Günün Videosu

Günün Videosu

Bu zibidiler bu sene de yine Türkiye ye gelmişler anlaşılan :) videonun bir karesinden aynı havuzun hemen ilerisinde sandalda gezinti yapan vatandaşlar gözüküyordu.....

Bu arkadaslar acaba hangi izinle ve Guvenlik önlemi alarak bu uçuşları yapıyorlar merak ediyorum... Yoksa sadece videonun sonuna uyarı yazısı yazarak bu isi çözdüklerini düşünüyorlar....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Günün Videosu

Bu vidyo Kebapçı Şevket'in acı haykırışıdır :laugh:

Keşke diğer işletmelerin de sunumu böyle yaratıcı olsa :halay:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

Mardinde Kebapçı Rıdo var. Tavsiye ederim :)

Günün Videosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
2 defa geldim nasip olmadı. Inşallah 3. ziyaretimiz sırasında beraber gideriz Cahit Hocam :thumbup:
İnşallah Mehmet Bey

[Video]: Günün Videosu

Ateşe atılan Hazreti İbrahim'e bir damla su taşıyan karınca misali... ''Hiç olmazsa yolunda ölürüm'' düsturuyla, arkadaşımız gerçek bir helikopter yapmak için çaba harcamış... Ciddi maliyetle hem de...

[Video]: Günün Videosu

Fatih Başaran' Alıntı:
Ateşe atılan Hazreti İbrahim'e bir damla su taşıyan karınca misali... ''Hiç olmazsa yolunda ölürüm'' düsturuyla, arkadaşımız gerçek bir helikopter yapmak için çaba harcamış... Ciddi maliyetle hem de...
Valla bu tür arkadaşları görünce güleyim mi üzüleyim mi bilemiyorum :rolleyes:

Günün Videosu

Hayal kurmak ve hayallerin peşinden koşmak ile ilgili okuduğum bir yazıyı paylaşmak istedim.

Albert Einstein’a göre başarılı olmanın ilk adımı meraklı olmaktan geçiyor. “Benim özel bir yeteneğim yok. Sadece tutkulu bir meraklıyım. Benim asıl merak ettiğim neden herkesin aynı anda başarılı olamadığıdır. Bu nedenle sürekli başarı üzerine çalışarak yıllarımı harcadım. Merakınızın peşinden koşmak başarınızın sırrıdır.” sözleri ile tutkulu bir merakın başarı üzerindeki etkisini özetlemiştir.

Dahiye göre sabır ve mücadele birbirini destekleyen ve harekete geçiren iki önemli unsurdur. Bu teorisini “Çok zeki olduğum için değil, sorunları çözmeye uğraşmaktan asla vazgeçmediğim için başarıyorum” sözleri ile açıklamış ve verdiği posta pulu örneği ile teorisini desteklemiştir. “Posta pulunu değerli kılan şey, gideceği yere kadar gönderdiğiniz postanın üzerinden asla çıkmamasıdır. Posta pulu gibi olun ve başladığınız işi mutlaka bitirin.”

Hayal kurmak Pollyannacılık demek değildir. Einstein’a göre “Hayal gücü her şey demektir. Sizi bekleyen güzelliklerin bir fragmanı gibidir. Hayal gücü bilgiden bile daha önemlidir.” Steve Jobs’unda hayal gücü konusunda ne kadar arzulu olduğunu hatırlayın. Apple’ı Apple yapan -biraz iddialı olabilir ama- Steve Jobs’un hayal gücüdür. Einstein’da “Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür” demiştir. Siz siz olun hayal gücünüzü özgür bırakın. Başarılarınızı, hedeflerinizi, amaçlarınızı hayal edin.

Tecrübe girişimcilikteki en değerli sermayedir. Tecrübeler zaman içerisinde yapılan hatalardan çıkarılan dersler neticesinde edinilir ve asla para ile satılmaz.”Hiç hata yapmamış bir kişi, yeni bir şey denememiş demektir. Hata yapmaktan korkmayın. Hatalarınızın sayısını ne kadar arttırırsanız, o kadar başarılı olursunuz” söylemleri ile Albert Einstein’da hata yapmanın yararlarını bizler ile paylaşmıştır.
Albert Einstein (1879 - 1955).

Günün Videosu

Günün Videosu

Allah kimsenin başına vermesin :laugh: yalnız gerçekten "MEGA" kırım olmuş. :thumbup:

Günün Videosu

Ben tam olarak ne olmuş anlayamadım :rolleyes: 01:30'da Funnel'da iken sanki kuyruk yerinden çıkmış gibi geldi bana :-\

Allah düşmanımın başına vermesin valla :embarras:

Günün Videosu

Bence kameramanın bu işte parmağı var. Çok pis gülüyor

Günün Videosu

İlk adamın durumuna düşmekten , çoğu zaman kurtulamasam da :D , modelimi adeta aşkla sevdiğim için , yanımda Airbus uçak kaldırsalar da umurumda olmaz. :halay:..Ancak video oldukça güzelmiş... :laugh: