Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Elinize emeğinize sağlık abiler, iyi uğraştınız gerçekten :bravo:

Bir de Kocaeli ikliminden dolayı o kadar hızlı uzamasa güzel olacak ama yapacak bişey yok.

Ömer abinin de Maşallahı var harfiyen çalışıyor yani:) otlarda gerçekten Ahmet abi'nin dediği ağaç gibi olmuş ama temizlenince bir o kadar da güzel olacak Allah muhabbetinizi bozmasın abiler:saygilar:

imece usulu güzel çalışma olmuş,adam lazım olursa dalarız :D abiler.
Acaba ilaçlama yapılsa daha uzun ve etkili olabilir miydi?Bu işlerden anlayan arkadaşlar vardır illaki.
Abi gördüğüm kadarı ile orada, hayvacılık ta yapılıyor, olası illaç yüzünden hayvanlara zarar gelme ihtimali var.

• Beğen
Tepkiler: fatih cebir
imece usulu güzel çalışma olmuş,adam lazım olursa dalarız :D abiler.
Acaba ilaçlama yapılsa daha uzun ve etkili olabilir miydi?Bu işlerden anlayan arkadaşlar vardır illaki.
Abi gördüğüm kadarı ile orada, hayvacılık ta yapılıyor, olası illaç yüzünden hayvanlara zarar gelme ihtimali var.
Bu alana hayvanların girmesi aslında yasak ki zaten son dönemde pek görünmüyorlar sahada.

Diğer taraftan ilaç işi doğru yapılması gereken bir uygulama. En güzeli müsait bir zamanda THK şubesi ile konuyu bir değerlendirelim :)

29 Ekim Bayramımızı dün boş geçmedik :thumbup: Sahada ben, Şafak, Murat ve Ömer abi ile bahardan kalma bir havada uçarak bayramımızı kutladık :hoppa:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ömer abimizin şu an adını hatırlayamadım uçağı sürekli olarak naz yapıp havada motor stop ediyordu. Bugün de epey bir nazlandı aslında :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ama sonra galip gelen Ömer abimiz oldu :thumbup: Gelsin yeni asfalt pistimizden ilk Touch & Go' lar :hoppa:

Murat arkadaşımız da bugün ilk defa asfalt piste başarıyla inişini gerçekleştirdi %p

Dün aynı zamanda Murat arkadaşımızın deneysel çalışması "Dualcopter" modelini sahada inceleme fırsatımız oldu.

PID ayarları henüz tam oturmadığı için uçuş videosunu çekemedik ama onu da ilerleyen günlerde inşallah sizlerle paylaşmış oluruz ;)

Dün biraz soğuk ama kısmı açık bir havada güzel bir buluşma gerçekleştirdik :thumbup: Helicileri temsilen bir tek ben vardım sahada ;D

Özellikle su 4 zamanlı Saito motorunun sesini mutlaka dinleyin derim :)

Son düzenleme: