Hobbyking Ikon satmaya başlıyor

DenizSERT' Alıntı:
Bizim bir Deniz kardeşimiz varda FBL heliyi ünitesiz kuyruk Gyrosuyla uçuruyordu en son. Bu durumda Hi-kon'a bile gerek yok, sıfır maliyetle uçuyor bizim heliler. :halay:
Tanır mısın ki. :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Bizim bir Deniz kardeşimiz varda FBL heliyi ünitesiz kuyruk Gyrosuyla uçuruyordu en son. Bu durumda Hi-kon'a bile gerek yok, sıfır maliyetle uçuyor bizim heliler. :halay:
Tanır mısın ki. :lollol: :lol:
Heee tanıdım tanıdım :D arkadaş ne yapıyı kiii sonucu göremedik been bi konuşam bakam...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kbar neyinize yetmiyor ahali :) Buna verilecek paraya 7 tane Kbar alınır :laugh:

Self level var da bilmem ne diyecek arkadaşlar... soruyorum kaç kere çektiniz o mübarek switchi??? "bakalım çalışıyor mu" gibisinden kasıtlı devreye almaları saymıyorum. oryantasyonu kaybettiniz, toplayamadınız, yapacak bişey kalmadı son çare switch çektiniz..leri sayıyorum sadece. :rolleyes:

Ahaha :D çok gitgeller yaşıyorum kendi içimde :D

An itibarıyle İkon'a geçmiş bulunmaktayım. Pilot-Tr ye teşekkürler, 10 tane vardı stoklarında, ilki benim oldu :halay: Hobbyking getirsin dursun :) Ama iyidir yine de pilot tr stoklarda olmayınca, amerikadan getirip gümrük yemektense hk dan almak yine iyidir.

Bu arada bir sonraki funfly ile ilgili de sohbet etme imkanımız oldu biraz. Seneye çok daha güzel olması planlanıyormuş, tarih olarak da daha uygun bir zaman seçilecekmiş.

Rasim Öztürk' Alıntı:
...
An itibarıyle İkon'a geçmiş bulunmaktayım...
Hayırlı uğurlu olsun Rasim :thumbup: K-Bar'la kısayladığında yorumlarını almak isteriz. ;)

Doğru karar bence de, çakma üniteler ile gereksiz risk almaya gerek yok .... Yalnız pilot-tr internet sayfasında göremedim kaça aldınız üniteyi?

kadir kocaman' Alıntı:
Doğru karar bence de, çakma üniteler ile gereksiz risk almaya gerek yok .... Yalnız pilot-tr internet sayfasında göremedim kaça aldınız üniteyi?

Aslında kbar ile hiçbir sıkıntım yok, zaten birebir mikado vbar gibi çalışıyor, vstabisiyle, bluetooth'uyla... çok da sağlam ünite... ama benim pilotajda ufak ufak kıpırdama zamanlarımın geliyor olduğuna inanıyorum ve ikonun "self level" psikolojik desteği iyi olur gibime geldi :)

Pilot tr facebook sayfasında gördüm önce gelen üniteleri dün akşam, bu sabah aradım. Gün içinde saolsunlar geri dönüş yaptılar. ünitenin ilk müşterisi olmam vesilesiyle ufak bir güzellik de yaptılar ve 5 taksit halinde aldım. Artık her ay en az bir kırımdan kurtarmam lazım :D

Sitenin yeni ürünler başlığına gidin orda var... birini ben aldım 9 tane daha var.

Tekrar hayırlısı olsun benim 450 için gereksiz şu anda ama 550 size a geçmek niyetindeyim o zaman ikon takmak şart olacak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ahaha :D çok gitgeller yaşıyorum kendi içimde :D

An itibarıyle İkon'a geçmiş bulunmaktayım. Pilot-Tr ye teşekkürler, 10 tane vardı stoklarında, ilki benim oldu :halay:.......
Oooh Rasim hic beklemedigimiz guzel bir hareket yapmissin :halay: hayirli olsun. Ikon ayarlamasi kolay, self level ile insana rahatlik veren guzel bir unite. Guzel ucuslarda kullanman dilegiyle ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Oooh Rasim hic beklemedigimiz guzel bir hareket yapmissin :halay: hayirli olsun. Ikon ayarlamasi kolay, self level ile insana rahatlik veren guzel bir unite. Guzel ucuslarda kullanman dilegiyle ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
ikon konusunda biraz da takılmak istedim arkadaşlara ;D yoksa faydalı ünite tabii ki ;)

ilerde bir gün pilotajı az biraz daha ilerletebilirsem ve 550 dominator veya üzeri bir modele geçtiğimde düşündüğüm ünite ikon... daha üzeri (demon, skookum vs.) beni maddi manevi yorar, o yüzden üst limitim ikon. PİLOT-TR de satışına başlayacakmış. Bakalım 2015 yılı bize neler getirecek...

aslında kafamda hep vardı Mehmet abi... biraz ani oldu sadece :)

Bu arada benim esc sizlere ömür :laugh: bakalım yenisini aldım bekliyorum. ikon da yarın geliyor. x3 biraz cila istedi, yaptık :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
aslında kafamda hep vardı Mehmet abi... biraz ani oldu sadece :)

Bu arada benim esc sizlere ömür :laugh: bakalım yenisini aldım bekliyorum. ikon da yarın geliyor. x3 biraz cila istedi, yaptık :D
Evet haberim var, neyse ki Allah'tan yerde olmus ;) Allah havada olanindan korusun hepimizi :laugh:

Üç teşekkür...

Türker Akgün'e :) Daha tam alışmadan mcpx i dikkatsizce uçurmuş ve sonra betonla buluşturmuş olan beni, günlerce kargo beklemekten kurtardığı ve önümüzdeki birkaç haftasonuluk uçuşlardan mahrum etmediği için ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ve Pilot-Tr ye :) Dün sabahki aramamdan sonra gün içinde geri dönüş yapmaları, müşteri dostu yaklaşımları, bizleri yurtdışından uzun süre kargo beklemelere mahkum etmemeleri, ptt illetinden kurtarmaları, sundukları cazip fiyatlar, bol taksit imkanları ve ürünle beraber gönderdikleri hediyeler sebebiyle ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ve Mehmet Küçüksarı'ya :) Aslında program arayüzü vbar ile çok benzer, ingilizce de sorun değil... Ama ben senden dinlemek istiyorum be abi, alışkanlık yapmış videolu anlatımların :) İkon ile ilgili kurulum videolarını ilgi ile izlemekteyim ;)

Oncelikle bizleri tercih ettin icin tesekkur ederiz :D %p V-bar kendin ayarladiktan sonra Ikon videosu biraz uzun ve sikici gelebilir Rasim. O kisimlari biraz hizli gecersin artik :laugh: :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Daha tam alışmadan mcpx i dikkatsizce uçurmuş ve sonra betonla buluşturmuş olan beni, günlerce kargo beklemekten kurtardığı ve önümüzdeki birkaç haftasonuluk uçuşlardan mahrum etmediği için ;)
Rica ederim Rasim kardeşim, bu kargo süreli böyle oldukça biz daha modelciler olarak çok parça yollarız birbirimize. :lollol: