KAYIP ARANIYOR !....

• Konbuyu başlatan mavikaya2011
  • Başlangıç tarihi
  • 2,956
M

mavikaya2011

Guest
Manevi değeri yuksek içindeki ekipmanlar hiç bir işe yaramaz olan FPV uçağı arıyorum. Bulan ve goren duyan nerede olduğunu hisseden dilesin benden ne dilerse... :(
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sabahtan beri bu şarkıyı dinliyorum :(
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

KAYIP ARANIYOR !....

Bu arada 2 saat benimle birlikte arayan Mehmet Abi ve Yavuz abiye, sahada bizi bekleyen ve ekipmanlarımızı toplayan Çağdaş ve Aydın abi ve adını hatırlamadığım kucuk yeni modelci arkadaşa teşekkuru bir borç bilirim. :saygilar:

KAYIP ARANIYOR !....

Uçağın videosunun gidiş paternini çıkardım ve en son goruntu yerden 80 metre yukarda failsafe'e giriyor RTH oluyor tam gaz ile yere doğru giderken, videoyu incelediğimde sorun buyuk bir ihtimalle elevator servosundan çıkacaktı. Kaybendenler Kulubu kuruyorum. Mehmet abi ve Çağdaş sizi grubuma davet ediyorum.

KAYIP ARANIYOR !....

Bugunun anısına....
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

KAYIP ARANIYOR !....

Yarın bulacağın bir model için bukadar üzülme yav :)

KAYIP ARANIYOR !....

Yarın bulucaksın.İçimden bir his öyle diyor.Bu konuda seni en iyi ben anlarım. :(

KAYIP ARANIYOR !....

Yav abi aklıma ne geldi orda bide mısır tarlası vardıya :) orayada baksamıydık :lol:

KAYIP ARANIYOR !....

Çağrı öncelikle geçmiş olsun :-\ İnşallah yarın yapılacak arama sonrası bulunur, ki benim de hissiyatım bu yönde ;)

KAYIP ARANIYOR !....

Çağrı geçmiş olsun inşallah uçağı yarın bulursun, aklında olsun bundan sonraki uçaklara mutlaka kayıp alarmı takalım bence bu tür uçaklara bu şart 50 yada 100 mt kadar yaklaşınça sesten dolayı bulması kolay olur.

KAYIP ARANIYOR !....

Bende bulunacağını düşünüyorum, güzel haberi bekliyoruz inşallah.

KAYIP ARANIYOR !....

tüh. okullar olmasa bendeki profesyonel arama ekibini alır gelirdim ama maalesef okul engeli var. :(
ama eminim bulunur.

KAYIP ARANIYOR !....

erkan geçmiş olsun...kırılsa dersinki napalım abi.kaybolunca insanın gözleri ve gönlü hep aramada .umarım bulursunuz yarın

KAYIP ARANIYOR !....

Erkan, geçmiş olsun! Bu gün akşam üzeri herhangi bir vukuat varmı diye II. Mehmedi aramıştım, onlar ayrılana kadar bir Mesut'un uçağının kırımından söz etmişti. Senin kayıp demek ki daha sonra oldu. Şu an için senin adına üzüldüm! :( Ama, yarın bulunduğunda, yine senin adına sevineceğim. Ne çekti bu FPV'ciler be!

KAYIP ARANIYOR !....

1. Kayıp alarmı takacağım. (Buzzer)
2.GPS Tracker alacağım.(Sim kart takılıyor kaybolunca mesaj atıyorsunuz direk koordinat gönderiyor)

Bundan sonra kaybetmek yok...

Yeni bebişim olacak :D