JR DSX9 Elevatör mix leme

Sümer abi ile aynı anda aynı bölümü yazıyor musuz, yeni fark ettim :embarras:

Bu arada üstad, Cumartesi günü sürprizinin bu çift servolu, arabaya zor sığan model ile bir alakası var mı acaba :laugh:

Sümer abi teşekkür ederim. Önce 46. sayfadakini deneyiym ozaman :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sümer abi ile aynı anda aynı bölümü yazıyor musuz, yeni fark ettim :embarras:

Bu arada üstad, Cumartesi günü sürprizinin bu çift servolu, arabaya zor sığan model ile bir alakası var mı acaba :laugh:
,,
abi teşekkür ederim öncelikle :)

mağlesef abi bu sürprizin bununla çok ilgisi var :lollol: :lollol: :lol: :lol: :lol:

yardım eden büyüklerime teşekkürler %p anlatıldığı şekilde sorunumu çözdüm :) şimdi aynı işlemi aileron servoları için de uygulayayım :D

Hallolduğuna sevindim. :thumbup: Üstad bu arada senin süpriz gerçekten çok heybeti geliyor anlaşılan. :coolxf:
Merakla bekliyoruz. :)

Hadi gözün Aydin ustad %p hangi menüyü kullandın peki ?

Ynt: JR DSX9 Elevatör mix leme

Türker Akgün' Alıntı:
Hallolduğuna sevindim. :thumbup: Üstad bu arada senin süpriz gerçekten çok heybeti geliyor anlaşılan. :coolxf:
Merakla bekliyoruz. :)

Türker teşekkürler halloldu valla :D heybetli gibi sanki ya arabaya nasıl koyucaz bakalım :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözün Aydin ustad %p hangi menüyü kullandın peki ?

Mehmet abi 46. Sayfadaki anlattığınız gibi yaptım :) yalnız aynı işlemi aileron için yapamadım :( divice selek menüsünden ailerona 6 kanal alıcıda son kanal aux1 kanalı gözükmüyor. Flap , Aux2 ve Aux3 kanalları gözüküyor sadece

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Allah Allah :rolleyes: Anladığım kadarı ile esas olan atama yapılacak 2.kanalin daha önce bir seye bağlı olmaması gerekiyor bunu da "device sel" ayarlıyoruz. Yoksa hangi 1.kanala bağlandığın önemi yok :embarras: