[Video]: Fransa'dan güzel bir buluşma

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Fransa'dan güzel bir buluşma videosu ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
[Video]: Fransa'dan güzel bir buluşma[/Video][Video]

Henüz izleyemedim ama Mehmet abi güzel diyorsa güzeldir, evde bakacağım. :lollol:[/video]

T

Tolga

Guest
Gerçekten de harikaymış :) Modelleri net bir şekilde izlemek çok hoş oldu, mekan da harika!! Paylaşım için teşekkürler Mehmet Abi ;)

T

Tolga

Guest
Bu arada eski savaş uçaklarının ateşli gösterisi süpermiş :) Gerçi sonunda o uçaklardan çok azı sağlam kalmış gibiydi ya neyse :D

Delikopter

Tecrübeli Uye

İçim gitti valla :D avrupalılar bu işi biliyorlar...[/video]

ero95

Çalışkan Uye

işi bilmekla lakası yok be abi.adamlara destek veriliyor teşvik veriliyor boyle oluyor.o alan tr de var mı?olan yeri göster bak ben sana yaptıracam aynısından:) ama maketini:) :) :)
adamlardaki sahaya bak bizdekine bak.bizimki ot cop içinde adamlarınki özel çimli:) biz tuvalet bulamıyoruz adamlarda ısıtmalı klozet var. var da var bu işlerde ekipmana ulaşmak saha alanı ,olanakları vb bakımdan daha ilerideler yoksa bizde de anlayan az insan yok(bkz.MESUT AKIN,TÜRKER AKGÜN,ÖMER ERKAN ve geleceğin üstadları:D).kısacası destek verilmiyor arkadaş. :mad: :mad: :mad: :mad:[/video]

Delikopter

Tecrübeli Uye

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
işi bilmekla lakası yok be abi.adamlara destek veriliyor teşvik veriliyor boyle oluyor.o alan tr de var mı?olan yeri göster bak ben sana yaptıracam aynısından:) ama maketini:) :) :)
adamlardaki sahaya bak bizdekine bak.bizimki ot cop içinde adamlarınki özel çimli:) biz tuvalet bulamıyoruz adamlarda ısıtmalı klozet var. var da var bu işlerde ekipmana ulaşmak saha alanı ,olanakları vb bakımdan daha ilerideler yoksa bizde de anlayan az insan yok(bkz.MESUT AKIN,TÜRKER AKGÜN,ÖMER ERKAN ve geleceğin üstadları:D).kısacası destek verilmiyor arkadaş. :mad: :mad: :mad: :mad:
İşi bilmek, uçarabilmek anlamında değil, İşi bilmek çok geniş kapsamlı bir cümle :D sonra bir ara anlatırım sana... Senin bahsettiklerinin temelinde ''İşi Bilmek'' yatıyor.[/video]

ero95

Çalışkan Uye

hmm anladım.:D her anlamda diyosun :D işte bizde direniyoz ama boyle alanlar olmasın diye direniyoz ellam:D :D anladım abi.destek olmadan olmaz bu işler:D[/video]