[Kampanya]: Fastlad Haftanın Indirimli Ürünü

Xpert SI 4501 HV servo sudan ucuzdu. Ben yedek olsun diye sadece bir tane aldım. Ama pali kaptım pil için çok bakındım ama artık pil düşse de alamam. Çok masrafa girdim bu ay.

Derin bi rahatlama geldi :D

Bir iki gündür öyle miydi böyle miydi... Bir daha bu fiyattan 120HV esc bulunur muydu (muhtemelen bulunmaz), alınırsa nasıl bir modele takılırdı... Derken, şükür satıldığını gördüm de rahatladım :)

Logo 690sx kit ile beraber gelen motor 70A cont, 140A peak gibi değerlere sahip. Logo 690sx de uçuş ağırlığı 4.8kg olan gerçekten hafif bir model, aynı pali çeviren aynı pili kullanan diğer modeller 5.2-5.5kg civarlarında... Ancak onunla güzel olurdu, diğerleri ile eh işte, slow downlar, karasal iklimin sıcak ve kurak yaz günleri... derken tat vermeyebilirdi. Yine de kullanılırdı... 128 dolar fiyat da yge için über hesaplı idi...

Ama bir yandan da rotorlive in geçmesini, çıkması beklenen bazı modelleri... Global 3D yi... Beklemek en doğrusu olacaktı, oldu da :) Rahat rahat uyuyabilirim artık :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Derin bi rahatlama geldi :D

Bir iki gündür öyle miydi böyle miydi... Bir daha bu fiyattan 120HV esc bulunur muydu (muhtemelen bulunmaz), alınırsa nasıl bir modele takılırdı... Derken, şükür satıldığını gördüm de rahatladım :)

Logo 690sx kit ile beraber gelen motor 70A cont, 140A peak gibi değerlere sahip. Logo 690sx de uçuş ağırlığı 4.8kg olan gerçekten hafif bir model, aynı pali çeviren aynı pili kullanan diğer modeller 5.2-5.5kg civarlarında... Ancak onunla güzel olurdu, diğerleri ile eh işte, slow downlar, karasal iklimin sıcak ve kurak yaz günleri... derken tat vermeyebilirdi. Yine de kullanılırdı... 128 dolar fiyat da yge için über hesaplı idi...

Ama bir yandan da rotorlive in geçmesini, çıkması beklenen bazı modelleri... Global 3D yi... Beklemek en doğrusu olacaktı, oldu da :) Rahat rahat uyuyabilirim artık :laugh:

resmen hangi modele takılır diye ben de ar-ge yaptım :lol: :lollol:
Bir de bl800h bitse ben de rahatlayacağım, kuyruk servosu ihtiyacım yok ama yine de tahrik edip duruyor :lollol:

Goblin boş durmuyor yeni model çıkarıp duruyor... Logo 700xxtreme yeni versiyon çıktı çıkacak... Diabolo bi taraftan... Başka başka modeller de var...

Model gönüle yatmalı, ona göre ekipman toplanmalı... Hesaplı veya değil, her gün 700 toplamıyoruz, keşke dememek lazım. Bekleyelim önümüzdeki yılları, hemen tüketmeyelim :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Goblin boş durmuyor yeni model çıkarıp duruyor... Logo 700xxtreme yeni versiyon çıktı çıkacak... Diabolo bi taraftan... Başka başka modeller de var...

Model gönüle yatmalı, ona göre ekipman toplanmalı... Hesaplı veya değil, her gün 700 toplamıyoruz, keşke dememek lazım. Bekleyelim önümüzdeki yılları, hemen tüketmeyelim :)

Aynen , çok haklısın, ben elimdeki 100a edge esc yüzünden 570 yerine 500 toplamış bir insanım :lollol: bu nedenle dediğine 100% katılıyorum %p

Rjx ten brushless hv servo, 2 adet var. Tanesi 145tl +kargoya geliyor... Hızı 521 serisi corelessa göre biraz düşük ama torku gördüğüm en yükseklerden biri... Gerçi 800 heli bile olsa 20kg neyimize yetmiyor, 40kg ı ne yapacağız onlar da ayrı konu. Yine de duyurmuş olalım.

RJX Brushless HV High Torque Servo BLS1040HV RRP is £119.99 grab a bargain !!
BRUSHLESS Digital HV Standard HIGH TORQUE Servo

(Heli CCPM,Airplane and Car)
Operation Voltage:6V-8.4V
Weight: 70g(2.46oz)
Torque: 29kg-cm(402.5oz-in)@6.0V
35kg-cm(485.7oz-in)@7.4V
40kg-cm(555.2oz-in)@8.4V

Speed: 0.10(sec/60°)@8.4V
0.12(sec/60°)@7.4V
0.14(sec/60°)@6.4V
Dimension: 20Wx37Hx40L mm
Frequency: 1520µs/333hz
Gear Type: Metal Gear
Motor Type: Brushless Motor

Rasim Öztürk' Alıntı:
...... Bekleyelim önümüzdeki yılları, hemen tüketmeyelim :)
İşte en sevdiğim ve her zaman kullanmaya çalıştığım prensip :thumbup: :D :laugh:

Kenara yedek koymayı sevmem. Çünki sonu yok. Zaten bir Kırım olduğumda %70 Gine sipariş vereceğim için hiç almamak en iyisi diyorum . İnanın indirim olduğunda hiç bakmak bile istemedim. Çünki alma yüzdem çok yüksekti. Özellikle 120 HV esc yep mükemmel fiyattı. Elimizdeki heliyi sattığımızda zaten yanındaki yedekler hiç pahasına gidiyor. Fazlada model kırmamaya çalışıyoruz.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar Rasim yazmadan paylaşayım dedim ;D

fastlad Goblin Black Nitro ve Black Thunder modellerine ön sipariş almaya başlamış.Hayırlı olsun helicilere :RCKolik:

Onu gördüm de, Goblinci olmadığımdan paylaşmayayım dedim :laugh:

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
arkadaşlar Rasim yazmadan paylaşayım dedim ;D

fastlad Goblin Black Nitro ve Black Thunder modellerine ön sipariş almaya başlamış.Hayırlı olsun helicilere :RCKolik:

41.7 GBP fiyatıyla kaçmaz valla :laugh: ;D Hemen yedek olsun diye 5'er tane sipariş geçtim :lollol: :lol:

Blade E-Flite firması tarafından artık üretimi durdurulmuş olan 700 serisi modelin Paller dahil KIT satışı. Fiyat bence güzel. Düşünen olabilir diye paylaşalım ;)

E-Flite Blade 700 X Pro Series Kit Only BLH5725
Fiyat : $354

700 sınıfı düşünen varsa forumda 2. el satılan çok güzel elektronikler var. 1 haftada modeli tamamlarsın hemde çok uygun fiyata :)

Geçenlerde yaptığı SEPETTEKİ Ürünlere %50 indirim olayını yenilemiş. Ne yazık ki yeni ürün göremedim. Ama yine de bakmakta fayda olabilir