Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık (ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE-ARTVİN)

15.02.2015 Bu güzel günde 5 il buluştuk :halay: :yuppi: Goblin 700 ilk kez 3d Uçtu teşekkürler Şafak Bozdağ. Tüm teşrif eden arkadaşlara çandan teşekkürler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin sahaya gelmiş. :halay: :halay:

Çokta güzel uçmuş, Şafak'ında eline sağlık güzel uçurmuş. :bravo:

Artık teker döndü bir kere devamı Muammer beyden gelecektir. :RCKolik:

Aynen türker bey goblinin ilk 3d uçuşu aramızda cesaretini toplayıp deneyebilen Şafak kardeşim oldu normalde bizde 3d uçuyoru 550 450 150 ile ama model goblin 700 olunca çekiniyorduk ama daha rahat bir kullanım sunduğunu görünce bende goblinle 3d ye başlayacağım fakat self level hiç denemedik hala onuda test etmek lazım ihtiyaç anında ne tepki verecek bakmak lazım

Yine güzel ve kalabalık bir buluşma olmuş, paylaşım için teşekkürle Muammer :thumbup:

Goblin sonunda 3D ile tanışması da önün diğer güzel bir haberi. Inşallah senin de 3D uçuşlarını en kısa süre içerisinde izlemek nasip olur :) Ama yine de aceleye gerek yok, ne zaman hazır hissedersen o zaman denemekte büyük fayda var :)

Ünite ne olursa olsun cesarette bi sıkıntı oluyor hala :laugh: Ben de aşabilmiş değilim... Aslında esc sel sıkıntılar sebebiyle de güvensizlik oluştu, düzgün çalıştıkça zamanla onu aşacağım. Rescue olsun diye onca para veriyoruz üniteye, standart kbar seviyesinde kullanabiliyoruz. Kasıtlı devreye almalarım hariç çok da kullanmadım şimdiye kadar.

Rasim Öztürk' Alıntı:
..... Rescue olsun diye onca para veriyoruz üniteye, standart kbar seviyesinde kullanabiliyoruz. Kasıtlı devreye almalarım hariç çok da kullanmadım şimdiye kadar.
Bence zaten kaç defa kullandığımız değil de, ihtiyacımız olduğunda kullanabiliyor olmak esas kritik nokta :thumbup:

Valla bende de var ama çok şükür kullanmak nasip olmadı ama elim hep tuşun üzerinde ;D

15.02.2015 tarihinde Trabzon ile buluşmamıza bende uçuş videomla destek vermek istedim :laugh:
Kuyruk gyro gain biraz fazla kalmış , düşürmek lazım :)
Bol bol Half-Pyro çalıştım bu hafta sonu :thumbup:

Doğukan Ocak' Alıntı:
...Bol bol Half-Pyro çalıştım bu hafta sonu :thumbup:
Tebrikler Doğukan, çalışmaya devam. :bravo:

Dogukan sticklerine saglik, half pirolar sahane :thumbup: Aynen devam kardesim :bravo: :halay:

Bu gün bende goblin 700 le ilk 3d uçuşumu gerçekleştirdim :yuppi: :lollol: :halay: 150 dfc ve 450 dfc ile hertürlü 3d yi yapıyorum yakında goblindede aynıları olacak

Oo hayirli olsun benim 3d yapmam sana ilham olmus muammer abi hadi yolun acik olsun isallah asker donusunde seni saheserler yaparken gorcez goblin le :)

Muammer Akbulut' Alıntı:
Bu gün bende goblin 700 le ilk 3d uçuşumu gerçekleştirdim :yuppi: :lollol: :halay: 150 dfc ve 450 dfc ile hertürlü 3d yi yapıyorum yakında goblindede aynıları olacak
Takla isi tamamdir Muammer. Gelsin diger hareketler :thumbup:

safak bozdag' Alıntı:
Oo hayirli olsun benim 3d yapmam sana ilham olmus muammer abi hadi yolun acik olsun isallah asker donusunde seni saheserler yaparken gorcez goblin le :)

Haftaya diğer hareketler 150 ve 450 ile hepsini yaptım bu gün süper uçuşlar oldu goblinin uçuşu 3D sayılmaz bile :)

muammer kardeşim güzel gelişme ,asılmacıdan taklacıya terfi etmişsin,yeni hareketleri bekliyoruz,ellerine sağlık...