Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık (ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE-ARTVİN)

25.01.2015 bu güzel güneşli günden ilk video benden trex 150 dfc 3d çalışmalarına hızla devam
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ikinci videomuzda Safak Bozdağ trex 700 uçuşu izlemeye değer

günün sıcaklığı hakkında fikir amaçlı birde resim yükleyeyim ;D
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık (ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE-ARTVİN)

Muammer Akbulut' Alıntı:
ikinci videomuzda Safak Bozdağ trex 700 uçuşu izlemeye değer

Şafak artık half piro çalışıp, piro flip yapma vaktin geldide geçiyor. :laugh:

Ynt: Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık (ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE-ARTVİN)

rafet odabaş' Alıntı:
Şafak artık half piro çalışıp, piro flip yapma vaktin geldide geçiyor. :laugh:
Rafet abi bu modelle yapmak istemiyorum kirmaktan korkuyorum ama yapmam lazim gec bile kaldim :)

Öncelikle günün sıcaklığı ile ilgili resim bence sahte :laugh: :D Yani yazdan kalma bir resim ;D Zira videolarda nedense hava biraz soğumuş olsa gerek kalın giyinmişsiniz :laugh:

Diğer taraftan muzikli videolar için de ayrıca teşekkürler Muammer, ellerine emeğine sağlık :bravo:

Gördüğüm kadarı ile Trex 150 ile aranız çok iyi, aman allah bozmasın %p Takla olayını tamamen çözmüşsün tebrikler :thumbup: Doğru zamanda verilen küçük bir negatif açı her şeyi ne kadar da kolaylaştırıyor değil mi :halay:

Şafak kardeşimize de bu güzel uçuş için ayrıca teşekkürler, sticklerine sağlık, paller resmen ağlamış :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle günün sıcaklığı ile ilgili resim bence sahte :laugh: :D Yani yazdan kalma bir resim ;D Zira videolarda nedense hava biraz soğumuş olsa gerek kalın giyinmişsiniz :laugh:

Diğer taraftan muzikli videolar için de ayrıca teşekkürler Muammer, ellerine emeğine sağlık :bravo:

Gördüğüm kadarı ile Trex 150 ile aranız çok iyi, aman allah bozmasın %p Takla olayını tamamen çözmüşsün tebrikler [emoji106] Doğru zamanda verilen küçük bir negatif açı her şeyi ne kadar da kolaylaştırıyor değil mi :halay:

Şafak kardeşimize de bu güzel uçuş için ayrıca teşekkürler, sticklerine sağlık, paller resmen ağlamış :D
Mehmet abi vallaha fotografi bugun cektik yandik ama atletle deildik bi arkadasimiz soguk olir diye gelmemisti ona nisbet cektik fotoyu :) 150 gercekten mukemmel bi heli cok guzelmis dayanikli dusmelerde bisey olmuyo modele senin verdigin servolardaki kesik taktigi muammer cok ise yaramis :)

Elinize sağlık Muammer Bey. 150 ile çok güzel bir performans yakalamışsınız. :bravo:

Gün geçtikçe de daha iyi olacak eminim ki. :yuppi:

Şafak kardeşimiz her zamanki gibi etkileyici bir uçuş gerçekleştirmiş. :bravo:

Aman nazar değmesin, Karadeniz ekibinin pilotaj seviyesi her geçen gün daha da ileriye gidiyor. :RCKolik:

Muammer kardeşim doğru yoldasız,az bişey de sime yüklensen bu 150yi sen tam öttürürsün,kırımsız keyifli uçuşlar olsun.Bugün bizim buluşma da çok eğlenceli geçti,uçak,heli + yamaç paraşütü hepsi aynı alanda :) uçmaktan ve model tamir etmekten çekim yapamadım.

