Kargomuzun Yurtdışı Yolculuğunu - Uluslararası Gönderi Takibini Nasıl Yaparız

Özkan Bey, Erhan'ın da dediği gibi bunun tamirini buralarda yaptırmak nerede ise imkansız. Gelelim neden arıza yaptığına. Eğer kuyruk kablosunun izalasyonunda bir sıkıntı olup kısa devre yapmadı ise, ki zannetmiyor, o zaman şanssızlık demek lazım... Elektronik aletler malum ne zaman yanacağı belli değil...

Merhaba,

v977 yedeklerinin siparşi yapalı 1 hafta oldu ancak takip no yu PTT ye girmeme rağmen görünmüyor, ancak uluslararası takip sitesinde aşağıdaki ekran mevcut, kargo istanbula gelmiş mi oluyor yani? yurt dışından türkiyeye sadec PTT mi getiriyor yoksa diğer kargo firmalarıda getirebiliyor mu? burada görüldüğü gibi Malezya POS firmasının kargo hareketleri görünüyor...

RC011017449MY
Link to this parcel:: RC011017449MY
You haven't picked up destination country and data below could be incomplete.
Please register to get updates of your parcel via e-mail. Malaysia Pos: RC011017449MY
Track at official postal site

Date Zipcode Location Event Weight Additional
27.11.2014 12:14 In Transit Electronic notification of shipment 11/27/2014
01.12.2014 10:36 Mpc Pmih (klia) Accepted from sender
02.12.2014 20:39 Mpc Pmih (klia) Send item abroad (Export) Istanbul Uluslararasi Posta Isleme

Su an yolda Özkan, biraz daha beklemek gerekiyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Su an yolda Özkan, biraz daha beklemek gerekiyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yani PTT ekranına düşecek mi? yoksa başka bir kargo ile mi gelecek, şu an nerede kargom mehmet bey, halen Malezya da mı? bugün tam 10 gün oldu bu kadar gecikmemesi lazımdı, içerisinde lipo pilde yok ki....

Özkan Bey 10 gün çok az bir süredir. Lütfen panik yapmayın. Özellikle yılbaşı arifesinde paketlerin gecikmesi normaldir. Sabredin gelecektir. Benim şu an itibarı ile lipo olmayan paketlerimden birisi 1,5 aydır birisi 3 aydır yolda, Lipo olan bir tanesi ise 1 aydır yolda. EMS ile gelen bir tanesi 4 gündür AVPIM'de bekliyor. Hepsinin de tracking kayıtları ne de olsa var. Kısacası sadece bekleyin, geleceklerdir.

Paketlerin teslim edilmesi ise genelde taşıma firmalarının birbirleri ile yaptıkları anlaşmalara bağlıdır. R ve E harfi ile gelen paketlerin nerede ise hepsi, yurtdışından hangi firma ile gönderildiklerine bakılmaksızın PTT tarafından teslim edilir.

Merhaba,

sonunda kargom geldi şimdi v977 nin ana kartını heliye bağlayacağım ama önceki ana kartı çıkardığım için kuyruk motorunun bağlanacağı yer hariç diğer servoların ana kartta hangi girişe bağlanacağını bilmiyorum, deneme yaparak bağlasam ana kartı yakarmıyım acaba ve ya kullanım klavuzunda bağlantıları gösteriyormu? daha önce bağlayan varsa ya da bilgisi olan var ise paylaşsın lütfen...

Ptt'nin kargo takip sistemi dün akşamdan beri çalışmamaktadır. Az önce müşteri temsilcisi ile görüştüm, ülke genelinde altyapıda problem varmış ve onlarda sisteme ulaşamıyorlarmış. :mad:

Hiç uğraşma abi , zaten nasıl bir sayfa tasarlattılarsa , açılmak bilmiyor , açılsa da yanıt vermiyor.Acayip bir durumda anlayacağın... :mad:

Selamlar ebayden zmr250 aldım fakat ilk defa "00" ile başlayan tracking code görüyorum. İnternette biraz araştırdım fakat her hangi bir şey bulamadım. Bilgisi olan bir abimiz var mı ? Code: "008011135209"

Verdikleri tracking numberi girdiğimde geçen sene 3.ayda rusyaya yapılan transportu gösteriyor.Ne yapabilirim

FERHAT GÜLPAK' Alıntı:
Verdikleri tracking numberi girdiğimde geçen sene 3.ayda rusyaya yapılan transportu gösteriyor.Ne yapabilirim
Satin aldiginiz site ile temasa gecmek en dogrusu bence Ferhat bey :rolleyes: Sayet sonuc cikmazsa o zaman Paypalden para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Revolectrix den Mpa board ve birkaç ıvır zıvır aldım 4 marttan beri gönderi müşteriden alınmıştır modunda duruyor posIndonesia 'da. Birkaç gün önce yazdım 20 gün oldu postada hiç hareket yok diye, bu hafta gelir dediler ama hiç geleceğe benzemiyor. :(

Tahminimce uçak dolunca havalanacak. :rolleyes:

wuhuuuuuwwwwwwwww sonunda sj4000 wifi :D :halay: :halay: :halay: :yuppi:

darısı hala beklediğim gimbalin başına :mad:

7 26/03/2015 20:23:29 PTT İşyerine Girdi Torbaya Eklendi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAKIRKÖY İSTANBUL(AVR)
8 26/03/2015 22:28:58 Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi Send item to domestic location (Inb) - - Turkey
9 27/03/2015 08:14:06 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi BAŞAKŞEHIR POSTA DAĞ. MERK./BAŞAKŞEHIR POSTA DAĞ. MERK. KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL(AVR)
10 27/03/2015 08:25:01 Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı BAŞAKŞEHIR POSTA DAĞ. MERK./BAŞAKŞEHIR POSTA DAĞ. MERK. KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL(AVR) :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Satin aldiginiz site ile temasa gecmek en dogrusu bence Ferhat bey :rolleyes: Sayet sonuc cikmazsa o zaman Paypalden para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Teşekküre derim Mehmet bey..Satıcıya e-posta atıyorum şimdi

Iste bunu seviyorummm[emoji3]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol