İncelemesini yapmak üzere modeller

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Herkese merhaba,
Son zamanlarda hem YouTube kanalımı zenginleştirmek hem de kullanıcıların Türkçe içerik bulabilmesi amacıyla RC helikopter incelemeleri yapmaya merak saldım. Bugüne kadar ne kadar helikopter, quadcopter vs. aldıysam, kısa da olsa bir kutu açış ve inceleme videosu çektim. Bunu ilke edindim. Önümüzdeki ay Çin'deki birkaç firma incelemem için ürün gönderecek (her ne kadar oyuncak sınıfı olsa da bunlar).

Bu noktada, gönüllüler olursa, elindeki (kutulu ve kutu içeriği tam olmak şartıyla) modelleri bana gönderebilirler ve ben de gönderen kişinin ismini de yazarak ve bahsederek incelemesini yaparım. Gidiş geliş kargo ücretlerini ben karşılarım. Güven sorununuzun olmamasını dilerim :)

YouTube kanalım ve inceleme videolarımdan bazıları şöyle:

Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

selamlar İsa bey,

sizin tanıtımlarınız efsane.

sormak istediğim,teklifiniz sadece heli. türü içinmi, farklı şeylerde olabilirmi mesela kamera .

Aslında ben şöyle bir karar aldım: Bundan sonra elime ne geçerse bir inceleme ve kutu açış videosu çekeceğim :) Mesela haftaya bir yeşil lazer ve güç bankası gelecek Banggood'dan. Onların da videosunu çekeceğim. İngilizcede tonlarca video var, ama Türkçede maalesef hiç yok denecek kadar az. Bu bakımdan, evet, kamera için de videolar çekebilirim. Benim için video çekmek, seslendirmek, düzenlemek ve efekt vermek kolay bir iş. Dolayısıyla fazla vaktimi de almıyor, hatta stresimi atmış oluyorum :)

Videolarınızı tahmin ediyorum bir çoğumuz keyifle takip ediyor olacağız İsa Bey. :thumbup:

Şimdiden dilinize sağlık. :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Videolarınızı tahmin ediyorum bir çoğumuz keyifle takip ediyor olacağız İsa Bey. :thumbup:

Şimdiden dilinize sağlık. :saygilar:

Çok teşekkür ederim Türker Bey :)