INDIRIM : Blade 130 X Kargo Dahil $135

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Malum bu aralar hepimizin gözleri Ilker hocamın çalışmasında %p

Blade 130x bizlerin 1 yıldır almamak için direndiğimiz bir model. Ama sağolsunlar aldırmak için ellerinden geleni yaptırıyorlar. Stoklarla sınırlı olmak üzere, daha 10 ay öncesi $230 civarında olan 130x, şu aralar $150 düşmüş durumda :thumbup: (ki yıl sonu indirimlerin de bile $200 altına düşürmemişlerdi)

Hatta bu ay sonuna kadar Amainhobby $15 daha indirim var. $100 üzeri kargo bedava. Yani 130x fiyatı KARGO DAHIL $135

Almak isteyen arkadaşlara duyrulur :thumbup:

NOT-1: Hemen söyleyelim Blade 130x V2 mi yolda yoksa, firma stoklarımı eritiyor ne yazık ki bu konuda herhangi bir bilgi yok.
NOT-2: Diğer mikrolardan farklı olarak bu modelin bazı yerleri sıkıntılı ve rahat uçabilmek için mutlaka upgrade edilmesi gereken parçalar mevcut. Konuya yeni olanlar için bir hatırlatma olsun

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kargo bedava olayı Domestic siparişlerde geçerli. Yani First Class Mail'in ücreti bile 27 $ , UPS kargo ise 60-70 $ seviyesinde.

Ayrıyetten amain hobbies hiçbir şekilde deklare ederken taviz vermemekte. Bu da her türlü vergi ödenecek demektir.

Yine de almak isteyen varsa siparişe 0.01 $ ve ya daha fazlasını ekleyerek 150$ üzerine 20 $ indirim kullanabilirler.

İbrahim HOPA' Alıntı:
Kargo bedava olayı Domestic siparişlerde geçerli. Yani First Class Mail'in ücreti bile 27 $ , UPS kargo ise 60-70 $ seviyesinde.

Ayrıyetten amain hobbies hiçbir şekilde deklare ederken taviz vermemekte. Bu da her türlü vergi ödenecek demektir.

Yine de almak isteyen varsa siparişe 0.01 $ ve ya daha fazlasını ekleyerek 150$ üzerine 20 $ indirim kullanabilirler.
$5 daha fazla indirim almak mümkün dediğiniz gibi. Fatura bedelini de düşük göstermedikleri doğru, ki ben yazmayı unuttum, hatırlatma için teşekkürler %p

Fakat Free shipping seceneği ile en fazla 2 hafta içinde kesin elinizde oluyor. Zira şu ana kadar elimizdeki microlarla ilgili tüm yedekleri buradan sipariş ettik. Max 3 hafta sürdü ki büyük kısmı 2 hafta içerisinde elimizde oldu. Dolayısıyla kargo seçeneğinde sıkıntı yok bence :thumbup:

150 $ ı geçerseniz ekstra Amain Hobbies tişörtü hediye ediyor.

Free shipping seçeneğini son ödeme ekranında bir ekran görüntüsü ile desteklerseniz sevinirim.

İbrahim HOPA' Alıntı:

İbrahim HOPA' Alıntı:
Free shipping seçeneğini son ödeme ekranında bir ekran görüntüsü ile desteklerseniz sevinirim.

Aynen katılıyorum. Daha önce ben de denemiştim free shipping olayını ama amerika içi demişti... en ucuz kargo ise UPS post office denilen mail innovations zımbırtısı. 11,5 dolar... Tabii bu takipsiz bir kargo, uluslararası alanda ups ile gelip yurda girince domestic seçenekle yani bizim için ptt ile teslim edilen bir olay. geliyor mu derseniz, yaklaşık 1 ayda geliyor. Ben denedim daha önce, o sürede geldi. Takipsiz olunca tabii evhamlanıyorsunuz gelmedikçe hatta umudu kesiyorsunuz :D

Pardon arkadaslar, adres olarak kardesimin Amerika'daki adresi secili kalmis :-\

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Pardon arkadaslar, adres olarak kardesimin Amerika'daki adresi secili kalmis :-\

Kardeş hala Amerika'da mı Mehmet abi :D Yakın zamanda geliyor mu :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kardeş hala Amerika'da mı Mehmet abi :D Yakın zamanda geliyor mu :D
Rasim kardeşim artık orali oldu ne yazık ki, orada yaşıyor :( ama Allah interneti ve skype yapanlardan razı olsun, yeğenlerin her aksam muhabbet ediyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk