IMAC, "International miniature aerobatic club" Kapsamli Rehber

Bir tavsiyeye ihtiyacım var…

Malum sistemi 5V için bir powerbankten söktüğüm devreyi kullanarak besliyorum…

Bu devreye 1S lipo batarya bağlı… Ben bataryayı soketine taktıktan sonra, powerbank’in muhtemelen güvenlik amaçlı koyduğu tetik butonuna basınca(ya da basılı iken bataryayı bağlayıp tam tersi butondan elimi çekince) devreye giriyor…

Bu sebeple, malesef bataryayı modelin dışından müdahale edeceğim anam babam usulü bir switche bağlayıp sistemi calıştıramıyorum. Her uçuş sonrası kanopiyi açıp, bataryayı söküp; bir sonraki uçuşta bataryayı yeniden bağlayıp, o tetik butonuna basmam gerekiyor… Basit bir çözümü varmıdır bu işin ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
1. Etap icin duyuru federasyon sitesinde yapildi...

Mayis ayinin son hafta sonu. Cumartesi ve Pazar gunlerinde Istanbul'da IMUK pistinde gerceklesecek musabaka...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ulasim icin konum linki:

? ?

Kimler gelmeyi planliyor (Yarışmak ya da eğlenceli vakit geçirmek vb farketmez) ?

Alta isimleri yazarsanız sevinirim...

Minik surprizler olabilir geleceklere, listeye bağlı...:coolxf:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
1-Ali Haydar Gök
2- Yeni Kisi, oncekinin altina yeni bir numara ekleyip devam ettirsin lutfen cevap mesajinda???

• Beğen
Tepkiler: Samet Acar
Evet sevgili forumseverler... Kısa bir güncelleme geçeyim...

IMAC 1.Etap öncesi hazırlıklarda sona doğru geldim...

Son haftayı İMUK'da antrenman yapacak şekilde programladım. Bir aksilik olmaz ise üç gün kamp havasında antrenmanda olacağım. Müsabaka da hafta sonunda. Benim uçacağım İntermediate klasmanı Pazar günü, ancak cumartesiyi de pistte geçirmek niyetindeyim...

Flightcoach'umu yanıma aldım, pozisyonlama için çok hızlı adapte olmamı sağlayacaktır piste... Antrenmanlarımı her zamankinden farklı olarak daha seyrekleştirip, uçuş arasında analizler yaparak sürdürmek niyetindeyim... Sıcağı sıcağına da yarışmak sanırım kendi açımdan verimli olacaktır...

Dakika skor bu şekilde... Emeklerimin boşa gitmemesi ümidiyle... Gelecek arkadaşlarla görüşmek ve tanışmak dileğiyle...

Selamlar

1. Etap icin duyuru federasyon sitesinde yapildi...

Mayis ayinin son hafta sonu. Cumartesi ve Pazar gunlerinde Istanbul'da IMUK pistinde gerceklesecek musabaka...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ulasim icin konum linki:

? ?
Merhabalar,

%60 ihtimalle olmaz ama ben şansımı denemek istediğimden bir sormak istiyorum.
Acaba 15-20 kişilik izleyici grubuyla oraya gidebilir miyiz ?

Ben bir havacılık kulübü kurdum ilçemizde ve arkadaşların bu alanda ilgileri artsın diye uğraşıyorum. Hafta içi teorik şeyler işlesek de hafta sonları etkinlikler yapmaya niyetliyim. Belediye muhtemelen 1 hafta süre içinde araç ayarlayamayacağından olmaz ama eğer toplu izleyici olarak oraya gidebiliyorsak ben yine de şansımı denemek isterim, cevabınızı bekliyorum. :D

Merhabalar,

%60 ihtimalle olmaz ama ben şansımı denemek istediğimden bir sormak istiyorum.
Acaba 15-20 kişilik izleyici grubuyla oraya gidebilir miyiz ?

Ben bir havacılık kulübü kurdum ilçemizde ve arkadaşların bu alanda ilgileri artsın diye uğraşıyorum. Hafta içi teorik şeyler işlesek de hafta sonları etkinlikler yapmaya niyetliyim. Belediye muhtemelen 1 hafta süre içinde araç ayarlayamayacağından olmaz ama eğer toplu izleyici olarak oraya gidebiliyorsak ben yine de şansımı denemek isterim, cevabınızı bekliyorum. :D

Herhangi bir seyirci kısıtlaması yok. Şezlonglarınızı alıp gelebilirsiniz. Tuvalet ve kafeterya mevcut klüpte...

Konum için haritalara İmuk Kurna yazarsanız çıkar...