapıp gönderiyorlar demek ki........ :lol:

Günün Videosu

Adamlar usulle atıyorlar demek ki,yok böyle bi şey ...

ŞenŞakrak havacılar

Günün Videosu

Bunu ABD hayranlığı olarak almayın ancak, bu açıkça bir ABD farkı. Çalışanın eğlenerek para kazanmasına imkan tanıyor.

Hedefleri ve amaçları belli olduğundan, her fikri dinlediklerinden (bu her fikri kabul ettikleri anlamına gelmiyor) teknolojide ileri durumdalar. :laugh:

Günün Videosu

Diğer forumda sevgili Bülent abimiz paylaşmış gülsem mi ağlasam mı karar veremedim. :rolleyes:

Ah bir de pervaneyi doğru taksalarmış :lol:

Günün Videosu

Valla birine bisey olacak diye korka korka izledim. Kaldirma kuvveti saglayacak herhangi bir yuzeyleri olmadigi icin zaten ucmak gibi bir durumlari yoktu ama, kontrol yuzeyi olarak da sadece rudder olmasi ilgincti. Motordan cok korktum. Pervanenin yandakilerden birini ikiye bolmesi isten bile degildi. Yada motorun yerinden cikip ondeki genci cogaltmasi... En sonunda alet yandi zaten. Yani neresine ne diyelim, nerden tutalim? :)

Günün Videosu

Valla birine bisey olacak diye korka korka izledim. Kaldirma kuvveti saglayacak herhangi bir yuzeyleri olmadigi icin zaten ucmak gibi bir durumlari yoktu ama, kontrol yuzeyi olarak da sadece rudder olmasi ilgincti. Motordan cok korktum. Pervanenin yandakilerden birini ikiye bolmesi isten bile degildi. Yada motorun yerinden cikip ondeki genci cogaltmasi... En sonunda alet yandi zaten. Yani neresine ne diyelim, nerden tutalim? :)

Günün Videosu

Tahminim biraz Şive benziyor gaziantep sanayisi gördükleri herseye kopya atabiliyorlar ama bu sefer karbon kağıdı alta iyi geçirmemiş.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Günün Videosu

Bu da yine ülkemizden ama bu sefer başarılı bir örnek :bravo:

Günün Videosu

Endüstri meslek lisesi mezunu , ama bu işe öyle gönül vermiş ki , 6 yıl araştırma geliştirme ve imalat sonrası bu iş ortaya çıkmış...Ne diyeyim, sadece şapka çıkarılır helal olsun... :saygilar:

Günün Videosu

Takdir etmek, destek vermek gerekir.