Kahramanmaraş/Elbistan Buluşmaları 09/04/2016

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Yeni tanıştığımız İsmail Tuncay DAL hocamla ve benim büyük kızımla birlikte ikici buluşmamızı gerçekleştirdik hava çok güzel di hem kayıt içinde hazırlıklıydık bende fırsat bilip biraz zevk uçuşu yaptım genelde bir veya bir kaç hareket üzerinde çalışırken bu uçuşları öylesine karışık yaptım Umarım izlerken sıkılmazsınız.

Önden görsellerimiz.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda Uçuş videoları

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kahramanmaraş/Elbistan Buluşmaları 08/03/2016

Insan modelci dostlariyla bu hobiyi yapınca zevkte katlanıyor :halay: Alan ve özellikle tişört :D şahane. Paylaşım ıcın tesekkur ederiz. Videoları da en kısa sürede seyredeceğim insallah :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gerçekten güzel bi gündü,bol muhabbet ve uçuş.Bol bol bilgi de paylaştık.Alan da çok müsaitti,gerçi son anda manda saldırısını kıl payı atlattık ama olur böyle şeyler.

Mustafa'm İsmail Hoca ile güzel bir buluşma yapmışsınız.
Alan da süpermiş. :thumbup:
Yaza katılırız inşallah sizlere.
Paylaşım için teşekkürler :saygilar:

Alan cidden şahane , önceden de görmüştüm. Gerçekten çok güzel alan , sonu yok gibi gözüküyor. Valla çok şanslısınız Mustafa abi :laugh:

Paylaşım için teşekkürler , bende telefondan giriyorum.. Bilgisayara geçtiğim zaman videoları izlicem :thumbup:

Evet ibrahim hocam yaza bir buluşma ayarlayalım Cahit hocam gelir belki Erhan gelir yaz cok sicak olurda nisan sonu veya mayis gibi olabilir sizi dusunup haziran 20 de yapariz bir program yapalim

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Paylaşım için teşekkürler :)

Dominatörün hafiften ince ama tok bi sesi var, resmen gücü hissettiriyor.

Sahalar arasında en beğendiklerimden benim de (kendi sahamızla beraber :D )

Kahramanmaraş, Adana, Mardin, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin... Güzel bir buluşma bekliyoruz :RCKolik:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Evet ibrahim hocam yaza bir buluşma ayarlayalım Cahit hocam gelir belki Erhan gelir yaz cok sicak olurda nisan sonu veya mayis gibi olabilir sizi dusunup haziran 20 de yapariz bir program yapalim

SM-G900F cihazımdan gönderildi
okul tatil olmadan benim biryere kımıldamam mümkün değil gibi Mustafa :(
Yaz hep sıcak alışığız biz buralarda onunda bir hal çaresine bakarız, serinleyecek birşeyler buluruz ;D
ama mutlaka buluşalım inşallah :thumbup:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler :)

Dominatörün hafiften ince ama tok bi sesi var, resmen gücü hissettiriyor.

Sahalar arasında en beğendiklerimden benim de (kendi sahamızla beraber :D )

Kahramanmaraş, Adana, Mardin, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin... Güzel bir buluşma bekliyoruz :RCKolik:

Bu yaz hayırlısıyla bir tayinim Gaziantep'e çıksın da Rasim kafamda çok deli bir organinasyon var, inşallah yapacağım %p
Öncelikle buralardaki suların bir durulması lazım, sonra Bir güneydoğu turu iyi gelir herkese :RCKolik: :saygilar:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
okul tatil olmadan benim biryere kımıldamam mümkün değil gibi Mustafa :(
Yaz hep sıcak alışığız biz buralarda onunda bir hal çaresine bakarız, serinleyecek birşeyler buluruz ;D
ama mutlaka buluşalım inşallah :thumbup:

Bu yaz hayırlısıyla bir tayinim Gaziantep'e çıksın da Rasim kafamda çok deli bir organinasyon var, inşallah yapacağım %p
Öncelikle buralardaki suların bir durulması lazım, sonra Bir güneydoğu turu iyi gelir herkese :RCKolik: :saygilar:
Ben sabah kahvaltısında ciğer yerim ;D ;D :thumbup:

Buluşma harika elinize sağlık elbistan ovası hertaraf uçuş alanı kıymetini bilin bence biz uçmak için enaz 20 km gidiyoruz[emoji20]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ellerinize sağlık güzel buluşma olmuş. İyidir buluşma olması.

Ortak buluşma olsun tabiki bizde geliriz.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İki kiside olsa buluşma buluşmadır ben şahsen tek iken keyif almıyorum görseller için teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa kardeşim buluşma süper olmuş.
Uçuşlarının maşallahı var ellerine sağlık. :saygilar: