[Urun]: Amainhobbies Blade 130x Red Bull indirimi

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar, amainhobbies.com da Blade 130x Red Bull BO-105 CB 130X Bind-N-Fly Electric Helicopter indirimde... 140 dolar fiyatı var. Eğer bir DSMX/DSM2 kumandanız varsa düşünülebilir. Güzel bir scale seçenek gibi duruyor.

Son bir ayda trex450plus, spektrum dx7s, wltoys v977 ve traxxas slash 2wd gibi masraflara girmeme rağmen aklımı çeldi. Buyrun linki;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tam bir dakika kadar önce amain'den sipariş geçtim, Allah'tan mesajı geç görmüşüm yoksa bir kaşıntı tutabilrdi. :laugh:

Teşekkürler paylaşım için. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Tam bir dakika kadar önce amain'den sipariş geçtim, Allah'tan mesajı geç görmüşüm yoksa bir kaşıntı tutabilrdi. :laugh:

Teşekkürler paylaşım için. :thumbup:

Tühh :-\

Forumumuzun bir 130x red bull inceleme konusu olurdu. Bence yine de bir düşün Türker abi. Bedavadan biraz pahalı, neredeyse wltoys fiyatına :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Tühh :-\

Forumumuzun bir 130x red bull inceleme konusu olurdu. Bence yine de bir düşün Türker abi. Bedavadan biraz pahalı, neredeyse wltoys fiyatına :saygilar:
İnşallah başka bir üyemiz bu fırsatı değerlendirir de hep birlikte inceleriz. :RCKolik:

Ynt: [Urun]: Amainhobbies Blade 130x Red Bull indirimi

Redbull versiyonunu burdan bir arkadaşım aldı. Tavsiye ederim ancak cok hantal bilginiz olsun. Düz stabil uçuşlarda oldukça basarili

Ynt: Ynt: [Urun]: Amainhobbies Blade 130x Red Bull indirimi

Fatih Avcı' Alıntı:
Redbull versiyonunu burdan bir arkadaşım aldı. Tavsiye ederim ancak cok hantal bilginiz olsun. Düz stabil uçuşlarda oldukça basarili
Demek öyle alla alla. :D

Arkadaşımız alla alla diyerek yorumunu ortaya koymus ılker abi yukarıda . asıl kullanıcı o yorumları ondan alalım ben izlenimimi ortaya koydum :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Kim bu arkadaş acaba biraz anlatsa modelin hikayesini.
Valla ben de merak ettim şimdi. Demek aramızda bu modele sahip olan birisi var :rolleyes: Bir arkadaşımız bir arkadaşımıza indirimdeki bu ürünü al diyor, kullanan bir arkadaşımız var ama bu konuyu görmesine rağmen ürün hakkında herhangi olumlu / olumsuz bir yorumda bulunmuyor :-\ yok canım Fatih Bey siz yanılıyor olmayasınız :laugh:

:):):):):):):):):):):):):)

Ben bu modeli 3-4 ay ay önce almıştım. Alma amacım. Fiyatının 130x é göre baya ucuz olması. Kendimce dedimki. Ben bunu alırım. Motoru kafayı Upgrade ederim. 130x gibi kullanırım. Ürün bi geldi. Şekil ve kalite On Numara. Ama kuyruk motoru 2 ayrı noktadan aktarıyor. Ve kuyruk palleri Helinin solunda bulunuyor. Bide içinde 3 in 1 fbl sistemi sağlıyor bunu. Yani farklı.

Ne bir MOTOR Upgrade ne de başka bir Upgrade yapamıyoruz, 130x çevirmek için. 1-2 pil uçtum baktım bana göre değil bi arkadaş aldı. 1 hafta sonra. Zaten alan arkadaş da içini boşaltıp vitrinde sergilemek için almış.

Yani alacak arkadaş varsa görünüşü için alsın. Fasulage si oldukça başarılı ve sağlam. Tabi bu yüzden biraz ağır ve hantal kalıyor. Ama bence o fiyata bu ürün çok iyi.

Burda önemli olan alan arkadaş ne için alacağı.

Scale görüntünün amacı düz ve stabil bir uçuş değil mi ...3d için zaten 130x versiyonu var , bence bu fiyat ve hizmet amacı düşünülürse güzel bir ürün sayılır.En azından Nine eagles'in scale görünümlü mikrolarından daha kalitelidir diye düşünüyorum......... :saygilar:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
...........Yani alacak arkadaş varsa görünüşü için alsın. Fasulage si oldukça başarılı ve sağlam. Tabi bu yüzden biraz ağır ve hantal kalıyor. Ama bence o fiyata bu ürün çok iyi.

Burda önemli olan alan arkadaş ne için alacağı.
Beklenti ve ihtiyacı iyi belirlemek lazım diyorsun yani Erhan ;) Paylaşım için teşekkürler :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Scale görüntünün amacı düz ve stabil bir uçuş değil mi ...3d için zaten 130x versiyonu var , bence bu fiyat ve hizmet amacı düşünülürse güzel bir ürün sayılır.En azından Nine eagles'in scale görünümlü mikrolarından daha kalitelidir diye düşünüyorum......... :saygilar:
Stabilite olarak 130x le bi farkı yok. 3d ye gelince tamam felan atıyor. Ama işte bir yere kadar. :D

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Stabilite olarak 130x le bi farkı yok. 3d ye gelince tamam felan atıyor. Ama işte bir yere kadar. :D
Neticede SCALE bir model ve 3D yetenekleri sınırlı olması gayet normal :)