karabahtli helici benim gibisi yok[VİDEO EKLENDİ )

bartender198409

Çalışkan Uye
:saygilar: yine dustum arkadaslar hemde neden oldugunu duyunca kahretsin diceksiniz ben oyle dedim sahsen invertte oneway rulman gumledi mudahale etmeye vaktim olmadi ve malesef gum invertte cakildi videosu var bir ara yuklicem ama sinirden foto moto cekmedim acayip sinirlendim sonuc olarak ana pal kuyruk pali tail boom oneway rulman main shaft feathring shaft v ana rotor gitti off ulen offff isyanim var ama acayip zorlancam bu sefer toplamak icin ama yilmicam 60 ucus demistim 3 uncu ucusta gitti :lol: :lol: hemde oneway rulman yuzunden
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
NOT KIRIM 5,59 DA

karabahtli helici benim gibisi yok

Ofya cok üzüldüm.
Oneway braktımı ne oldu.

Normalde 550 bir modeli ideal bulmakla beraber, çeşitli sebeplerle üst üste kırımlar oluyorsa bu bi yerden sonra maddi manevi çöküşe sebep oluyor diye düşünüyorum ve seçeneklerin değerlendirilmesinden yana oy kullanıyorum.

Parçası uygun bir 450 model de bu seçenekler arasında olabilir.

Kırım için geçmiş olsun tekrar.

Rasime aynen katılıyorum. Buyuk modelin Kırımlari maddi manevi bir o kadar da buyuk oluyor ne yazık ki :(

One way rulman nasıl bıraktı ben onu anlamadım. Son kırım sonrası kontrol etmemiş miydin acaba ??

Bir de kırım sonrası toplanan bir modelde en az 2-3 uçus cok dikkatli olmak lazım ki gözden kaçan bir husus da kurma imkanımız daha rahat olsun...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gökhan yine geçmiş olsun...Naptın abicim :rolleyes:
Heli işi böyle , aceleye gelmiyor işte , en küçük bir detayı atlayınca , havadayken bedelini çok acı bir şekilde ödüyoruz..Şimdi sen bunu bir kere daha toplayacaksın ama totalde bedeli hesaplayınca , yeni bir 550 masrafı elinden çıkmış olacak... :(
İnşallah bir dahaki toplama süreci bitene kadar , bu şanssızlık dönemini de atlatmış olursun...Şimdiden kolaylıklar dilerim..... :saygilar:

:RCKolik: hepinize ayri ayri tesekkur ederim bu kirim 3 uncu ucusta oldu mehmet abii oneway rulman saglamdii hatta ilk 2 ucus canavardi valla herseyini 2 pille ayarladim 3 uncude invert takla denedim ama en sonki invertte eksi vermeme ragmen heli yukselmedi aksine yere hizla cakildi yapabilecegim cok bisey yoktu zaten sestede degisiklik oldu video su anda yukleniyor hatasiyla eksigiyle bu hobiye gonul verdim dediginiz gibide maddiyat cok onemli ama olsun sinir olsamda devam keske benim pilotajdan dusse en azindan o kadar canim yanmaz boyle mekanik sikintilar gercekten zorluyor elimde kalan tek modelim bu ama yilmak yok devam devam devam hepinize tesekkur ederim

Geçmiş olsun Gökhan. Merak ettim kırımı, videosu var mı? Bişey sorcam, heyecanla idle açmayı falan unutmadın değil mi? Ben yaptım zamanında, o yüzden soruyorum, hatta hemen herkes en az bir kere yapmıştır bu hatayı sanırım...

Videodan anlaşılır diye düşünüyorum. Bekliyoruz yüklenmesini..

Gökhan tekrar geçmiş olsun. :(

Geçmiş olsun...

Emreye katılıyorum. Idle up açmayı hepimiz en az bir kere unutmusuzdur :D

Emre Kaman' Alıntı:
Geçmiş olsun Gökhan. Merak ettim kırımı, videosu var mı? Bişey sorcam, heyecanla idle açmayı falan unutmadın değil mi? Ben yaptım zamanında, o yüzden soruyorum, hatta hemen herkes en az bir kere yapmıştır bu hatayı sanırım...
Sagol abii iddle actim eminim videosu yukleniyor foruma yuklicem

Çok kötü olmuş :(
Yeniden toplanan modelin mekanik bir sorundan dolayı bir daha yeniden toplanması zor bir süreç her yönüyle :(
Geçmiş olsun Gökhan :saygilar:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Çok kötü olmuş :(
Yeniden toplanan modelin mekanik bir sorundan dolayı bir daha yeniden toplanması zor bir süreç her yönüyle :(
Geçmiş olsun Gökhan :saygilar:
sagol abiii tesekkur ederim