murat kurdoğlu' Alıntı:
Muammer kardeşim doğru yoldasız,az bişey de sime yüklensen bu 150yi sen tam öttürürsün,kırımsız keyifli uçuşlar olsun.Bugün bizim buluşma da çok eğlenceli geçti,uçak,heli + yamaç paraşütü hepsi aynı alanda :) uçmaktan ve model tamir etmekten çekim yapamadım.
Hayırdır Murat, kırım falan yoktur inşallah ??

safak bozdag' Alıntı:
Mehmet abi vallaha fotografi bugun cektik yandik ama atletle deildik bi arkadasimiz soguk olir diye gelmemisti ona nisbet cektik fotoyu :)
Gelde bu ekibi sevme işte. :laugh: :laugh: :laugh:

Hayırdır Murat, kırım falan yoktur inşallah ??
yok abi kırım yok 130xlerden birini rizeden oğuz arkadaşımıza verdim vermeden iyice test edelim dedik 2-3 pil uçtuk son uçuşta ön swash servosu arızalandı,diğer 130x'den servo aktarması yaptık.onu değiştirmek zamanımı aldı biraz ,çünkü stok gövde modeli parçalamadan servo değişimine müsade etmiyor,diğer 130xde fiber gövde var rahatlıkmış valla :) 40 doları veriyorsun rahatına bakıyorsun :) Dünkü buluşma benim için oldukça keyifli geçti uzun zamandır böyle stress atmamıştım,son dönemde simde piroflip çalışmaya başladım,500ESP ile uçuşumda bana kattıklarını farkettim,yarım piroları hiç zorlanmadan yapabildim,sahada daha önce yapamadığın bi hareketi çıkarınca o gün süper hissediyor insan :)

murat kurdoğlu' Alıntı:
..... ,çünkü stok gövde modeli parçalamadan servo değişimine müsade etmiyor,diğer 130xde fiber gövde var rahatlıkmış valla :) 40 doları veriyorsun rahatına bakıyorsun :)
Evet ne yazık ki dediğin gibi Murat. Stock gövdede Elevator servosu arıza yaparsa yandın :-\ Fiber gövde iyi hoşta, çarpmalarda peki orjinal plastik gövde kadar sağlam mı ? Benim esas düşündüren parasından çok, dayanıklılığı

murat kurdoğlu' Alıntı:
Dünkü buluşma benim için oldukça keyifli geçti uzun zamandır böyle stress atmamıştım,son dönemde simde piroflip çalışmaya başladım,500ESP ile uçuşumda bana kattıklarını farkettim,yarım piroları hiç zorlanmadan yapabildim, sahada daha önce yapamadığın bi hareketi çıkarınca o gün süper hissediyor insan :)
Kesinlikle :thumbup: Hatta ben bu tür durumlarda mesela yeterince uçtumsa, 1-2 pilim kalsa bile çoğu zaman uçmuyorum. Ne olur ne olmaz, eve neşeli gitmek varken :laugh: ;D

Fiber gövde iyi hoşta, çarpmalarda peki orjinal plastik gövde kadar sağlam mı ? Benim esas düşündüren parasından çok, dayanıklılığı
Mehmet abi bence fiber gövde plastiğe göre sağlam,stock gövdeyi iki parça yapmayı başarmıştım,ama fiber plastik karışık olan helidirectte 50 dolar olan gövdeyi henüz kıramadım :)

murat kurdoğlu' Alıntı:
Mehmet abi bence fiber gövde plastiğe göre sağlam,stock gövdeyi iki parça yapmayı başarmıştım,ama fiber plastik karışık olan helidirectte 50 dolar olan gövdeyi henüz kıramadım :)
Allah allah :rolleyes: Şahsen Blade özellikle plastik malzeme kalitesinin resmen hayranıyız biz. Örneğin mBPX BL frame her şeye rağmen hala kırmayı beceremedik :laugh: :D

Senin dediğin frame şu olsa gerek. Ben kırmızı versiyonuna bayılmıştım zamanında ;)

Xtreme Carbon Fibre Frame Set -Blade 130X

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

evet abi bendeki bunun siyahı