KAMPANYA TREX 500L DOMİNATOR KARGO DAHİL 540 DOLAR

KAMYPANYA TREX 500L DOMİNATOR KARGO DAHİL 540 DOLAR

Rasim Öztürk' Alıntı:
şimdi iki şeyden dolayı olmaz o dediğin :)

birincisi, stokta yok...

ikincisi, burda model büyük tamam da 220 dolarla 540 dolar arasında yine de fark var, çıkarıp hemen verilmez.

hatta üçüncüsü, ingiltereden 1 haftada gelebiliyor, tayvandan 1 ayı bulabiliyor, bu da bir faktördür.
Modelciler kargo beklemeye alışkın kargo zaten şans işi kargo önemli değil. Stoklar yenilenebilir. Sizin aldığınız modeller ucuz bu 2 katı. Sizden 7 kişi aldı bundanda 3-4 kişi alsa bile yeter bence :)

Kadir işi siz bize dökmüş :) Ben hala Gaui X3çüyüm ;D

Forza denemek için aldım, kaşıntı işte :) Belki yedekte tutarım, belki ilana koyarım, karar vermedim. Yoksa tasarım olarak da, büyüklük olarak da bence x3 önde. Ama birisini 220 dolara combo (motor,esc,servolar) alabiliyorken, o paraya diğerinin sadece kiti alınıyor o da ayrı konu...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kadir işi siz bize dökmüş :) Ben hala Gaui X3çüyüm ;D....
Bu durumda sen THE OTHERS oluyorsun Rasim :lol: Ahhh ahhh neydi be o LOST dizili gunler, hele bir de finaldeki fiyasko :lol: :lollol:

Kadir bey yeni modeliniz hayırlı olsun bol hart üçdeli uçuşlara birlikte toplarız artık :)

Kadir Bey, hayırlı uğurlu olsun çok güzel model. :bravo:

Palleri hiç yer görmesin. :halay:

Kadir hayırlı olsun güle güle kullan, ilk buluşmamıza yetişir eminim, 2 aydır buluşacağız heralde 2 ay daha buluşamayız :-\

Türker Akgün' Alıntı:
Kadir Bey, hayırlı uğurlu olsun çok güzel model. :bravo:

Palleri hiç yer görmesin. :halay:
Değsin değsin invert inişler görmek istiyoruz :halay: :halay:

tamerkaymakci' Alıntı:
Kadir hayırlı olsun güle güle kullan, ilk buluşmamıza yetişir eminim, 2 aydır buluşacağız heralde 2 ay daha buluşamayız :-\
Abi önümüzdeki pazar kadir abiyle pilleri yakalım diyoruz müsaitsen bekleriz :)

Berkay35' Alıntı:
Abi önümüzdeki pazar kadir abiyle pilleri yakalım diyoruz müsaitsen bekleriz :)
Ben bu İzmir ekibinden tırsmaya başladım; yere pal sürtmeler, pil yakmalar falan ne oluyor. :eek: :lollol: :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Ben bu İzmir ekibinden tırsmaya başladım; yere pal sürtmeler, pil yakmalar falan ne oluyor. :eek: :lollol: :lol: :lol:
Sessiz durduğumuza bakma abi yaparız biz böyle şeyler :lollol:

Berkay ben büyük ihtimal sasalı tarafında olacağım. Bornova damı buluşursunuz?

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay ben büyük ihtimal sasalı tarafında olacağım. Bornova damı buluşursunuz?
Bana kalsa Bornova ama Kadir bey beğenmiyor :) bizde Sasalı'ya kaçarız herhalde :)

Ozaman pazar haberleşiriz. Rasim in kampanya konusunda jr ı zengin etmiştik, bu kampanya konusu da buluşmamıza vesile olur işallah :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Ozaman pazar haberleşiriz. Rasim in kampanya konusunda jr ı zengin etmiştik, bu kampanya konusu da buluşmamıza vesile olur işallah :)
Haberleşelim abi %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu durumda sen THE OTHERS oluyorsun Rasim :lol: Ahhh ahhh neydi be o LOST dizili gunler, hele bir de finaldeki fiyasko :lol: :lollol:

Ne günlerdi dimi Mehmet abi bazen insanın canı modellerle birlikte öyle bit yere düşmek istiyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi