Günün Videosu

Günün Videosu

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Bu adamla aynı kafayı yaşıyorum :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Tahminim video eski tarihlerde çekilmiş bu kafayı yaşamak istemişler Quadlar icat edilmediği için çılgın pilotumuz görevi üstlenmiş ama muhteşem.

Günün Videosu

Kafa güzel kafa da RC olmasında fayda var. İçinde olmaya hiç gerek yok diye düşünüyorum. :laugh: :lol:

Günün Videosu

Ben de ne içti ise aynısından istiyorum :lollol: :lol:

Günün Videosu

Pilot Dunkan'nin amcasiymis. Gercek heli ile aileron tic-toc yapan ilk Fransizmis :p :lol:

Günün Videosu

Aileronda kedi marka servo kullanıyorum abi. Gayet verimli servo.

O değil de, kedide bu nasıl rahatlık arkadaş. "balığın harman olduğu yere uçur müdür" tavrı resmen :lollol:

Günün Videosu

Ergün Gürer' Alıntı:
Aileronda kedi marka servo kullanıyorum abi. Gayet verimli servo.

O değil de, kedide bu nasıl rahatlık arkadaş. "balığın harman olduğu yere uçur müdür" tavrı resmen [emoji38]lol:
Ben de dün akşam TV de seyrettim süperdi.[emoji1]

Günün Videosu

Pilot olmak isteyen kediyi zorla ev kedisi yaparlarsa, bu durumun pek de anormal olmadığı anlaşılıyor. Ne vardı yani, böyle Dünya'nın göreceği bir olay yaşayacağınıza yapsaydınız onu bir pilot :lollol: :lollol: :lol: :lol: :thumbup: :evil:

Günün Videosu

Face'de görüm ve sabah sabah hep beraber gülelim istedim :lollol: :lol: :lol:

Günün Videosu

:lol: :lol: :lol: işte gerçek Türk zekası ....Yarıldım sabah sabah... :lol: :lol:

Günün Videosu

:lol: :lol:

Günün Videosu

Bizim buralarda EROL GAZ yok ama gidip almaya değer nasıl olsa bir kere alıyorsun mübarek nükleer yakıt gibi bitmiyor.[emoji16]

Günün Videosu

Uçağın Kanadına Çarpıp Parçalayan Hexa Drone... 16. saniyede pause edip net görebiliriz yavaşça oynatıp

Günün Videosu

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Uçağın Kanadına Çarpıp Parçalayan Hexa Drone... 16. saniyede pause edip net görebiliriz yavaşça oynatıp
Gidişat hiç iyi değil.... Nedense çok yakında bir felaket haberi duyacağız gibi geliyor..... Bu da videodaki ilgili karenin resmi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

İnsanoğlu garip bir yaratık. Bu kadar merak neden? Havadaki bir uçağı yakından çekince ne olacağını düşünüyorlar acaba? Ellerine ne geçiyor çok merak ediyorum? Burada ucuz atlatılmış olay ama çok daha kötü sonuçları olabilirmiş. Aslında bize müstehak. Külliyen yasaklasınlar dünyada bu hobiyi. Hobi bizim neyimize. Bazılarının eğitim seviyesi bu tür olayların sonuçlarını görmeye yeterli değil belli. Yazabileceğim çok şey var ama yazmamak daha doğru buraya. :mad: :mad: