İŞTE ÖRNEK EMNİYETLİ UÇUŞ

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 1,812
A

altan

Guest
Maksadı malum algısı çok farklı yorumlara sebep olan gündemimize son noktayı koyalım dedim sevgiler bol bol keyifli uçuşlar :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Altan Culpan' Alıntı:
Maksadı malum algısı çok farklı yorumlara sebep olan gündemimize son noktayı koyalım dedim sevgiler bol bol keyifli uçuşlar :lollol: :lollol:
Alem adamsın Altan Beyciğim, gece gece beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün emi :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Alem adamsın Altan Beyciğim, gece gece beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün emi :laugh:
Amin Memedim hocam her daim gülelüm güle güle ... :thumbup: :saygilar:

Çok eğlenceli ve oldukça emniyetli buluşma görüntüleriydi... :lol:
Yalnız ben o sahada olsam , sanırım buz hokeyi kıyafetleriyle çıkardım :lol: :lol: :lol:

Bunların hepsi çatlak yahu! Kaç tanesi sahibine geri döndü acaba? :-\ Havada karıştırmadan uçurmak marifet! :bravo:

Omer Erkan' Alıntı:
Bunların hepsi çatlak yahu! Kaç tanesi sahibine geri döndü acaba? :-\ Havada karıştırmadan uçurmak marifet! :bravo:
Valla Ömer abi bir gün bizde 10 tane zagi ile böyle bir şey denesek nasıl olur acaba :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla Ömer abi bir gün bizde 10 tane zagi ile böyle bir şey denesek nasıl olur acaba :laugh:

Ben varım, bayramda sonra Solaklarda yapalım. Hadi bakalım kaç tane Zagi çıkacak?

Bu neyahu arı kovanlarının arasında kalnış gibi hissettim biran :D