Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Bizler basit arızalardan kırım yaparken , Türker hakikaten çok ilginç kırım sebeplerini de bizlere öğretmeye devam ediyor ve yine süper pilotajı sayesinde de şükür ki kırımsız atlatıyor.:thumbup:
Hava da regülatör çıkması da nedir yahu , :eek: valla bu yaşıma geldim , böyle bir arızayı ilk defa gördüm.Türker artık nasıl bastırdıysa , motor teslim olup parça parça kendini feda etmiş herhalde :D
Hakan abi iltifatlar için çok teşekkür ederim ama videoyu izleyince öyle üst düzey bir pilotaj olmadığını göreceksin. :laugh: Hepimizin başına türlü türlü olaylar geliyor benim de nasibimde olanlar bunlarmış. :) Şans faktörü tamamen, öyle motoru falan zorlamak nerede eller ayaklar titriyor valla uçarken. :lollol:
ufak sorun içinde geçmiş olsun, nitrocu adam motor stop etmesinden model kırmaz :laugh:
Teşekkürler Ali, bu sözü boşa çıkartmamak için nitrocular olarak elimizden gelenin en iyisini yapmamız lazım. :D
,Türkere de geçmiş olsun ucuz atlatmış. Ya bu nitronun ne zaman ne yapacağı belli olmuyor imtihan aylarındayım:evil:
Teşekkürler Fatih, dayan kardeşim biz korkmayız yağdan pastan....... :lol::RCKolik:

Biraz geçte olsa Pazar gününe ait videolarımız :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ama regulator de cikacagi zamani da biliyor, cikacagi adami da biliyor yani... Bende olsa tam inverte gecerken cikardi, tas gibi dusururdum heliyi :D :D Senin oto acil inis gibi olmamis, dur bi doneyim, dur surayi begeneyim de ineyim gibi olmus, estetik olmus. :)

Tekrar gecmis olsun, ama guzel bi heyecan bi renk katmis gununuze :D

Bu haftalar Solaklardayiz. Ama buranın da keyfi kaçmaya başlamış ne yazık ki :( Kuzey Marmara oto yolu bağlantı yolu sahanın hemen arkasından geçiyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Evet bu haftada Arslanbey'deydik :thumbup: Ben, Ömer abi ve Murat arkadaş sahadaydık. İlerleyen saatlerde muhabbet için Şafak kardeşim kızı ile bizleri ziyarete geldi :thumbup:

Güzel ve güneşli bir günde, bolca muhabbet ile uçuşlarımızı yaptık çok şükür :hoppa:Kalkış anında motor stop ile Ömer abimiz zorunlu iniş yaptı ama çok şükür sadece iniş takımı hafif hasar aldı.

saha süper görünüyor görseller ve videolar için teşekkürler Abi, Ömer abi sizede geçmiş olsun hafif sıyrıklar ile atlatmışsınız:):saygilar::RCKolik: