KAMPANYA TREX 500L DOMİNATOR KARGO DAHİL 540 DOLAR

Berkay35' Alıntı:
Kadir bey yeni modeliniz hayırlı olsun bol hart üçdeli uçuşlara birlikte toplarız artık :)

Eyw padavan iki tane kobay heli oldu artık:) hard 3d ne :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Türker Akgün' Alıntı:
Kadir Bey, hayırlı uğurlu olsun çok güzel model. :bravo:

Palleri hiç yer görmesin. :halay:

Teşekkürler Türker Bey inşallah:)

tamerkaymakci' Alıntı:
Kadir hayırlı olsun güle güle kullan, ilk buluşmamıza yetişir eminim, 2 aydır buluşacağız heralde 2 ay daha buluşamayız :-\

Saol Tamer :) haklısın valla buluşamadık bu haftada yağmurlu :(

Dün akşam szabo ya mesaj atmıştım sağolsun hızlıca geri dönmüş modelin toplanmasında dikkat edilmesi gereken yerler varmı diye sordum toplarken karşılaştığı sorunlar vb, inşasının çok kolay olduğunu herhangi bir şey olmadığını yazmış

Bu sabah meraktan MSH Protos un manualini incelemeye başladım. Sonra aslında böylesine güzel, rengarenk bir manuali hazırlamanın çok da zor olmadığı kanaatine vardım. Adamların tek yaptığı Catia/Solidworks gibi bir programda modellenen helinin montaj/alt montajlarını bir pdf de düzenlemek olmuş. Çok mu zor bu diğer firmalar için bilemiyorum. Sab Heli Division da bu konuda iyi, Gaui de fena değil.

Yani çok büyük bir eksiklik değil belki ama naçizane paylaşmak istedim.

Ynt: KAMPANYA TREX 500L DOMİNATOR KARGO DAHİL 540 DOLAR

Öncelikle yeni modelin Hayırlı olsun. Kırımsız bol uçuşlar. Uygun fiyata almıssın cidden.

Jr 450 Forza ya gelince bende aldım bitane. Aklımda hiç ama hiç yoktu. Fiyatı öyle yapmışlarki almamak imkansız di. Tanıdığım çoğu arkadaşa mesaj attım hatta. Bide kayışlı olması. Kurulumu da çok basit olması beni mest etti. Çoğu parçası Kurulu geliyormuş. Özellikle denize sordum. Herhangi bir sıkıntı yaşamamış.

Tekrar yeni modelin hayırlı olsun.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Bide kayışlı olması. Kurulumu da çok basit olması beni mest etti.

Bu ikisini dedin mi MSH Protos :) Pinyon, ana dişli, kuyruk aktarma... Tek kayış ;) One way rulman araştırmadım ama JR Forza gibi pinyon içine entegre sanırım. Bir de farklı marka, farklı model kaşıntısı başladı son zamanlarda bende ;D

Ve MSH Brain faktörü var. Başka model de alsak ünite değiştiriyoruz, Brain/İkon takmaya çalışıyoruz en azından. 630 dolar (scorpion motor, yge esc, brain ünite), 100 dolara align ds515m cyclic servo üçlüsü desek, 40 dolara da kuyruk... 770 dolar eder.. ünite 220 dolar desek 550 ye ünitesiz combo fiyatı gibi düşünebiliriz.

Bunlar hep 2015 araştırmaları / planlamaları :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Öncelikle yeni modelin Hayırlı olsun. Kırımsız bol uçuşlar. Uygun fiyata almıssın cidden.

Jr 450 Forza ya gelince bende aldım bitane. Aklımda hiç ama hiç yoktu. Fiyatı öyle yapmışlarki almamak imkansız di. Tanıdığım çoğu arkadaşa mesaj attım hatta. Bide kayışlı olması. Kurulumu da çok basit olması beni mest etti. Çoğu parçası Kurulu geliyormuş. Özellikle denize sordum. Herhangi bir sıkıntı yaşamamış.

Tekrar yeni modelin hayırlı olsun.

Teşekkürler Erhan ,
şans eseri buldum :) inşallah sorunsuz gelir.

Kadir bey hayırlı olsun ,kırımsız uçuşlar dilerim...

murat kurdoğlu' Alıntı:
Kadir bey hayırlı olsun ,kırımsız uçuşlar dilerim...

Teşekkürler Murat bey

Helikopterin ilk uçuş videosu Szabo dan geldi :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

1 tane vardı stokta, onu da Kadir aldı sanırım :) Baktım yine yok... Kasım sonu black friday, aralık sonu christmas beklemeye devam...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kargodan haber var mı Kadir Bey ??
Uçak dün yola çıktı Mehmet Abi,
yarın ülkeye giriş yapar bakalım forzalara yapılan kıyak buna da yapılırsa çarşambaya gelir inşallah :)

İyi akşamlar ,,, model için yavaşdan pil seçimi yapmaya başladım ,

1-Gens ace 3300mAh 22.2V 45C
Fastlad de var kargo hariç vergi iadesi ile 80 dolar civarına geliyor faturayı düşük gösteriyorlar

2-PULSE 3300mAh 22.2V 35C 82 dolar +kargo

gens in C değeri daha yüksek ve kargo 3 günde geliyor :) Rasim in adını verince sat da ilave ederler hediye olarak :)

ama hangi pilin daha iyi olduğu konusunda karar veremedim, pulse lar göze daha güzel geliyor ... Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.