Hangi Simulasyon Programı ??

Gayet açıklayıcı oldu Mehmet abi böyle forum sitelerinden sizin gibi insanlar zor çıkıyor yazılarınız çok yararlı ve güzel teşekkür ederim.

hocam phonex de v977 için kendimi eğitebilirmiyim ve v977 kumandası o kablo sistemi (don.. bişeydi ama) çalışır mı?

can ozduyar' Alıntı:
hocam phonex de v977 için kendimi eğitebilirmiyim ve v977 kumandası o kablo sistemi (don.. bişeydi ama) çalışır mı?
V977 kumandası ile ilgili henüz net bir bilgi yok Can. Katalog bilgilerine göre V922 kumandasında olduğu gibi çıkışı var ama şu an çalışmıyor diye not düşmüşler.

Yurtdışında çalışıyor bilgisini okuyanlar var. Olsa bile Dongle dediğimiz ürünlerden almak gerekiyor. Direkt PC'ye bağlanmıyor ne yazık ki. Bu nedenle THK'dan USB Simulasyon kumandası almanı tavsiye ederim ;)

verdiğin bilgi için teşekkür ederim abim o zaman reviewleri bekleyeceğim :D

Phoenix haric diger programlar win7 ve 8'de calismiyor...

Phoenix'e gelince oda xbox controller'i tanimiyor... Halbuki xbox'un tus takimlari mantigida kumanda ile ayni lakin olmuyor...

Yani Phoenix kullanacaksaniz illaki destekleyen bir controller almaniz lazim bilginize...

Deniz Ekinci' Alıntı:
Phoenix haric diger programlar win7 ve 8'de calismiyor...

Phoenix'e gelince oda xbox controller'i tanimiyor... Halbuki xbox'un tus takimlari mantigida kumanda ile ayni lakin olmuyor...

Yani Phoenix kullanacaksaniz illaki destekleyen bir controller almaniz lazim bilginize...
Real Flight kullanıyorum ve win 7 de gayet düzgün çalışıyor. Siz windows 7 de denediniz ve çalıştıramadınız mı ?

recai ikinci' Alıntı:
Real Flight kullanıyorum ve win 7 de gayet düzgün çalışıyor. Siz windows 7 de denediniz ve çalıştıramadınız mı ?
Kesinlikle ben de aylardır sorunsuz bir şekilde Real Flight Win7 kullanıyorum :thumbup:

Real flightta spektrum dx7s ayarlarının linkini bulup paylaşana yüz bin lira veriyorum :laugh:

Sadece stickler değil de diğer fonksiyonları da kullanabileceğimiz tam bir optimizasyon var mıdır? Channel mapping de çok zaman geçirdim, işin içinden çıkamadım. Tam simülasyon olmuyor bu haliyle... Idle up, th hold, dual rateler, gyro....

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Real flightta spektrum dx7s ayarlarının linkini bulup paylaşana yüz bin lira veriyorum :laugh:

Sadece stickler değil de diğer fonksiyonları da kullanabileceğimiz tam bir optimizasyon var mıdır? Channel mapping de çok zaman geçirdim, işin içinden çıkamadım. Tam simülasyon olmuyor bu haliyle... Idle up, th hold, dual rateler, gyro....
Haftaya hatırlarırsan video anlatımla konusu acalım Rasim. Ben ve Türker tüm fonksiyonlar aktif olarak spektrum kumandalarımızı RF kullanıyoruz :)

Hesap numaramı özelden gönderdim :):):)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Phoenix 4,0 ı (launcheri dahil) simulasyon kumandası ile win7 64bit e zor güç kurdum.
Kontroller ve kalibrasyonlar tamam.
Çalışmaya başladı..

PPJoy u bulup indirip kuramadım.. Ne farkeder?

yine de v8,4,6 yı indirebileceğim sağlıklı bir link verebilir misiniz?

Sururi Bey Phoenix 4,0 nereden indirdiğiniz bilmiyorum ama aşağıdaki linkten indirip, aşağıdaki konudaki videolu anlatımları birebir takip ederseniz sorunsuz bir şekilde kurum ve ayar yapabilirsiniz.

Sizin yukarıda istediğiniz sağlıklı link ne ile ilgili :rolleyes: Ben anlayamadım doğrusu :embarras:

İlgilendiğiniz için teşekkürler..

Kastım, ppjoysetup_0.8.4.6.exe idi.
Phoenix 4.0 ı Torrentlerin birinden indirdim.. Sonra 5.0 a yükselttim.

Gerek kalmadı kendim buldum indirdim..
Kurmak gerekmiyecek galiba.. Belki de her kumanda için gerekli değildir...

Sururi Üner' Alıntı:
İlgilendiğiniz için teşekkürler..

Kastım, ppjoysetup_0.8.4.6.exe idi.
Phoenix 4.0 ı Torrentlerin birinden indirdim.. Sonra 5.0 a yükselttim.

Gerek kalmadı kendim buldum indirdim..
Kurmak gerekmiyecek galiba.. Belki de her kumanda için gerekli değildir...
merhaba sururi bey. phoenix i linklerden indirmeye calistim, basaramadim maalesef. indirmeye basladiktan bir sure sonra nedense kendiliginden duruyor. acaba torrent linkini benimle paylasabilir misiniz?

Merhaba,

aşağıdaki linkte belirtilen simülasyonlardan hangisini öneririsiniz( hem kumandalı hemde simülasyon programı olanlardan), yani hangisi bir laptopta rahatlıkla çalışıp bana sorun çıkarmaz....

Konu ile ilgili fikri olan var mı?