[Kampanya]: Fastlad Haftanın Indirimli Ürünü

Fastlad'de ne alirsan %10 vatandas, gel gel gel! [emoji16] Bu indirimler cok mu sık olmaya basladi? Bana mi oyle geliyor?

Yaa belimizi doğrultamadik arkadas bu ne yaa. [emoji3] [emoji3]

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Kaman' Alıntı:
Fastlad'de ne alirsan %10 vatandas, gel gel gel! [emoji16] Bu indirimler cok mu sık olmaya basladi? Bana mi oyle geliyor?
Deme abi ;D ;D

benim ekranda indirim gözükmüyor. :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

code yok galiba...

Mail olarak atmşlar SAVE10 kod sanırım.

kodu giriyorum ama işlemiyor. varmı deneyen hiç.

Edit: heralde gece başlıcak.

Yine birşeylere bakınıyorum, bir tespitte bulundum ve durumun böyle olduğundan "eminim".

Geçenlerde hatırlarsınız. Fastlad %12.5 indirim yapmıştı. Ama nedense alışveriş yapınca %15 olarak uyguluyordu.

Bu akşam yine bir alışveriş sırasında, toplam bedelin %10 u kadar bir discount görmeyi beklerken yine daha fazla gördüm. Rakamlara dikkat edince durumu anladım. Aslında VAT dahil fiyatları üzerinden %10 indirim uygulanıyor. O yüzden geçen sefer 12.5 olan indirim 12.5 x 1.2 = 15 olarak yansıdı.

Bu akşam bir iki şey alayım dedim, birinin fiyatı 34.99 pound. Diğerinin 8.29 pound. Toplam bedel 43.28 pound... Yani aslında tam olarak 4.33 pound indirim yapması gerekirken 5.19 pound indirim yaptı. Aslında benim aldığım ürünlerin VAT dahil fiyatları 41.98 pound ve 9.94 pound... Toplamları da 51.93 pound... Onun %10 u kadar, yani 5.19 pound indirim yaptı.

Sistemde sepetteki faturaya yansıyan toplam fiyat üzerinden bir %10 hesaplayan araç yok. VAT dahil fiyatlar üzerinden promosyon kodu girildiği takdirde %10 düşsün diye çalışan bir mantık var.

Bu bakımdan aslında hep bir tık daha fazla avantajlı olduğumuz bir durum var.

Emre Kaman' Alıntı:
Yoksa Fast Lad batıyor mu :lol: :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yine birşeylere bakınıyorum, bir tespitte bulundum ve durumun böyle olduğundan "eminim".

Geçenlerde hatırlarsınız. Fastlad %12.5 indirim yapmıştı. Ama nedense alışveriş yapınca %15 olarak uyguluyordu.

Bu akşam yine bir alışveriş sırasında, toplam bedelin %10 u kadar bir discount görmeyi beklerken yine daha fazla gördüm. Rakamlara dikkat edince durumu anladım. Aslında VAT dahil fiyatları üzerinden %10 indirim uygulanıyor. O yüzden geçen sefer 12.5 olan indirim 12.5 x 1.2 = 15 olarak yansıdı.

Bu akşam bir iki şey alayım dedim, birinin fiyatı 34.99 pound. Diğerinin 8.29 pound. Toplam bedel 43.28 pound... Yani aslında tam olarak 4.33 pound indirim yapması gerekirken 5.19 pound indirim yaptı. Aslında benim aldığım ürünlerin VAT dahil fiyatları 41.98 pound ve 9.94 pound... Toplamları da 51.93 pound... Onun %10 u kadar, yani 5.19 pound indirim yaptı.

Sistemde sepetteki faturaya yansıyan toplam fiyat üzerinden bir %10 hesaplayan araç yok. VAT dahil fiyatlar üzerinden promosyon kodu girildiği takdirde %10 düşsün diye çalışan bir mantık var.

Bu bakımdan aslında hep bir tık daha fazla avantajlı olduğumuz bir durum var.
Benim siparişi verdiğimiz de de baya şaşırmıştık.
Bize özel felan mı diye düşünmüştük :laugh:
Ben de dün gece bi şeyler ekledim aynı şekilde indirim fazla geldi.
Sen olayı çözdün meğerki VAT üzerinden yapıyomuş %p

Ssss... Uyandirmayin [emoji16][emoji16][emoji16]

İndirim iyi oldu. Savöx servolar tamam 450 için. :)

Haftanın indirimli ürünü tanıdık :)

Cellpro PowerLab8 V2 Charger

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fiyat 166.66 pound... 15.68 pound da kargosu var. 775-800 lira gibi bir fiyata geliyor. Yurtiçinde kargo dahil 1400 liraya yakın.

Revo'nun kendi sitesinde halen daha ucuz ama.. Onların kargosu da daha ucuz sanırım. Fastlad revolectrix mallarında biraz pahalı kalıyor.

Skookum SK540 Clear Case ünite sadece 118 dolar... Kargo da 13 dolar kadar tutuyor. Totalde 380-390 lira civarına geliyor. Eğer ESC governoru kullanıyorsanız çok mantıklı bir seçenek ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol