Kırımsız uçuşlar

İbrahim mertt

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar kocaelide kimler var acaba uçuşlaranızı izlemek katılmak isterim kısmet olursa kırımsız uçuşlar dilerim

Artık eskisi kadar düzenli bir buluşma yapmıyoruz ne yazık ki. ;) Malum önümüz de kıs. Bahara doğru hatırlatırsanız tekrar haberleşiriz.:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Mehmet abi seninle tanışmayı cok istiyorum abi parmakla herkes seni gösteriyor Kocaeli deyince abi
Yeni yıl nedeniyle bu aralar işler yoğun. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sen, ben ve @Türker Akgün kardeşim bir yerlerde buluşup, çay kahve içip tanışalım inşallah. :)

Yeni yıl nedeniyle bu aralar işler yoğun. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sen, ben ve @Türker Akgün kardeşim bir yerlerde buluşup, çay kahve içip tanışalım inşallah. :)
Mehmet abi son zamanlarda kendimi köylerde olan ihtiyar heyetlerinin bir üyesi gibi hissediyorum. :lollol: Hani gelip gençler sorarlar ya " Dede vaktiyle burdan geçen dere şu ağacın tepesine kadar yükselmiş, doğru mu ??? " diye. :laugh:

Bize de arkadaşlarımız soruyorlar şimdi " Vaktiyle Türkiye'de modelcilik şenlikleri olurmuş, her şehirde haftasonu buluşmaları yapılırmış, hatta modelciler şehirler arası düzenli etkinlikler yapar o da yetmez dünyanın en iyi pilotları Türkiye'ye gösteri uçuşları yapmaya falan gelirlermiş. Essah mı ??? " diyorlar.

Essahtı arkadaşlar. :embarras: Yine olur inşallah. :rolleyes:

Son düzenleme: