Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bu hafta da her zaman ki gibi güzel bir buluşma yaptık. Selçuk çok güzel hava çekimleri yaptı.Bende yeni fusilage canopy i monte ettim.Tabi Quick release uzun geldi o yüzden idareten montaj yaptık. Uçuş Videosunu yakın zamanda eklicem .Şimdilik foto ekliyorum. Yakinda videolar düzenlenip eklenecek. Umarım beğenirsiniz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Beklenen an geldi. Bugün dayanamadım hava kapalı olmasına rağmen , yeni Speed fusilage canopyi havada görmeden duramadim. Ben çok beğendim. Havada gayet net görünüyor. Hava bulutlu olmasına rağmen. Umarım sizde beğenirsiniz. Iyi seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

--------------------------------------------
Slecuk arkadaşımızdan :
Cengiz hocam ve Mesut kardeşim ile birlikte güzel bir haftasonu açılışı gerçekleştirdik. :thumbup:
Onlar her biri ayrı güzellikte olan modellerle zaman geçirirken ben de onları ve uçuş alanımızı görüntülemeye çalıştım :-\
Trex 700 e yapılan makyajla en az Goblin kadar güzel oldu bayıldım :agreed: kırımsız uçuşlar olsun

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

Birkaç resim daha

Vay be 700 resmen sekli semali degismis :thumbup: :bravo: yüzüne resmen renk gelmis :laugh:

Saka bir yana ben yeni halini cok beğendim :halay: Insallah guzel gunlerde keyifli ucuslarda kullanirsin Mesut, biz de zevkle videolarini izleriz %p

Resimlerden anlasildigi uzere keyifli super bir Bulusma daha olmus. Burada hafta sonu hava yagisli, bu nedenle ucuslar iptal :'( Sizin videolar ilac gibi gelecek, 4 gozle bekliyoruz :yuppi:

Masallah 700 gercekten cokguzel olmus, kazasiz belasiz ucurun isallah.

Maşallah , maşallah , 700 değil de sanki yeni piyasaya girmiş speed bir heli gibi olmuş....Palleri zeval görmesin..... :saygilar:

Bir canopy değişikliği bile insanı modeline birkez daha bağlıyor. Bu revizyon ise görünüşü neredeyse tamamen değiştirmiş. :thumbup:

Kırımsız uçuşlar olsun Mesut, gökyüzünde görmek içinde sabırsızlanıyoruz. :halay: :RCKolik:

tamerkaymakci' Alıntı:
Masallah 700 gercekten cokguzel olmus, kazasiz belasiz ucurun isallah.
Teşekkür ederim.
Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Maşallah , maşallah , 700 değil de sanki yeni piyasaya girmiş speed bir heli gibi olmuş....Palleri zeval görmesin..... :saygilar:
Sağol un teşekkür ederim.
Türker Akgün' Alıntı:
Bir canopy değişikliği bile insanı modeline birkez daha bağlıyor. Bu revizyon ise görünüşü neredeyse tamamen değiştirmiş. [emoji106]

Kırımsız uçuşlar olsun Mesut, gökyüzünde görmek içinde sabırsızlanıyoruz. :halay: :RCKolik:
Goblinin yanında ezik durmuyor artık. Ayrı bir havası oldu [emoji6] [emoji6]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay be 700 resmen sekli semali degismis [emoji106] :bravo: yüzüne resmen renk gelmis :laugh:

Saka bir yana ben yeni halini cok beğendim :halay: Insallah guzel gunlerde keyifli ucuslarda kullanirsin Mesut, biz de zevkle videolarini izleriz %p

Resimlerden anlasildigi uzere keyifli super bir Bulusma daha olmus. Burada hafta sonu hava yagisli, bu nedenle ucuslar iptal :'( Sizin videolar ilac gibi gelecek, 4 gozle bekliyoruz :yuppi:
Bencede daha şık ve güzel oldu bu şekli ile. Beğendiğinize sevindim. İnşallah uçuş videosunu yakinda eklerim.

Re: Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

Bulusma baya dolu ve şahane, yeni Speed Fusalage inanılmaz guzel duruyor.Ne kadara ve nerden almıstınız acaba?

Mesut güle güle uçur şahane olmuş helal olsun Goblin'e Align'ı dize getirdi [emoji122]

Ynt: Re: Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Bulusma baya dolu ve şahane, yeni Speed Fusalage inanılmaz guzel duruyor.Ne kadara ve nerden almıstınız acaba?
Teşekkürler. 200 dolar civarı kargo hariç tabi. Flying hobide mevcut.

Ynt: Ynt: Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mesut güle güle uçur şahane olmuş helal olsun Goblin'e Align'ı dize getirdi [emoji122]
Teşekkür ederim.Goblinden daha güzel canopy. Daha parlak ve göz alıcı.

Yeni canopy Videosu yüklenmiş tir. 1. sayfada iyi seyirler.

Maşallah güle güle kullan mesut :thumbup: